Pardubické Evo.

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
isoptin
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 23, 2012 16:46

Pardubické Evo.

Příspěvek od isoptin »

Vá?ení přátelé. Po letech, kdy jsem vlastnil Fiata Pandu 04, jsem se rozhodl v minulém roce pro nový vůz. ?e to bude zase Fiat, mi bylo v celku jasné a jakmile jsem se dověděl o výbavě My Life, bylo rozhodnuto, ?e to bude právě Evo. Dny s novým autem utikaly jako voda a mě vrtá hlavou jedna věc. Jak je mo?né, ?e tohle auto je u nás v Pardubicích jediné? U? několikrát se mi stalo, ?e např. u benzinky,?e ho lidé okukují a diví se, jak to je pěkné auto,ale nikdo si ho nekupuje... Kdy? jedu do Německa, potkávám jich mraky,ale kdy? jedu po CZ, za 4h jízdy nepotkám ani jediné. Nebo jsme vá?ně národ zabedněnců, kteří znají jen VW?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Taky se občas divím :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

a? na pár výjimek jo 8)
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

musim teda rict, ze na opavsku par kousku jezdi...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

eva na znojemsku taky nepotkává, ale je to mo?ná tím, ?e dle mě nejsou zas tak povedená (po stránce designu), zato GP je tu celkem dost ...
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

lolek píše:eva na znojemsku taky nepotkává, ale je to mo?ná tím, ?e dle mě nejsou zas tak povedená (po stránce designu), zato GP je tu celkem dost ...
I tady na fóru bys napočítal majitele Punta Eva na JEDNÉ ruce. Nedivím se, to co vytvořili hlavně v přední části auta, bylo smutným pokračováním původního GP. Pročpak teď u Punta 2012 nejvíce změnili gril a barvu nárazníku, co myslí??
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

presne tak souhlasim s Jardou...ted ten naraznik u GP 2012 vypada mnohem lepe nez u Eva
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pardubické Evo.

Příspěvek od 1nekros1 »

isoptin píše:Vá?ení přátelé. Po letech, kdy jsem vlastnil Fiata Pandu 04, jsem se rozhodl v minulém roce pro nový vůz. ?e to bude zase Fiat, mi bylo v celku jasné a jakmile jsem se dověděl o výbavě My Life, bylo rozhodnuto, ?e to bude právě Evo. Dny s novým autem utikaly jako voda a mě vrtá hlavou jedna věc. Jak je mo?né, ?e tohle auto je u nás v Pardubicích jediné? U? několikrát se mi stalo, ?e např. u benzinky,?e ho lidé okukují a diví se, jak to je pěkné auto,ale nikdo si ho nekupuje... Kdy? jedu do Německa, potkávám jich mraky,ale kdy? jedu po CZ, za 4h jízdy nepotkám ani jediné. Nebo jsme vá?ně národ zabedněnců, kteří znají jen VW?
stale to je take iste ako u nas SKODOVKA JE VED NASA.a furt to seci kupuju proste klapky na ociach.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

To má? tak... 1,4 vo vybave ako je klima okna v el. nejake tie airbagy navy?e.. radio a ine vychytavky ako Start&Stop.... a cenovka povedzme 9.500? .... to iste u VW... alebo o triedu ni??ie...s motorom slab?ím, bez vybavy zakladnej ako je klima, okna, a ostatnych vychytavok za 8.500?....

Ale rad?ej si doplatim za toto uvedene dal?ích 3.500? k tym 8.500? lebo je to VW... :lol: :lol: :lol:

Asi tak sa u nas rozmý?la... :roll:
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Re: Pardubické Evo.

Příspěvek od Ravic »

isoptin píše:Vá?ení přátelé. Po letech, kdy jsem vlastnil Fiata Pandu 04, jsem se rozhodl v minulém roce pro nový vůz. ?e to bude zase Fiat, mi bylo v celku jasné a jakmile jsem se dověděl o výbavě My Life, bylo rozhodnuto, ?e to bude právě Evo. Dny s novým autem utikaly jako voda a mě vrtá hlavou jedna věc. Jak je mo?né, ?e tohle auto je u nás v Pardubicích jediné? U? několikrát se mi stalo, ?e např. u benzinky,?e ho lidé okukují a diví se, jak to je pěkné auto,ale nikdo si ho nekupuje... Kdy? jedu do Německa, potkávám jich mraky,ale kdy? jedu po CZ, za 4h jízdy nepotkám ani jediné. Nebo jsme vá?ně národ zabedněnců, kteří znají jen VW?
:evil: Je?tě, ?e tu ?ije? s námi a vylep?uje? to!
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Pardubické Evo.

Příspěvek od Jarouš »

Ravic píše:
isoptin píše:Vá?ení přátelé. Po letech, kdy jsem vlastnil Fiata Pandu 04, jsem se rozhodl v minulém roce pro nový vůz. ?e to bude zase Fiat, mi bylo v celku jasné a jakmile jsem se dověděl o výbavě My Life, bylo rozhodnuto, ?e to bude právě Evo. Dny s novým autem utikaly jako voda a mě vrtá hlavou jedna věc. Jak je mo?né, ?e tohle auto je u nás v Pardubicích jediné? U? několikrát se mi stalo, ?e např. u benzinky,?e ho lidé okukují a diví se, jak to je pěkné auto,ale nikdo si ho nekupuje... Kdy? jedu do Německa, potkávám jich mraky,ale kdy? jedu po CZ, za 4h jízdy nepotkám ani jediné. Nebo jsme vá?ně národ zabedněnců, kteří znají jen VW?
:evil: Je?tě, ?e tu ?ije? s námi a vylep?uje? to!
koncernista se ozval... :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Re: Pardubické Evo.

Příspěvek od Mellow »

Neparkuješ přes den ve Smilovce ve dvoře? :D
Odpovědět