Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
d1.8t
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 06, 2009 22:17

Plzeň

Příspěvek od d1.8t »

Pánové, kam s GP na garančku v Plzni? Auto CB nebo Ricardo?
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

Příspěvek od romisek.capuska »

d1.8t píše:Pánové, kam s GP na garančku v Plzni? Auto CB nebo Ricardo?
se ?kodovkou jsem jezdil do CB a spokojenost.
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

jardakaw píše:
Pepa B. píše:
peterson píše:Mů?u se zeptat co stála prohlídka po 30tis.km jestli Jste ji ji? podstoupil?Já jezdil dosud do Motortecu,ale chtěl bych zkusit tento servis.Mám ho blí?e.Hlavně ráno se dostat přes celé Brno k Motortecu je celkem utrpení.
po 30tis. km mě to čeká a? v květnu..
Pepo a se? u auta a nebo Tě někam posadí a neví? co se Ti děje na autě??
..u auta jsem byl jen jednou, kdy? mi montovali spodní kryt motoru. Jinak tam auto ráno zavezu, technik si ho přebere - hodí mě do práce 8) , a a? je v?e vyřízené, tak mi zavolají..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:
jardakaw píše:
Pepa B. píše: po 30tis. km mě to čeká a? v květnu..
Pepo a se? u auta a nebo Tě někam posadí a neví? co se Ti děje na autě??
technik si ho přebere - hodí mě do práce 8) , a a? je v?e vyřízené, tak mi zavolají..
...a? ti urvou ten úchyt plastu na středovém tunelu nebo minule ten drát k čidlu opotřebení brzdových destiček při výměně kotoučů ??? :lol: No, to by tě mohl ten technik vozit do práce celý měsíc... :wink:

..nee, děkuji pěkně, vypadám mo?ná divně, ale pokud se mi někdo hrabe v autě a nejsem to já, tak u toho MUSÍM být, pokud to situace jen trochu dovolí.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Jarou? píše: vypadám mo?ná divně, ale pokud se mi někdo hrabe v autě a nejsem to já, tak u toho MUSÍM být, pokud to situace jen trochu dovolí.
moja reč,nevyzerá? divne,len si vá?i? svoje auto...a keď sa mi aj niekto hrabe v aute bez mojej prítomnosti,určite tomu človeku doverujem...a je teda vežmi smutné,keď človek nemo?e doverova? autorizovaným servisom a stá? mu za (_._)aby ti niečo nedo..ebal :cry:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

Tak jsem dnes nenastartoval-baterka v háji-jezdím převá?ně po městě.Zavolal jsem tedy do Fiat ?oltys Jičín,do deseti minut byl u mě technik se startovacími kabely.autí jsme nahodili a nyní se v servisu nabíjí.A to v?e prosím podr?te se zdarma!Dávám za 1!!
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

J.B. píše:Tak jsem dnes nenastartoval-baterka v háji-jezdím převá?ně po městě.Zavolal jsem tedy do Fiat ?oltys Jičín,do deseti minut byl u mě technik se startovacími kabely.autí jsme nahodili a nyní se v servisu nabíjí.A to v?e prosím podr?te se zdarma!Dávám za 1!!
:shock: tak to sa vežmi čudujem...niekto tu spomínal,?e u neho si zaúčtovali aj cestu k nemu,servisný úkon-teda na?tartovanie cez káble :roll: ?e vraj vybitie batérie nepatrí do záruky...
volal si servis,alebo asistenčnú slu?bu?
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

volal jsem autorizovaný servis. :wink:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

J.B. píše:volal jsem autorizovaný servis. :wink:
aha,tak to mo?no aj pre to si nič neplatil...lebo ten,čo som ho tu spomínal volal asistenčnú slu?bu a dopadol,ako som písal...
inak dobre vedie?,keď sa mi niečo podobné stane,tak viem,koho vola?...díky :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

J.B. píše:Tak jsem dnes nenastartoval-baterka v háji-jezdím převá?ně po městě.Zavolal jsem tedy do Fiat ?oltys Jičín,do deseti minut byl u mě technik se startovacími kabely.autí jsme nahodili a nyní se v servisu nabíjí.A to v?e prosím podr?te se zdarma!Dávám za 1!!
Tos volal z okna, ne? J.B. toti? pracuje u servisu jen přes silnici :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Du?an píše:
J.B. píše:Tak jsem dnes nenastartoval-baterka v háji-jezdím převá?ně po městě.Zavolal jsem tedy do Fiat ?oltys Jičín,do deseti minut byl u mě technik se startovacími kabely.autí jsme nahodili a nyní se v servisu nabíjí.A to v?e prosím podr?te se zdarma!Dávám za 1!!
Tos volal z okna, ne? J.B. toti? pracuje u servisu jen přes silnici :wink:
no tak ja by som si musel to okno prenies? 70km a potom by som mohol aj ja vola? servis z okna :lol: :lol:
J.B. to teda vyhral... :ehm
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

nevolal jsem z práce Du?ane ale z domova.a to je dálka asi 5Km.. :lol: :lol:no a svoje zaměstnání jsem si samozřejmě vybral abych mohl celý den čumět na Fiaty :lol: :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak mi prave volala slecna z Fiatu a ptala se mne opet na spokojenost se servisem AF Centrum v Ostrave. Vse jsem dal za 10 cili nejlepsi hodnoceni. Nechal jsem ji aby jim to poslala i s mym jmenem. Tak budu doufat ze i priste budu spokojen. 8)

Je treba si u nich splhnout. :twisted:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Skoro jsem zapoměl ohodnotit přístup AF ze včerej?ka: dopoledne jsem zavolal, ?éfovi servisu popsal problém, dostalo se mi odpovědi přijeďte. Přistavil jsem auto na dílnu, hned přiběhl mechanik s examiner vozejkem, ne? byl sepsán zakázkový list, byla vada odhalena, během dal?ích 10 minut odstraněna. Hodnocení 10/10.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:Skoro jsem zapoměl ohodnotit přístup AF ze včerej?ka: dopoledne jsem zavolal, ?éfovi servisu popsal problém, dostalo se mi odpovědi přijeďte. Přistavil jsem auto na dílnu, hned přiběhl mechanik s examiner vozejkem, ne? byl sepsán zakázkový list, byla vada odhalena, během dal?ích 10 minut odstraněna. Hodnocení 10/10.
Já pak, Jarou?i, přidám hodnocení havířovského Fiatu, kdy? budu brát od nich nové auto. Na druhou stranu bych byl rád, kdybych nebyl hodnocení schopen podat, tzn. ?e kvalita auta vyloučí náv?těvu servisu!
Odpovědět