Strop

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Černý strop ?

ANO
7
64%
NE
4
36%
 
Celkem hlasů: 11

KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Strop

Příspěvek od KoreckyD »

Zdravim chlapi,
speciální otázka za 3 bludi??áky.

Mám problém se stropem....z nějakýho důvodu mi okolo sluneční clonítek vylezly ve stropě černý a místy rezavý flíčky...navíc na stropě teď i mám stříkance krve, nejde to vyčistit....
Napadlo mě celý strop přestříkat sprejem na čalounění, nejspí? černým.

Víte někdo o nějakym dobrym spreji, popř. kolik ho je potřeba, nebo v lep?í případě-máte někdo tuto úpravu ji? za sebou ? Díky D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

na?iel som dva spôsoby..

1, http://www.cadillac.cz/auta/1994-lincol ... viii/strop ale po?il by som tam na prilepenie tej látky asi chemopren alebo také niečo..

2, http://www.bmwklub.sk/bmwstyle/simply-s ... 27707.html má? tam aj návody aj fotky žudí.. ale ten sprej vyzerá dobre... tým by sa to dalo spravi?...

tak prečítaj si to a uvidí? či ti to pomô?e...[/u]
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

Díky moc, přečtu si to, ale spí? to vidím na ten sprej. Nechci stroj vyndavat.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

ale tak ak to chce? ma? pekne nastriekané bude? musie? strop vybra?... aby si rovnomerne nastriekal ka?dé miesto... a hlavne aby si si neza?pinil celé auto z vnútra... :D
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

To má? sice pravdu, ale já bych nerad, aby mi tam ten strop ?patně sednul, co z Punta sundam u? mi tam pak nesedí jako dřív :D Navíc mam strach z toho, aby se mi strop nezlomil. Potřeboval bych někoho, kdo u? to dělal-poradit co a jak...
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

KoreckyD píše:To má? sice pravdu, ale já bych nerad, aby mi tam ten strop ?patně sednul, co z Punta sundam u? mi tam pak nesedí jako dřív :D Navíc mam strach z toho, aby se mi strop nezlomil. Potřeboval bych někoho, kdo u? to dělal-poradit co a jak...
no skúsimti niečo pozrie? na nete ale zatiaž nemô?em nič náis?... ?e ako rozobra? ten strop..ono ale toho ?e by si to zlomil sa asi nemusí? bá?... keby si to robil e?te z niekym by bolo najlep?ie.. dvom to pôjde isto lep?ie...
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

...díky...no budu to ka?dopádně dělat s kamarádem..omrknu jestli je ten strop přilepený nebo jen dr?í. Uvidíme
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

on bude isto dr?a? iba po bokoch na stĺpikoch + prípadne sú tam také zacvakávačky... plastové tak bacha aby si ich nezlomil... :)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

No a strop je z jednoho velkého kusu (aspoň si to myslím), tak?e je namístě otázka, kudy ho z auta vytáhnete ven?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

JardaK. píše:No a strop je z jednoho velkého kusu (aspoň si to myslím), tak?e je namístě otázka, kudy ho z auta vytáhnete ven?
Jarda ?eby sklopi? sedačky a na ?ikmo ho vy?iahnú? cez kufor?? v?ak niako ho do vnútra museli da? :D :D
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:No a strop je z jednoho velkého kusu (aspoň si to myslím), tak?e je namístě otázka, kudy ho z auta vytáhnete ven?
Myslím ?e tak jak ho do auta dostali :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

tak?e k tomu...

Ten čierny strop som ?pekuloval aj ja... ale bude to ako päst na oko...

Simplyspray je dobra vec... ale bude? potrebovat isto 2... naj 3 kusy.. to je cca 40-45? za spreje..

Ja som rozmý?lal skor taku latku... slonovu kost... 1bm (?irka latky cca 1,3-1,5m) stoji asi 8?.. a čalunicke lepidlo nestoji tolko ak nechce? pou?it to drah?ie dvojzlo?kove čo predavaju na auto hifi...

a z latky mo?e? potiahnut aj stlpiky... :wink:

strop sprejom nanastrieka?.. musi ist von... ak bude? na le?ato striekat so sprejom (za predpokladu ?e ostane strop v aute) tak ti bude frkat farbu... isto pozna?..

da? dole stropne svetlo.. slnečne clony... A, B, C stlpik... vzadu pri 5-dverach su dva klipy... tie povoli?... a strop 5tymi dverami vytiahne? von... neboj sa ho trochen pozdl?ne v strede prehnut... nezlomi sa... aj ked je to tak povediac kartonovy...

spätne postupuj tak isto... ale pospatku.. :lol:

Btw: jo... a u čiernej latky je pravdepodobnos? ?e časom ti na stlpikoch vytaha slnko farbu..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

Lipi díky moc, je?tě otázka - dá se strop vytáhnout ani? bych sundaval platové sloupky nebo musím nejdřív ty a a? potom strop ? Díky D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

EE.. .tie stliky sa da povedat ?e to dr?ia po bokoch... da sa to dopasovat...
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Lipi klobúk dole pekný návod :) ja som zase pre zmenuvčera skú?al čierny sprej na madlá čo sú nad dverami v aute.. chcel by som ich da? do čiernej :D
Odpovědět