Dokoupeni zapojeni zasuvky do zavazadloveho prostoru

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Dokoupeni zapojeni zasuvky do zavazadloveho prostoru

Příspěvek od hopik »

Ahoj vsichni,
Myslite,ze je mozne, si nechat dodelat zasuvku do kufru. Je normalne v nabidce prislusenstvi,ale pouze kdyz kupuji novy vuz. Tak nevim. Planuji jet do Holandska a hodila by se lednicka. Tu mam, ale zasuvku ne. Pouze samozrejme vepredu,ale protoze pojedeme 4 tak by to bylo dosti problematicke. Diky za odpo. ;)
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

Ted me napada,ze ani nevim jestli ta 12v by byla dostacujici pro tu lednicku :(
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Je jednoduchá pomoc. Prodává se redukce se dvěma výstupy - rozbočení zásuvky, jedna ti zůstane vpředu a druhou prodlou?í? do kufru a nic nemusí? montovat, já to tak měl ve fabce a v pohodě to fungovalo.

A ledničku to utáhlo.

____________________________________________
Fiat Grande Punto 1.4 16V Dynamic 5D Magnetico Blu
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

To je napad. Ale asi bude trosku problem to protahnout pres zadni sedacky aniz by o to kazdy zakopaval. Schvalne se mrknu az skoncim v praci, ehm tedy chtel jsem rici potom :lol:
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

jj, montovat sa to dodatpcne neda. to by museli tahat kaaablov a ja to v pravej hornej casti, pri ziarovke v plaste.
ale vyjde to menej, ako mi povedali sumu na prerobenie originalnych xenonov v Leone :) (to len pre zabavu - 80.000 ,-)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

nal píše:jj, montovat sa to dodatpcne neda. to by museli tahat kaaablov a ja to v pravej hornej casti, pri ziarovke v plaste.
ale vyjde to menej, ako mi povedali sumu na prerobenie originalnych xenonov v Leone :) (to len pre zabavu - 80.000 ,-)
Ale jasne ze sa da. Dokonca som to uz uviedol v topic domontovanie prislusentva. :D Aj s chladnickou

http://www.google.sk/translate?u=http%3 ... en&ie=UTF8

A toto vyzera na 15min v servise....
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Ahoj pánové, jsem vděčný za poskytnuté materiály. Je to přesně to co jsem hledal. Dík. J.

Kalkulace: příplatek za zásuvku v kufru je 800,-. Já v GP dynamic mám zásuvku na střeďáku a v kufru nic. Místo zásuvky půjde zapalovač (a? se?enu s oran?ovým podsvětlením) a zásuvka pofrčí pěkně do kufru.

Jenom si nejsem tak jistý, ?e tam budou schované ty káble, proto?e manuál uvádí 3. fusebox vlevo v kufru pod kobercem a právě tam má být pojistka pro zásuvku v kufru (mimo jiné). Dneska jsem tam čuměl a nic nena?el. Jak jste na tom ostatní?
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

robo1.2 - kukam ako puk :)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Odpovědět