EvoRado 1.2 3D

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
mcradek
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 23, 2012 17:13

EvoRado 1.2 3D

Příspěvek od mcradek »

Ahoj chtěl bych se pochlubit s mojím autkem, mám ho u? asi rok a půl, pou?ívané k cestě do práce a z práce víceméně ve městkém provoze. Punto Evo Racing 1.2 (benzín zatím)

Je to novota a jako nadstandart jsem bral tu?ím boční lakované li?ty dvěří, opěrku na loket (vynikajicí pokladnička), nějaké ty disky, stře?ní okno a to je tak asi v?e + nějaký ten balíček racing kde toho je je?tě o dost víc ale to u? si přesně nepamatuju. :) jeliko? jsem předtím jezdil ze ?kodovkou 120 tak to byl pro mě skok jako hrom, e?tě kdy? sem při zku?ební jízdě v zimě měl celkem hrubé boty a spojkový pedál sem vůbec necítěl o citlivosti brzd ani nemluvně. No byla sranda.

Takhle vypadá:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A takhle to dopadá kdy? s měsíc starým autem zastavíte před přechodem slečně s kočárkem, oprava 11500,- na?těstí z pojistky jednadvacetiletého mladíka v Audi A3 černé barvy :D ... i tak to ale nasere a musím uznat ?e zadní nárazník je pěkně pru?ný, mě se jen po?krábal plast a týpek za mnou si rozbil masku a napraskl sklo na světlometu tak?e to měl je?tě dra??í.
Obrázek

Je?tě mám v plánu dvě inestice. Tou první je tonovaní skel kterou vyřídím snad během pár týdnů. A tou druhou je přestavba na lpg kterou bych rád stihl je?tě tento rok :)
A nakonec po roce a půl provozu najtých necelých 15k ceou zimu v pohodě, jen v těch -30 mi jednou zamrzlo nějaké čerpadlo oleje, ale prý to jen ohřálí a profoukli horkých vzduchem a mělo by to být OK, stálo mě to den bez auta jinak ani kačku. A chystaný výlet do fiatu s reklamací ?patně nalepeých lí?t na dveřích, vepředu se trochu odlepuje, né moc ale stači to natolik aby se za ní dr?ela ?pína a ven jde jen tlakovou pistolí na mičce. A taková látková ků?e kolem řadící páky je naprasklá na dvou místech. Jsou to sice drobnosti ale jestli mi to po roce začlo dělat tohle co bych s tím dělal po dal?ích dvaceti, jen a? se o to postarají :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Zase Ostravák :!:
welcome Moc pěkné. Závidím ti tu střechu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

welcome Hodně blbá značka ka?dej si ji zapamatuje :( Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
mcradek
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 23, 2012 17:13

Příspěvek od mcradek »

Díky, ta střecha je fakt praktická, v létě vítr do vlasů a v zimě rychleji odtává střecha :D jinak ta značka je samozřejmě fake, nemám rád kdy? je to přečmárnuté černým ?tětcem ;)
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

welcome
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hory »

Ahhh EvosKolegos :-)
Má? to vá?ně moc pěkné. Líbí se mi to moc. Nahoď i interier a cenu :wink:
Jinak s tou střechou má? pravdu, ale zase díky prosklení je tam dost slu?ný vedro v létě a ni??í strop. Mám 182cm, tak mě to nevadí, ale mít 190, tak u? bych byl asi na?tvaný.
A? jezdí a někdy snad na nějakém sraze poznám osobně 8)
mcradek
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 23, 2012 17:13

Příspěvek od mcradek »

Obrázek

no je to asi klasika, nic navíc tam nemám a ani snad nechci :) tu červenou sem si vybíral proto?e na výběr tam bylu tu?ím je?tě ?edá nebo černá, a to by docela zaniklo :)
No a nepřipadá mi ?e by tam bylo nějak extremní vedro oproti jiným autům, spí? naopak pokud je to na slunku celý den tak se to rychleji provětrá. Jinak klimu nepou?ívám skoro vůbec, snad jen na topení v zimě.
A ten strop je trochu ni??í co? je pravda, mi to nevadí (180cm) ale na straně spolujezdce nejde sní?it sedadlo tak?e ten dotyčny co tam sedí je zhora docela tísněn.
mcradek
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 23, 2012 17:13

Příspěvek od mcradek »

táák dneska zatonované zadní okna a páté dveře, v?e na 20%
Obrázek
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

zdravím tě, nedávno jsem kolem tebe jel smerekm na kri?ovatku u carefouru smerem na vitkovice....jel jsem v modrem punto s bilima kolama :-D
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
mcradek
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 23, 2012 17:13

Příspěvek od mcradek »

Tos byl ty ten divny typek s poslintanym bocnim okinkem ktery malem prejel na cervenou? :-D pamatuju tak nejak jen ty bile kola a barevne zrcatka :-)
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Dalsi krasne Punto :twisted: opravdu radost pohledet!!!! at jen slouzi a LPG se chystas prestavet u Fiatu nebo nekde jinde? Pozor na LPG systemy takovy ty cena jiz od :lol:

Proste ta strecha Sky dome je pecka
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
mcradek
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob čer 23, 2012 17:13

Příspěvek od mcradek »

aohj a dík, to stresni okno si nemuzu vynachvalit 8) a co se plynu tyká tak samozřejmě u origo fiatu, májí to za 27 a co jsem se jinde ptal tak pod 25 to nejde a ne? jezdit přez půl republiky tak to raději hodím přímo do na?eho fiatu kde to bude v?echno ?ip ?op :wink:
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Ahoj, no sklo bylo asi posrane a spravně si podotkl málem sem projel na červenou :-D
Hele jinak ve fiatu predelavka na plyn, no nevim. Aspon mi s tím máme ?patnou zku?enost. Předelávali jsme tam mamine bravo a jsou s tím furt problémy. Tim nechci říct ?e to nekdo zkurvil ve fiatu ale proste vim ?e ja bych si tam auto predelat nenechal. Mam znameho co ma pana co to děla 12 let a ten to umi luxusně a je jenom z Noveho Jičina.Hlavne ma dostatek času to pěkně schovat a nastavit. Kluci na tom jezdi u? 150tis km a bez problemu.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Odpovědět