Stropné svetlo

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Stropné svetlo

Příspěvek od Zdeno412 »

Zdravím vás páni chcel by som sa opýta? stala sa mi taká vec..cez stropné svetlo som napojil svietenie do kufra (kde som nemal ani prípravu na svetlo) mám tam led diodove pásy.. dal som aj silnej?iu poistku v?etko no stropné svetlo u? prestalo svieti? ked otvím dvere, svieti iba v prípade ked ho sám zapnem... mohol som odpáli? niečo ako ten snímač automatického zapínania alebo také niečo? ak ako ho nájdem ako je označení, manuál mi v tomto moc nepomohol... ďakujem za rady...
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ja si myslim ze mas posraty kablik co je medzi dverami a autom.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

tak?e radí? čo? rozmontova? dvere? a hžada? zlý kontakt?
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

Nemaj strach zle si nacvakol naspet to sklicko to sa stalo aj mne . vyber ho su tam dva kontakty a naprav ich tak aby sa na tom sklicku tie nozicky zacvakli medzi ne . Dufam ze si ma pochopil a pomoze ti to .
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

no idem to skúsi? aj hned vyskú?a? :D som zvedavý :D
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

ziaž bohu dobre to tam je vlo?ené a stále pri otvorených dverách sa nezasvieti... :(
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

vo vnutri svetla mas dva kontaky jeden je na polohu ked zapnes svetlo ty a truhy ked sa otvoria dvere jeden z nich sa ma dotykat a druhy nie mas to tak ?
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

otvorene dvere on snima zo zamkov... neni tam ?iaden čudlik ako to bolo volakedy na autach v 90rokoch...

hladaj chybu tam kde si začal.... tahal si kabel.. zrejme si hi nejako nacvakol..

ked otvoris dvere rozsvieti sa v kufri?

ak ano.. tak je to dobre... hladaj potom chybu medzi káblom čo ide z BCM (signal ?e je otvorene dvere) do toho svetla... ň

Inak prečo si to rad?ej netahal v zadu z 5(resp. 3) dverí... tých kufrových.. ?
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

vela GP malo problem s tymi husacimi krkami ze tam boli potrhane kable ja som nebol tiez vynimka skoda ze si zo ziliny by som sa ti na to mrkol.... treba na to merak a kukat a kukat.... ale osobne si myslim ze to je tej prechodke medzi dverami a aautom kukni to. odpoj to od auta a stiahni gumicku
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Pani dakujem za rady, akurat som v praci ale dnes poobede vsetko vyskusam...
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Roszbeck píše:Nemaj strach zle si nacvakol naspet to sklicko to sa stalo aj mne . vyber ho su tam dva kontakty a naprav ich tak aby sa na tom sklicku tie nozicky zacvakli medzi ne . Dufam ze si ma pochopil a pomoze ti to .
Presne ako si hovoril mal som problém to tam inak presne nasadi? a aj tie kontakty tam akosi blbli... no v?etko som včera opravil a u? to ide tak ako to má ís? :) ďakujem za radu... problém vyrie?ený :D
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Příspěvek od FRIMICO »

Dnes jsem si v autě vykuchl ?árovku na stropě a nahradil ji zeleným led páskem.A to samý i v kufru.Hezky to svítí,je to lep?í ne? obyč ?árovka.Vřele doporučuji.Pořizovací cena:10cm-18kč Prodávají to v metrá?i ,tak?e mů?ete koupit třeba 2 metry v kuse.Pak stačí naletovat dva drátky a v autě to napojit na jakejkoliv kontakt nějakého svítidla.LED pásek je ze zadu samolepící ,tak?e ?ádný problém s montá?í.A dr?í jak čert.Barvy pásků mají:modrou,zelenou,červenou a ?lutou.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

FRIMICO píše:Dnes jsem si v autě vykuchl ?árovku na stropě a nahradil ji zeleným led páskem.
Jak to reaguje v tom stropním světle na stmívač?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Příspěvek od FRIMICO »

normálka jako ?árovka.Stmívá se do uplnýho hasnutí.Dnes my ten borec dokonce předvedl ?e si to lidi dávají do kuchyně nad pracovní desku,nebo to nalepí zezadu na telku.Ta páska je bílá. jen se k ní dokoupí malé tráfko (250kč) a je k tomu malej dálkovej ovladač,a ten dokonce mění barvy.Jo včera jsem neuvedl tu pásku také bílou tak ?e těch barev mají 5.FRIMICO
Naposledy upravil(a) FRIMICO dne pon črc 30, 2012 17:26, celkem upraveno 1 x.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

FRIMICO píše:normálka jako ?árovka.Stmívá se do uplnýho hasnutí.Dnes my ten borec dokonce předvedl ?e si to lidi dávsají do kuchyně nad pracovní desku .Ta páska je stejná jen se k ní dokoupí malé tráfko (250kč) a je k tomu malej dálkovej ovladač,a ten dokonce mění barvy.
borec má pravdu, my to tam máme taky (v kuchyni) ale koupili jsme kvalitněj?í ne? asi ty do auta a naprostá spokojenost :)
Odpovědět