Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

JardaK. píše:
Jarou? píše:Skoro jsem zapoměl ohodnotit přístup AF ze včerej?ka: dopoledne jsem zavolal, ?éfovi servisu popsal problém, dostalo se mi odpovědi přijeďte. Přistavil jsem auto na dílnu, hned přiběhl mechanik s examiner vozejkem, ne? byl sepsán zakázkový list, byla vada odhalena, během dal?ích 10 minut odstraněna. Hodnocení 10/10.
Já pak, Jarou?i, přidám hodnocení havířovského Fiatu, kdy? budu brát od nich nové auto. Na druhou stranu bych byl rád, kdybych nebyl hodnocení schopen podat, tzn. ?e kvalita auta vyloučí náv?těvu servisu!
Jardo stejne tam budes muset. Ja jsem musel cca po 3 mesicich na po prodejni kontoru jestli je vse ok a tak. Pak musis stejne po roce na garancku takze se tomu tak ci tak nevyhnes.
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... včera výměna ventilátoru a Hradec má opět za "1" :D
Obrázek
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Fiat Sma?ík Kladno

přístup : 1
kvalita odvedené práce: 1
cena: 2 ( viz http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 9&start=15 )

celkem : 1
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Známkování servisů Fiat

Příspěvek od JardaK. »

Mám udělanou dal?í zku?enost s AF centrem v Ostravě. Byl jsem tam dneska nechat vyměnit ?árovku v předním světle (u Punta Classic 1,9 JTD hnusná práce). Zajímala mě hlavně cena, tak?e jsem byl mile překvapen, proto?e cena byla 0 Kč, nevím, jestli měli dobrou náladu nebo měl někdo narozeniny. Opravdu mi vyměnili ?árovku zadara (dal jsem jim svou), je?tě mi mechanik opravil polohu světlometu a seřídil světla, tak?e super a vystavuju jedničku (dal jsem mechanikovi do kapsy aspoň stovku). Ov?em pak jsem prodejci vystavil pětku. Kdy? jsem měl po opravě, je?tě jsem se motal po prodejně, a? mě odchytil jeden z těch, co nabízejí nová auta (předváděl mi v listopadu nové Evo a dokonce i Deltu) a ptal se, kdy teda objednám to Bravo a ?e to spí?e pro?vihnu. Tak jsem to nevydr?el a řekl jsem mu, ?e mám auto objednané, ov?em v Havířově, kde mi dali slevu a leasing s nulovým navý?ením. Bylo vidět, ?e ho to nasralo a začal mi vykládat, ?e slevu by mi nabídl i on a ?e mi nabízel nějaké výhody atd. Sleva, kterou dostanu v Havířově, stejně nakonec přijde vniveč, proto?e pokud nejsem jejich zákazník (ostravského Fiatu), nedostanu na jimi prováděné práce slevu, tak?e nakonec vlastně prodělám. Pak ode?el, jako by u? se mnou neměl co ře?it. ?ádnou slevu mi přitom při předchozím jednání nenabízel a já dneska z prodejny odcházel totálně nasraný, proto?e místo toho, aby se nad svým chováním zamysleli, tak ze mě udělali hňupa, který objednává ?patně, proto?e ne u nich! Já se ov?em rozhodoval jen podle toho, jakou vstřícnost ke mě kdo projevil a v tomto ohledu to Ostrava rozhodně nebyla! Z Havířova mi posílali mejlíky se slevami na vybraná auta a pak mi dokonce havířovský prodejce zavolal a nabídl mi leasing s nulovým navý?ením, doplňky, které v Ostravě nenabídli (prý nejsou např. přední zástěrky v italském katalogu) a při konfiguraci auta mi dal je?tě dal?í slevu, by? se nejednalo o skladovou zásobu, ale o výrobu na zakázku přímo v Ito?ce. Ostrava nic! Přesto jsem jel přímo z Havířova do Ostravy, abych zjistil, jestli mi nenabídnou taky nějakou výhodu. Ptal jsem se na leasing nebo na slevu a prý, ?e leasing s nulou nic a sleva taky nic, proto?e na auto, které se musí teprve vyrobit, nelze slevu nabídnout.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

jo jo a proto jsem GP taky koupil v Havirove ale servisuju v Ostrave. Slevu ti daji tak jako mi a dalsim co tam jezdi.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To JardaK: Alespoň vidí, ?e prodávat se musí umět.
A schválně bych jim ty výhody koupě jinde naservíroval.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:jo jo a proto jsem GP taky koupil v Havirove ale servisuju v Ostrave. Slevu ti daji tak jako mi a dalsim co tam jezdi.
No vidí?, Teddy a mi v Ostravě vyhro?oval, ?e teď zaplatím u nich mnohem víc, kdy? jsem koupil jinde! A na připomínku Du?ana o tom, ?e by jim to v Ostravě vmetl do ksichtu, mů?u říct jen to, ?e jsem v tu chvíli úplně ztratil řeč, proto?e takovou reakci jsem nečekal ani ve snu. Začínám uva?ovat, ?e napí?u dotaz do Ostravy, jestli je u nich opravdu servisní přirá?ka pro zákazníky, kteří si pořídili auto jinde!
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Začínám uva?ovat, ?e napí?u dotaz do Ostravy, jestli je u nich opravdu servisní přirá?ka pro zákazníky, kteří si pořídili auto jinde!
Prirá?ka v servise za to ?e som si auto nekúpil od nich? To kde sme?
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

julo píše:
Začínám uva?ovat, ?e napí?u dotaz do Ostravy, jestli je u nich opravdu servisní přirá?ka pro zákazníky, kteří si pořídili auto jinde!
Prirá?ka v servise za to ?e som si auto nekúpil od nich? To kde sme?
Právě jsem do Ostravy poslal mejla s dotazem, jak se vlastně věci mají? Snad se chytnou za nos. Jsem zvědavý, jestli jim budu stát za odpověď?
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

no ?ádná přirá?ka není... ale slevy pro ty co od nich auto koupili :lol:

to u? jsem viděl i tady v Pardubicích...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

dony píše:... včera výměna ventilátoru a Hradec má opět za "1" :D
Me dali novy ventilator a po roce uz je zase hlucnej, budu to muset vyresit jako Jarous, procistit, promazat. Vymena nic neresi a mimo zaruku 4800 za vetrak ee :roll:
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

misha píše:
dony píše:... včera výměna ventilátoru a Hradec má opět za "1" :D
Me dali novy ventilator a po roce uz je zase hlucnej, budu to muset vyresit jako Jarous, procistit, promazat. Vymena nic neresi a mimo zaruku 4800 za vetrak ee :roll:
Stejně je to v prdeli, dají Ti nový ventilátor a do roka zase blbne! Takhle to bylo u starých ?kodovek - urob si sám!
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Tak?e jsem dostal odpověď z Fiatu Ostrava. Pro upřesnění jenom uvedu to, ?e jsem jim psal, ?e v Havířově mi nabídli montá? předních zástěrek, i kdy? nejsou v katalogu Fiatu, a? víte, jak moc jsem specifikoval moje po?adavky, kterými se v odpovědi tak ohánějí. O slevě nebo přirá?ce za servisní práce, na kterou jsem se ptal, jsem se odpovědi nedočkal. Víc nemám k tomu co dodat!
"Milý pane Nepodepsaný.

I průměrný prodejce v síti Fiatu v ČR ví, ?e vozidlo dle Vámi specifikovaných parametrů nelze v současnosti do výroby objednat a to i proto,
?e na něj neexistují logistiky a ani ceny. Pokud jste si ale vozidlo objednal někde jinde, přejeme Vám hodně spokojenosti a pokud budete
chtít vyu?ívat ná? servis, rádi Vás obslou?íme.

S pozdravem

Němec Jiří
AF Centrum"
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

JardaK. píše:
misha píše:
dony píše:... včera výměna ventilátoru a Hradec má opět za "1" :D
Me dali novy ventilator a po roce uz je zase hlucnej, budu to muset vyresit jako Jarous, procistit, promazat. Vymena nic neresi a mimo zaruku 4800 za vetrak ee :roll:
Stejně je to v prdeli, dají Ti nový ventilátor a do roka zase blbne! Takhle to bylo u starých ?kodovek - urob si sám!
No bohu?el...
Ale stejně si myslím, ?e je to vada výroby, proto?e někomu to dělá a někomu ne. Dali do větráků moc tvrdé uhlíky aby větrák vydr?el 10let. Nače? po roce a půl u?ívání začne hluk tak obtě?ovat, ?e je potřeba ho vyměnit.
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

JardaK. píše:Tak?e jsem dostal odpověď z Fiatu Ostrava. Pro upřesnění jenom uvedu to, ?e jsem jim psal, ?e v Havířově mi nabídli montá? předních zástěrek, i kdy? nejsou v katalogu Fiatu, a? víte, jak moc jsem specifikoval moje po?adavky, kterými se v odpovědi tak ohánějí. O slevě nebo přirá?ce za servisní práce, na kterou jsem se ptal, jsem se odpovědi nedočkal. Víc nemám k tomu co dodat!
"Milý pane Nepodepsaný.

I průměrný prodejce v síti Fiatu v ČR ví, ?e vozidlo dle Vámi specifikovaných parametrů nelze v současnosti do výroby objednat a to i proto,
?e na něj neexistují logistiky a ani ceny. Pokud jste si ale vozidlo objednal někde jinde, přejeme Vám hodně spokojenosti a pokud budete
chtít vyu?ívat ná? servis, rádi Vás obslou?íme.

S pozdravem

Němec Jiří
AF Centrum"
Čekal jsi snad, ?e se ti omluví? :lol:
Kdy? si vzpomenu, jak se kolem mě oháněli, kdy? jsem auto kupoval, skoro bych řekl, ?e by mi lízali (_._), kdybych ji nastavil a poté, co jsem auto koupil mě u? skoro ani nezdravili, tak si o tom myslím svoje. Je to v?echno jedna obchodnická paká? a existuje málo výjimek.
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Odpovědět