Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

jo u mne je plný papírků od bonbónů :lol:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Tak jsme trochu mimo :lol: :lol: :lol:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Tak mám po dne?ku nové poznatky o přístupu servisů.

Včera mě má milovaná ?enu?ka vy?tvala na nákup do Lidlu a kdy? jsem odjí?děl z parkovi?tě tak jsem jako v?dy otevřel okno a ?e teda vyhodím ?vejku - a ejhle - ve dveřích to zarachtalo a okno zůstalo otevřené :cry:

a začal problém - kam s ním (zaparkovat před bytovku to prostě ne?lo tak jsem vystrčil tchánova čerstvě umytého Megana z gará?e :)

a dnes ráno jsem obvolával servis
Pyramida Průhonice : nenáme lidi , přivezte auto, zaparkujte ho tady a někdy to opravíme - náhradní auta zrovna ?ádný nejsou - jinak Vám nepomů?u - jeďte jinam :shock:

známkuju : 5

Autoregio Pardubice : jo v pohodě přijeď - nějak to poře?íme

tak jsem přijel - a je to prasklé lanko pohonu (nebo tak nějak to říkal)
prej u? to ře?ili a teď u? taliáni dodávají nějaké pevněj?í

po asi 45 minutách mohl v pohodě vyrazit k domovu
okno mám zavřené a zaji?těné a do týdne mi zavolají a pojedu na opravu

známkuju : 1

Hlavně mám auto doma a nemusím jít pě?ky z Průhonic



ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Dnes dopoledne sem byl s autem v servisu, kvůli blinkru a zapalovači (nevim, jestli u? sem to tu psal, tak?e krátce zapalovač kaput, nefachal z výroby a v pravém bočním blinkru byla voda), také spokojenost, ikdy? minule to bylo o tro?ičku lep?í :)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

popelnik a zapalovač

Příspěvek od bob »

já v mém GPčku neměl ani jedo, ale na po?ádání to bylo dodáno(popelník i zapalovač). Tímto chválím Vencar Staré Město, kde jsem si svého mazlíka pořídil
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
blackmilan
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte dub 24, 2007 12:36

Příspěvek od blackmilan »

tak som bol na servisnej prehliadke po roku, lebo kilometre som este nemal najazdene. zas musim dat +10 bodov servisu AMC Martin. bol som objednany na 7h rano. menili olej, filter a reklamoval som otvaranie oboch zadnych dveri a zatecene zadne skupinove svetlo. hned ma upozornili, ze to bude trvat do cca 12tej h. vsetko to stihli do 10tej h. zadne svetlo vymenene v zaruke, zadne dvere opravene. zatial max. spokojnost
milan, GP 1.2 pieskova metaliza
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Dnes mi volali ze servisu (přímo prodejce, respektive servis, nikoli zastoupení Fiat ČR), zda jsem byl spokojen se slu?bami servisu, byl jsem v práci, tak sem řekl, ?e ano, ale nedali se tak lehce, hned se vyptávali na přijímacího technika, zda se mi hned věnovali, jestli v?e odstranili k mé spokojenosti...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Tommy píše:Dnes mi volali ze servisu (přímo prodejce, respektive servis, nikoli zastoupení Fiat ČR), zda jsem byl spokojen se slu?bami servisu, byl jsem v práci, tak sem řekl, ?e ano, ale nedali se tak lehce, hned se vyptávali na přijímacího technika, zda se mi hned věnovali, jestli v?e odstranili k mé spokojenosti...
neviem, ako je to vo Fiate, ale Opel tieto veci berie velmi vazne. poslu domov dotaznik po kupe vozidla a ak sa tam nahodou zaskrtne nieco inak, odskace si to aj servis aj predajca. preto, ked som kupoval opely, predajca mi hned uctivo vravel, ze ak pride (centrala si nahodne vybera) list, aby som k nim skocil "na kavicku" a ze spolocne to vyplnime... doslo, ale ani som neposielal.

chlapci od hondy su este ftipnejsi. tam staci nechat adresu len ked mate iba zaujem a o mesiac mi volali z centra, ci som bol spokojny, co mi chybalo a co navrhujem... :)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

nal píše:
Tommy píše:Dnes mi volali ze servisu (přímo prodejce, respektive servis, nikoli zastoupení Fiat ČR), zda jsem byl spokojen se slu?bami servisu, byl jsem v práci, tak sem řekl, ?e ano, ale nedali se tak lehce, hned se vyptávali na přijímacího technika, zda se mi hned věnovali, jestli v?e odstranili k mé spokojenosti...
neviem, ako je to vo Fiate, ale Opel tieto veci berie velmi vazne. poslu domov dotaznik po kupe vozidla a ak sa tam nahodou zaskrtne nieco inak, odskace si to aj servis aj predajca. preto, ked som kupoval opely, predajca mi hned uctivo vravel, ze ak pride (centrala si nahodne vybera) list, aby som k nim skocil "na kavicku" a ze spolocne to vyplnime... doslo, ale ani som neposielal.

chlapci od hondy su este ftipnejsi. tam staci nechat adresu len ked mate iba zaujem a o mesiac mi volali z centra, ci som bol spokojny, co mi chybalo a co navrhujem... :)
Vo fiate ?
Volali mi z nejakej agentury ze robia prieskum pre Fiat. Tak som to chlapikovi riadne vyklopil ake boli s novym autom problemy a nic sa neudialo. No a ked mi polozil otazku ci by som si niekedy kupil este fiata tak si odpovedal sam ze asi nie. A ja mu ze mozno ze aj hej :D
Ale nie z pokusnej serie :>
Takze asi tak vo Fiate
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Aj mne volali kvoli nejakemu prieskumu kvality servisov fiat. Nastastie so svojou jedinou navstevou servisu som bol spokojny. Ked som ale chcel vyklopit svoje dojmy s firmou fiat ako celok a jej pristupom k zakaznikom, tak som neuspel, lebo ako som spominal - bol to prieskum zamerany na servisy a ich sluzby.
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Tak i já jsem byl ve středu v servise u dealera Fiat v Českém Tě?íně. Chtěl jsem vyměnit olej a zkontrolovat spodek vozu, proto?e jsem trefil ( přejel ) ?ulovou kostku.
Objednali mě na den a hodinu, jak to vycházelo mně ( tedy na dne?ek na 9 hodin ), servisní technik odvezl auto na dílnu a hned na něm pracovali. Mohl jsem být u výměny v dílně, udělali mi kávu a na?li si i čas na debatu o autě a spokojenosti s ním. Nakonec mě svezli v nové Linei.
A za hodinu bylo v?e hotové, v?e v pořádku.

Tak?e Fiatu v Českém Tě?íně pí?u jedna.

_________________________________________________
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

No u? aj ja mô?em čo to poveda? k servisu Fiat - VMV Auto Ko?ice. Prvý kontakt zo servisom bol pri výmene oleja. V?etko bolo v pohode. Druhá náv?teva bola u? tro?ku dlh?ia. ?ukol som GP-ečko a bolo potrebné vymeni? žavé predné svetlo, masku a prestrieka? nárazník. Popri tom som reklamoval pár drobností ako: búchanie od žavého zadného kolesa pri prejazde priečnymi nerovnos?ami, nastavenie predných dverí, odstávajúcu prahovú li?tu pri zadných dverách za vodičom a e?te nejaké drobnosti. V?etko urobili len servisman pri oprave li?ty ulomil koniec cca 3 cm. Tak objednali na svoje náklady pre istotu obidve nové a vymenili ich. Tretia náv?teva bola ohžadom rozsvietenej kontrolky airbagu. Chyba bola niekde v snímači - odstránene. A naposledy dnes som bol odstráni? závadu tykajúcu sa klesania vodičového sedadla. Vymenili mi v rámci záruky mechanizmus dvíhania sedadla. E?te ma čaká minimálne jedna náv?teva a to ohžadom prestriekania ?krabanca, ktorý mi urobil nejaký dobráčisko cez oboje dvere a zadný blatník na spolujazdcovej strane. Tak?e zo servisom v KE som zatiaž spokojný. Bol som prítomný pri v?etkých opravách priamo "v gará?i", ktoré sa robili na počkanie (v?etky okrem toho striekania a výmeny svetla). Akurát to čakanie kým sa človek dostane na rad. Ale zasa tam majú dobrú čokoládu a dokonca zadara :D . A e?te tá známka 1-.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

mne minuly tyzden volala slecna z auto-impexu ze ako som spokojny s poslednou navstevou v ich servise spred vyse siestich tyzdnov.. vtedy mi zlomili nejaky plast na sedadle a kaslali na to, tak som si dobre posomral.. evidentne ju to zaskocilo a moj monolog ukoncila otazkou: "mate este nieco?" :lol: normal som sa zacal smiat a ona ani poriadne nepozdravila a polozila :mrgreen: taka celkom mila skusenost :)
ale zase ked sa mojho problemu chytil ten spravny technik, vsetko sa vyriesilo.. takze auto-impex ako servis pre mna ostava velkym dobrodruzstvom vzdy ked tam idem :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

Fiat Auto ?afránek, Třebíč. Nedám na ně dopustit, hodněkraátz mio pomohli uz s Bravem... Rychle, levne, spolehlive, to je asi jejich heslo... davam 1
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

Není to přímo k hodnocení servisu,ale servisu se to týká. Začaly mí skřípat brzdy a kdyz jsem to v servisu rikal, tak ze to pry chce vic brzdit, ze se vytvori nejakej povlak na kotoucich a taky, ze pry byly na 06 tvrdy desky. Vycistili mi kotouce a chvilku ok. Ted je to cim dal horsi. Radsi brzdim co nejmin, abych to neposlouchal... :evil: Mam trvat na vymene desticek, je to v zaruce ne? Jo...servis Auto Rolny....za tohle davam celkove 2-, protoze jinak jsou v klidku....dobry pristup
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
Odpovědět