Dobrovolný příspěvek na placený hosting

Připomínky, rady, tipy....

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Přispěju (nepřispěju) na placený hosting

ANO
15
100%
NE
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 15

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Nevím jak ostatním, ale mi se stránky gpfans.cz nezobrazují korektně v IE 8 pod XP ani v IE 9 pod W7. V pořádku je to jen pod FF.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? píše:Nevím jak ostatním, ale mi se stránky gpfans.cz nezobrazují korektně v IE 8 pod XP ani v IE 9 pod W7. V pořádku je to jen pod FF.
Přesně tak. Zatím je to hrůza.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Protimo
Štamgast
Příspěvky: 206
Registrován: ned lis 07, 2010 22:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Protimo »

Tak prachy bys měl mít na účtě ;-)
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Za mě a Naďu,peníze po?lu a? ten hadr bude fungovat :D :D :D Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Jarou? píše:Nevím jak ostatním, ale mi se stránky gpfans.cz nezobrazují korektně v IE 8 pod XP ani v IE 9 pod W7. V pořádku je to jen pod FF.
Jarou?: hele, zatím na tom dělám :) je fakt, ?e doteď na to nebyl vůbec čas - teď o víkendu by měl být, tak?e na to kouknu ... IE nepou?ívám, tak?e sem o tom nevěděl ... je mo?né, ?e to bude ?ablonou, proto?e pochybuju, ?e by ten RS nefungoval na IE ...

Du?an: Hrozné :D ty si nedá? pokoj ... Hodno? to prosím a? to bude dodělaný ... ono vytvořit si zdarma web na wgz.cz umí ka?dej (i malý dítě) :twisted: jinak stále čekám na ten text na hlavní stránku !

nekros: zatím se neregistruj ... a? to bude dodělaný, tak napí?u a potom se mů?ete regnout :)
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Jestli na to nemá? čas,kdy? má? prázdniny tak se na to vy... A nech to být jak to je. Sám si se do toho navrtal tak to dodělej :( A do Du?ana se nenavá?ej, ten pro toto forum udělal víc ne? si zatím předvedl ty. :shock: Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Zdenda píše:Jestli na to nemá? čas,kdy? má? prázdniny tak se na to vy... A nech to být jak to je. Sám si se do toho navrtal tak to dodělej :( A do Du?ana se nenavá?ej, ten pro toto forum udělal víc ne? si zatím předvedl ty. :shock: Zdenda
Zdendo, neboj já co jsem začal taky dodělám ... holt jsem teď měl lítání po ČR, tak za volantem se ?patně pracuje na PC a neboj nevyseru se na to ... a to, co pro klub udělal du?an (ač tu sem chvíli) si vá?ím ... ale je stra?ně jednoduché říct o nedodělaným webu, ?e je hroznej ... byl bych rád, kdyby se hodnocení ře?ilo a? po dokončení a spu?tění webu

edit:
jinak k tomu IE, ten testovací web www.gpfans.ic.cz tam funguje bez problémů, tak?e problém musí být někde jinde ne? v ?abloně ... (vyře?eno)

edit2:
prosím pokud někdo narazil na nějaký mouchy na webz, at to pí?e do nově vytvořenýho topicu, at se to tu zbytečně nezasírá

zatím děkuji v?em co přispěli na placený hosting, jejich seznam napí?u ale a? v pondělí, bo KB dělá nějakej upgrade na internetovým bankovnictví a já se nedostanu na učet :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

lolek píše:ale je stra?ně jednoduché říct o nedodělaným webu, ?e je hroznej ... byl bych rád, kdyby se hodnocení ře?ilo a? po dokončení a spu?tění webu
Nepochopil jsem, kdy? nefungovalo zobrazení, proč jsi dával odkaz :).'. .. v tom duchu jsem psal ?e je to hrozné.
P.S. Nic ve zlém .... ale nyní u? je to dobré.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

uaaaaaaa, chtěl jsem do podpisu transakce uvest nicky zde na foru :D z jmen nic nepoznám ... aktualizoval jsem první příspěvek :)
Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hory »

Taky bych se přimlouval za ty nicky. Já ho v platbě posílal
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Zdenda + Naďa poslali taky :) 100Kč
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem přispěl konečně na hosting, je nás ji? 8. Jak tak koukám, stovkový příspěvek přislíbilo více lidí ..... :cry:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Příspěvek od FRIMICO »

Samo ?e taky po?lu.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Odpovědět