lolkovo Grande

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Jaký ze sporta? ten má stejný světla jako má? ty,nebo jsem měl já, výbava Racing. A? na Evu měli ve výbavě sport jiná světla (barevně) :) Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

no myslím s černým pozadím (tady ty http://aci.cz/1624963-pr-svetlo-h4-s-ce ... 83526.html ) ... na normálních GP jsem je neviděl, jenom na "sportech" (racing) ... u? na bravu jsem chtěl upravovat zadní světla (jedno jsem u? měl skoro hotový, ale při?el prodej a nechtěl jsem to dodělávat, kdy? bych z toho neměl sám radost :D ) ... jinak pokud jiný zadní, tak asi tyhle http://spoiler-tuning.cz/cira-optika/fi ... nto-12983/ ...

jinak jak si psal s těma cenama, teď po prodeji brava mám v plánu jen část (kola, chip a bud folie nebo pru?iny) no a světla a zbytek bych chtěl postupně ...
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Orginál světla na GP jsou Valeo ty z tvého odkazu podle ceny budou Depo levná varianta světel s Tchaiwanu.Tady je vidět cenový rozdíl http://www.e-cat.cz/c-80_1_3092975_3103 ... ometu.html . K těm zadním světlům jestli to jsou JOM, Sonar, FK automotive,tak je vyrábí jedna fabrika na Tchaiwanu :D Tak ?e dozadu si kup ty nejlevěj?í které se?ene?,proto?e jsou v?echny stejný.A předek kup origo.Tak jsem to ře?il já. Je jasný ?e v?e nejde koupit hned :D Taky dokupuju postupně,podle toho co si na?etřím. :roll: Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

vím, ?e originál jsou Valea ... ty depa, respektive ty černý jsem hodil jen jako ukázku, který sem myslel ... samozřejmě, ?e potomkoupím originál ... teď na bravu mám čočky DJauto a nic moc, ale na tak starý auto mi při?lo ?koda investovat do př světel cca 5-6tis, i ty DJauta nejsou zlý, jen si je člověk musí víc ?e?telovat
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

tak příprava na jaro začíná ... odedne?ka mi říkaj pane, u? se tě?ím a? budou na autě :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Zdenda píše::clap Je?tě červený pokličky http://www.autolepky.cz/stred-fiat-9180.html sundá? modrý nalepí? červený http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscn0293n.jpg/
tak to je jasné ... kdy? mám červený na autě, tak musí být i na kolech ...
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

chtěl jsem se zeptat, jakej rozměr by jste na 17" kola doporučili? 205/45/17 nebo 205/40/17 s tím, ?e auto chci později sní?it na pru?inách o 30mm?
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

ani jeden pokud to nemá? v techničáku :D né teď vá?ně, pokud to chce? co nejní? a co nejtvrd?í tak men?í profil, ale zase bude? mít pak zbytečně velkou díru v podběhu, co? taky nevypadá moc hezky. Momentálně mám -40mm a profil 45 a klidně bych to je?tě o cen?ák sní?il právě kvůli těm podběhům, ale zále?í na vkusu :wink:
GP 1,4 16V SPORT
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

v techničáku to nemám a nechápu proč (66kw verze to tam má), ale to jim z vej?ky ... na bravu jsem měl taky 16ky (i kdy? v techničáku bylo max 15" a s policajtama ?ádný problémy) ... jde mi o vzhled + trocha pohodlí, tak?e asi ten profil 45mm bude nejlep?í (přeci jen tam nebude taková "díra" ...
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

dej tam profil jakej tam patri to jest 45 ,a i pri snizeni nejni zadnej problem...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

no tak hlavně raději nebourej :wink:
GP 1,4 16V SPORT
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Macek píše:no tak hlavně raději nebourej :wink:
vím no, ?e by to mohl být problém ... sna?il jsem se to vyře?it s dodatečným zapsáním, ale z Fiatu mi odmítli poslat Typový list, ?e to prý nejde ...
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

U? mám rozjetou legalizaci těch na?ich kol :) Tak jestli budu mít typový list a kola zapsaný vTP,tak ti ho přenechám. Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Zdenda píše:U? mám rozjetou legalizaci těch na?ich kol :) Tak jestli budu mít typový list a kola zapsaný vTP,tak ti ho přenechám. Zdenda
no, tak to bys byl hodnej, pra?skej fiat mě odpálkoval s tím, ?e to prostě nejde ...
Odpovědět