Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no ja som doteraz hodnotil len mimo bratislavsky servis, ale bol som nuteny vyuzit aj nejaký tunaj?í servis, kvôli reklamacii (rozobrané v inej teme). Vybral som si Autoservis Valu?ek (RadimG odporučal), a zatial som spokojny. Viem ?e mám auto e?te tam, tak sa ?a?ko hodnotí, ale maju pre mňa uspokojivý prístup k zákazníkovi. Technik ma pravidelne informuje v akom ?tadiu rie?enia je dana vec.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

spatna vazba od technika je prave to co sa mi na tomto servise paci, ze ta nenechaju cakat, ale informuju ta co sa deje
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

RadimG píše:spatna vazba od technika je prave to co sa mi na tomto servise paci, ze ta nenechaju cakat, ale informuju ta co sa deje
Radime, prosím pi? pořádně. SPATNA si mohu vylo?it 2 způsoby:

?PATNÁ
SPÄTNÁ

V tomoto případě zřejmě spätná, ?e? :D
Naposledy upravil(a) Dušan dne ned pro 16, 2007 18:31, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Vencar - Staré Město u Uh.Hradi?tě solidní přístup.Montovali mě tam ta?né zařízení na mé GP.Proto?e u těchto nových aut se musí natahovat kabelá? a? do motoru a ne jenom do zadních světel jako u star?ích vozů,je nutné demontovat některé plasty v interiéru a taky zadní nárazník.V?echno slícovali
perfektně zpět jako z fabriky.Tak?e OK.
Naposledy upravil(a) peterson dne ned pro 16, 2007 18:04, celkem upraveno 1 x.
kolemjdoucí
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Vencar Staré Město.Kupoval jsem tam GP a přístup byl perfektní od vyřízení leasingu a? po předání auta , které probíhalo dvě hodiny po zavírací době.Známkuju za 1
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Du?an píše:
RadimG píše:spatna vazba od technika je prave to co sa mi na tomto servise paci, ze ta nenechaju cakat, ale informuju ta co sa deje
Radime, prosím pi? pořádně. SPATNA si mohu vylo?it 2 způsob:

?PATNÁ
SPÄTNÁ

V tomoto případě zřejmě spätná, ?e? :D
má? pravdu, samozrejme ?e to malo by? SPÄTNÁ (po slovensky ?patná nie je spisovne), ale budem sa teda sna?i? písa? aj s háčikmi a dĺ?ňami :)
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

popo píše:no musím pochvalit servis a aj ludi vo Fiate v Lovinobani, mám síce to tro?ku od ruky (necelych300km za BA), ale oni vedia prečo k nim chodi cele slovensko do servisu.
Vazne tam chodia ludia z celeho slovenska??? Tam maju take dobre skusenosti, alebo iba ty ???
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

kubenko píše:
popo píše:no musím pochvalit servis a aj ludi vo Fiate v Lovinobani, mám síce to tro?ku od ruky (necelych300km za BA), ale oni vedia prečo k nim chodi cele slovensko do servisu.
Vazne tam chodia ludia z celeho slovenska??? Tam maju take dobre skusenosti, alebo iba ty ???
no technik mi to hovoril, a ked som tam stretol dvakrát po sebe chlapíka s novou Cromou s Malaciek, tak si asi nevymý?lal. Bol som tam na výmene oleja a filtru po 20tis.km a celkovo som platil nejakých 2,5tisica. Silne pochybujem, ?e tuto sumu uvidim na fakture z nejakého BA servisu.
A u? som spomýnal, ?e nikdy nejdem taku ?treku len kvôli servisu.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

Fiat PRONTO F-M garancka v pohode ale nevim proc sem mel fest rozviklanou radici paku (mam neoriginalni sportovni) no a jak sem cekal na dodelani a sedel v cekarne najednou slysim svoji aparaturu hrat pres celou budovu a jeste si prehazovali MP3 a radio ladili mrdky jedny to se mi nelibilo nakonec byl i panel vyhozeny bo to neumeli vypnout
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Dnes mi volali uz asi po 2 ci 3x predajca (AutoImpex Bratislava), ze ci som spokojny s autom, ci vyuzivam ich servis a tak. Natrel som im historku s pelovym filtrom (o com vie aj popo a Radim). Pac tam mi dali odhad ceny min. 20.000 ,-, v konkurencnom Fiate Grif to bolo za 1600 a aj s materialom a pracou. Operatorka, ze to preveri... Dalsou nevyhodou Imexu je, ze aj ked pracuju do 23.00, nikdy neviete v ktory den servisuju Fiaty. Robia tam totiz aj Alfy, aj Nissany.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

V?em co koupili auta ve Zlíně, tak oznamuji, ?e na Vr?avě převzala autorizovaný servis FIAT jiná firma - Dobecar a jak to tak vypadá, začalo to konečně fungovat jak má !!!!!!! :D
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Já kupoval auto v IMOFA Praha přístup dobrý a? na to ?e v převodovce bylo jen 0,3l oleje misto 2l.To sem zjistil ?e studená se projevovala takovim zvlá?tnim ?ustěnim, asi po 1400km mi to nedalo tak sem zajel do fiatu do Humpolce aby to ?ustění zkontrolovali a tam při měření hladiny oleje se to zjistilo. Tak olej vypustily a nalily 2l oleje a zatim dobrý.Sice sem protestoval ?e chci převodovku novou, ale bylo mně řečeno ?e převodovku kontroloval axpert přímo od fiatu z prahy a ?e je na auto 2roky záruka a kdyby něco tak se to projeví zatim se nic neprojevilo.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Taky sem psal přímo na zastoupení fiatu ani neměli slu?nost odpovědět,to teda je dost ?patný přístup.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Auto Impex BA zatial si dr?í priečku č. 9....tak?e k tomuto servisu zatial tolko, snad budúcnos? uká?e viac.
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Bajtu
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 25, 2008 18:03
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajtu »

AF Centrum Ostrava.Ochota a vstřícnost.
Milan, GP - 1.2 Active, Octavia 1.6/74Kw
Odpovědět