Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Valu?ek - FIAT (Lamač, Bratislava)

SERVIS - najhor?í servis!
Predaj ND - bez namietky, seriozne jednanie..


Dal som auto na diagnostiku kvoli nefungujucej klime, podozrenie na tlakove čidlo, ked?e kompresor fungoval..
Po odovzdani asi 10min pri?iel technik ?e mi nejde okno... asi stahovačka sa dojebala???? :shock:
Diagnostika im trvala 3hodiny!!! :shock:
Nezistili nič... !!! ...doslova som ich ako keby musel navigova? čo maju zkontorlova? ked?e to nekukli!

Nakoniec mi odovzdali kluč zajebany od oleja... bez nejakeho zistenia... prečo mi nezapne vrtulu na klimovom chladiči.... s dojebanym oknom...
Cenovka... 20?... :roll:
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jeliko? jsem se rozhodl začít jezdit s mechanickými problémy do servisu sítě Auto Kelly, pořídil jsem si v prodejně zdarma zákaznickou kartu Auto Kelly, na kterou mám slevu 5% na zbo?í a ND a 10%-ní slevu na servisní práce
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Motortec v brne- mikdy zadny problem :D ,chodim jen tam

S pneu a vyfukem jinam,jinak vse Motortec
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Uživatelský avatar
RP72
Štamgast
Příspěvky: 250
Registrován: pát črc 01, 2011 18:51
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od RP72 »

Pokud máte peněz, ?e nevíte co s něma - tak doporučuji autorizovaného dealera AFCentrum, Ostrava :twisted:
Výměna oleje a olejiového filtru vás vyjde na 4000kč (zjistil jsem ?e i s prací mně to v jiném servise udělají do 2000kč)a kdyby jste měli problém s chladičem tak na můj typ mi sehnali nový za 7 200kč, přičem? jsem po unáhleném souhlasu s jeho objednáním zjistil, ?e se dá sehnat za 4 178kč TOP QUALITY. I kdy? jsem tam asi 3hodiny po domluvě volal na stornování objednávky - tak prý to u? nejde, nebo? je to u? na cestě a bude to za 4pracovní dny!!! Já jej mohl mít do 24h z Prahy do Frýdku Místku a o celé 3000kč levněj?í.
Vyměněné díly mi při přede?lé opravě a výměně brzdových segmentů nedali!!!
Zda tedy doporučit zrovna tento servis nechám jen na va?em zvá?ení.
Já si pohledám servis u někoho jiného :evil:
Radek:
Grande Punto 1,9 MultiJet Sport (130k) r.v.2007
Pirelli PZero Nero 205/45 R17 88 W XL Letní
Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE II 185/65 R15 88 T ECO Zimní
Barva:Carribean orange
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

RP72 píše:Pokud máte peněz, ?e nevíte co s něma - tak doporučuji autorizovaného dealera AFCentrum, Ostrava :twisted:
Výměna oleje a olejiového filtru vás vyjde na 4000kč (zjistil jsem ?e i s prací mně to v jiném servise udělají do 2000kč)a kdyby jste měli problém s chladičem tak na můj typ mi sehnali nový za 7 200kč, přičem? jsem po unáhleném souhlasu s jeho objednáním zjistil, ?e se dá sehnat za 4 178kč TOP QUALITY. I kdy? jsem tam asi 3hodiny po domluvě volal na stornování objednávky - tak prý to u? nejde, nebo? je to u? na cestě a bude to za 4pracovní dny!!! Já jej mohl mít do 24h z Prahy do Frýdku Místku a o celé 3000kč levněj?í.
Vyměněné díly mi při přede?lé opravě a výměně brzdových segmentů nedali!!!
Zda tedy doporučit zrovna tento servis nechám jen na va?em zvá?ení.
Já si pohledám servis u někoho jiného :evil:
Autorizák AF Ostrava mohu po 4 letech zku?eností pouze pochválit. Vstřícný přístup, cena ND logicky stejná jako jinde, jsou to prostě origo díly. Myslím, ?e si snad nikdo nemů?e myslet, ?e by mu autorizovaný servis sháněl díly z aftermarketu typu ELIT, ?TANGL a podobně. Naopak jsem se nikdy nesetkal s tím, ?e by mi odmítli třeba nalít do auta donesený olej a vyměnit mnou dodané filtry. Cena byla pouze za práci, viz hodinová sazba - 10% za stálého zákazníka. Pokud si o vyměněné díly vylo?eně neřeknu, tak nevím k čemu by mi měli cpát kýbl s vyjetým olejem a odrbané brzdové desky :wink: Cenu origo chladiče nemá smysl komentovat, sám jsi napsal, ?e jsi to uspěchal - jednoznačně tvůj problém.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Fiat Hemala Pohořelice.Velmi seriozní jednání.Osobní přítomnost pana majitele,který neustále dohlí?í na průběh servisních prací působí z mého pohledu velmi pozitivně na chod pobočky a přístup personálu k zákazníkovi.Přesto?e nejsem stálým zákazníkem tohoto servisu a i kdy? jsem byl objednán asi 3 týdny předem na 8hod.Ji? v 8.10 na mém autě pracoval mechanik.Doba účtované práce odpovídala mému měření.Vyměněný olej i po ujetí 50km k domovu je stále krásně průhledný co? svědčí o řádném vypu?tění původní náplně spodním ?roubem(uvádím to proto,?e při předchozí výměně u konkurenčního servisu v hlavní moravské metropoli byl olej po ujetí zhruba stejné vzdálenosti hodně tmavý).Jeliko? jsem byl přivolán ke konzultaci stavu brzdových destiček bylo vidět ?e mechanik při výměně brzdové kapaliny provádí výměnu a? ke kolům.(toto pí?u jako reakci na článek ze Světa motorů kde psali,?e občas nějaký nepoctivý mechanik dovede vyměnit jen obsah nádr?ky aby si u?etřil práci).Tak ?e za mě Známka1
kolemjdoucí
Studynka
Návštěvník
Příspěvky: 132
Registrován: stř bře 09, 2011 20:05
Bydliště: Dolni Dunajovice

Příspěvek od Studynka »

peterson píše:Fiat Hemala Pohořelice.Velmi seriozní jednání.Osobní přítomnost pana majitele,který neustále dohlí?í na průběh servisních prací působí z mého pohledu velmi pozitivně na chod pobočky a přístup personálu k zákazníkovi.Přesto?e nejsem stálým zákazníkem tohoto servisu a i kdy? jsem byl objednán asi 3 týdny předem na 8hod.Ji? v 8.10 na mém autě pracoval mechanik.Doba účtované práce odpovídala mému měření.Vyměněný olej i po ujetí 50km k domovu je stále krásně průhledný co? svědčí o řádném vypu?tění původní náplně spodním ?roubem(uvádím to proto,?e při předchozí výměně u konkurenčního servisu v hlavní moravské metropoli byl olej po ujetí zhruba stejné vzdálenosti hodně tmavý).Jeliko? jsem byl přivolán ke konzultaci stavu brzdových destiček bylo vidět ?e mechanik při výměně brzdové kapaliny provádí výměnu a? ke kolům.(toto pí?u jako reakci na článek ze Světa motorů kde psali,?e občas nějaký nepoctivý mechanik dovede vyměnit jen obsah nádr?ky aby si u?etřil práci).Tak ?e za mě Známka1

musím přiznat ?e tento servis nav?těvuji já i otec pravidelně a jsme spokojeni....
TomasUL
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: čtv srp 06, 2009 18:20
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od TomasUL »

Sma?ík Nord Ústí nad Labem nebrat, nejezdit tam, vysrat se na ně.
Vět?í parchanty jsem neviděl. Rozpisovat se nebudu. U? několikrát jsem si tady pobědoval. :)
//// FIAT GP 1,2 65k ////
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Ze své zku?enosti doporučuji servisy sítě Auto Kelly (i prodejny ND a příslu?entví) - dobré ceny (vět?ina jistě víte). S mechanickými pracemi jezdím pouze tam.
Navíc Vám zdarma na po?ádání v prodejně vystaví zákaznickou kartu na 5% slevy na ND a autopříslu?enství a 10% slevu na práci v servisech. :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kinkong
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 10, 2012 18:05

Příspěvek od Kinkong »

Autopalace Brno
Svěřil jsem auto tomuto servisu. Při přebírání auta zpět mě trochu zarazilo, že na faktuře mám naúčtováno 500 Kč za ruční mytí a z auta ještě kape voda. Řekl jsem si, že to ruční mytí hold náhodou skončili těsně před předáním. Za pár dní, když se zlepšilo počasí a moje auto osvítilo slunce mi bylo jasno. -- Na laku se leskli milióny drobných pavučin. Tento autoservis mi jako "kvalitní službu" poskytnul ošmirglování úplně nového auta kartáčema myčky. Do té doby moje auto myčku nevidělo.

A jak tady někdo popisoval pana Felda jako sympatického člověka. Tak v tom případě má je?tě v autopalace nesympatické dvojče. :shock: Jiné vysvětlení mě nenapadá.

A ještě můžu připojit jednu zkušenost s prodejem v Autopalace, ale ta není moje. Je jednoho chlapíka, který byl v pořadu černé ovce v dílu z 22.10. Tento autoservis mu prodal jako nové 3 roky staré auto. Tento díl je ve videoarchivu České televize.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097 ... 022/video/
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od J.B. »

Tak se musím podělit o dnešní zkušenost.V Jičíně převzala servis společnost IMOFA.Dnes jsem tam zajel s tím, že se mi rosí zadní světla.Vysvětlení-normální jev.....Odvětil jsem že takové vysvětlení stojí za prd.Pán odvětil že VYSÍRÁM-doslova.Pak odmítl sdělit své jméno a kontakt na nadřízeného.už jsem v kontaktu s vedením společnosti a podávám stížnost.Ale jisté je to, že tam už neutratím ani pětikorunu, pokud tam ten chlapec bude.....Hezký víkend J.B.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Zdenda »

To má kliku že si jenom stěžuješ :) Já bych mu za tu odpověď hned nabřinkal.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od jeník1 »

To, že vzniká rosa je chyba Fiatu? To slyším poprvé :D
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od J.B. »

světla se rosí zevnitř-to jsem tam neuvedl..sorry.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Tatranec
Návštěvník
Příspěvky: 81
Registrován: pát črc 20, 2012 22:29
Bydliště: Tatry

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Tatranec »

[quote="J.B."]Tak se musím podělit o dnešní zkušenost.V Jičíně převzala servis společnost IMOFA.Dnes jsem tam zajel s tím, že se mi rosí zadní světla.Vysvětlení-normální jev.....Odvětil jsem že takové vysvětlení stojí za prd.Pán odvětil že VYSÍRÁM-doslova.Pak odmítl sdělit své jméno a kontakt na nadřízeného.už jsem v kontaktu s vedením společnosti a podávám stížnost.Ale jisté je to, že tam už neutratím ani pětikorunu, pokud tam ten chlapec bude.....Hezký víkend J.B.[/quote]

Ahoj , kolega,
aj mne sa začali rosiť zadné svetlá, tiež na Punte 2012.
Všimol som si to včera, keď postálo auto na slnku.
Voda tam nemá čo hľadať. Keby nebolo auto v záruke, urobím si to sám (rozobrať, vysušiť, riadne založiť tesnenie, možno trochu silikónu, dobre poskladať - a je to.)
Ale na to je servis Fiat . Keď pôjdem prezuť, dám to urobiť.
Napíšem, ako som pochodil v Chedos-e vo Svite. Zatiaľ mám dobré skúsenosti.

Tatranec, P 2012, 1.2 3 dv.
Italian cars are exciting!
Odpovědět