HORYho EVO Tečka (Punto EVO 1,4 MultiAir Racing)

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hory »

Tak po týdenní dovolené s autem jsem pořád velice spokojen s výběrem vozu. I přes nahánění času na D1, kdy vůz jel i rychleji ne? 180km/h si na konci dovolené ukázala spotřeba 6,3l, co? mě velice potě?ilo (Ecu Scan mi ale napsal index 61 :D ) a také jsem zjistil, ?e při teplotách cca nad 30°C se Startostop vypne. Pak mě dále potě?ilo, ?e i na vzdálenosti vět?í ne? 300km na jeden zátah se necítím unaveně, co? se mi ve voze této třídy je?tě nestalo.
Přidávám pár fotek z okolí Cimburku, Olomouce a Strakonic
P.S.: Na Moravě je to s Fiatama teda bída. Grande jsem potkal 1 mo?ná 2 a EVO vůbec
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Krasne fotky a neprijde mi ze na Morave je to s Fiatama bidne. Grande Punt tu jezdi hodne,ano potkat Evo je tedy zazrak :evil: ale uz v Brne casto potkavam Punto 2012
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hory »

dlouho jsem nic nepsal, tak napí?u něco teď :-)
Pořád zku?enosti z auta výborné. Z těch skoro 10 tis. co mám nalítáno od koupě má auto spotřebu průměrnou 6,2l a to hodně bohu?el níčí město, kde poslední dobou docela dost jezdím.
Bohu?el mám u? jeden problém. Na voucher jsem si nechal umýt interier a zjistil jsem pak, ?e mi zníčili stahovačky zadních oken. Nevím jak ale jsou ...
Sice okna jdou otvírat a zavírat, ale musím otočit kličou třeba 16x , ne? se okno hne o 1cm a dost to v tom chroupe :(
Jinak jsem vyu?il akce Fiata, který do konce listopadu dává na příslu?ko 20% slevu a koupil jsem si 6 vůní do voňavky co mám a je?tě hliníkové pedály. A? namontuji tak nafotím.
Pak prohlídka viz http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 5766#55766
U? přemý?lím nad blbostma typu zadní světýlko dozádu (světlo a dr?ák mě výjde na necelých 700Kč + kabelá?) a BOSE (zadní sub 5500) a repra litr jeden ks. Zesík a kabelá? jsou hoooodně drahé, tak bych to zkonzultoval přes nějakou tu firmu na úpravu a blbé je, ?e jsou repra přinýtovaná ... no uvidíme
Fota dodám snad brzo :wink:
Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hory »

tak přidávám fota s novými pedály. Instalace ?ádná sranda. Jak vidím nápis ,,patented", tak je to jiný výraz pro zdlouhavou a nervy jdoucí práci
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Re: HORYho EVO Tečka (Punto EVO 1,4 MultiAir Racing)

Příspěvek od Kotas »

Když píšeš o té spotřebě, jen tak pro zajímavost - za kolik ti jezdila mrkačka? Moje 1,6 16V jezdila kolem 6,5 a punto na benzín taky, na plyn to mám cca o litr víc, ale nejde to už tak přesně měřit. Každopádně mě čísla ničí dálnice a odpolední kolony v Přerově.

Jinak su rád, že nejsu sám, kdo přešel z japonska a není totálně rozladěn. Něco bych udělal jinak, něco je ve srovnání zvěrstvo, ale jiné věci zase ocením u punta.
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: HORYho EVO Tečka (Punto EVO 1,4 MultiAir Racing)

Příspěvek od Hory »

odešel mi NTB, tak píšu až teď
Za kolik jezdila ani nevím. Bez palub. PC jsem ani nevěděl, ale mě Punťa žere určitě méně :-)
Odpovědět