Loketní opěrka

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Roman
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 02, 2010 15:03

Příspěvek od Roman »

Milhausy,nemohl bys sem je?tě,prosim tě,dat fotky tvé opěrky? Nejak se mě to nechce zobrazit :oops: :? :wink:
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Bohu?el u? jsem je smazal, ale jak bude čas ji vyfotím a obnovím to tady :wink:
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Roman
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 02, 2010 15:03

Příspěvek od Roman »

OK dík :mrgreen: :clap
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak jsem si 13.4. objednal loketku u firmy http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=1434
21.4. jsem jim volal a byl jsem ubezpečen, ?e ji ten den posílali.
28.4 do?la konečně dobírka, zaplatil jsem 1819 kč a jaké bylo mé překvapení, kdy? místo loketky jsem měl v balíku koberečky na Volvo V40.
Pak mi firma típala telefon, neodpovídala na maily,a? odpoledne vzali man?elčin telefon a tvrdili, ?e asi do?lo k záměně balíků. Ale zkou?eli, ?e mi po?lou znova opěrku na dobírku a pak mou první platbu vrátí. Tak počkám týden a kdy? mi nic nepříjde, tak si s kolegou uděláme výlet a někdo dostane přes dr?ku. Tak?e, kdo chce opěrku, a? zvolí raději jinou firmu. Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

loketka

Příspěvek od Snoopy »

Ahoj nakupoval jsem pres stejnej e-schop jako ty a musim rict ze sice loketka dosla v aute sedi vsechno...Ale s prodejcem fakt hruza dodaci doby dlouhy informovanost zadna.
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Zdenda píše:Tak jsem si 13.4. objednal loketku u firmy http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=1434
21.4. jsem jim volal a byl jsem ubezpečen, ?e ji ten den posílali.
28.4 do?la konečně dobírka, zaplatil jsem 1819 kč a jaké bylo mé překvapení, kdy? místo loketky jsem měl v balíku koberečky na Volvo V40.
Pak mi firma típala telefon, neodpovídala na maily,a? odpoledne vzali man?elčin telefon a tvrdili, ?e asi do?lo k záměně balíků. Ale zkou?eli, ?e mi po?lou znova opěrku na dobírku a pak mou první platbu vrátí. Tak počkám týden a kdy? mi nic nepříjde, tak si s kolegou uděláme výlet a někdo dostane přes dr?ku. Tak?e, kdo chce opěrku, a? zvolí raději jinou firmu. Zdenda
nechci dělat reklamu, ale jako tadyhttp://koberce.vopi.cz/cz/autodoplnky/l ... rande.html je o 5 korun dra??í a v?cihni co jsme tam kupovali jsme byli spokojení... :roll:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Ne?lo mi o u?etření 5 korun :shock: ale jen jsem ji objednal s prvního odkazu v tomhle příspěvku :( Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

loketka

Příspěvek od Snoopy »

U mě rozhodla cena pova?uju 5Kč za slu?ný přilep?ení rodinnýho rozpočtu. :D
ViPeR
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 03, 2011 7:19
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: loketka

Příspěvek od ViPeR »

Snoopy píše:U mě rozhodla cena pova?uju 5Kč za slu?ný přilep?ení rodinnýho rozpočtu. :D

kdy? sjem montoval nijak jsem nenamazal či tak a trochu čas od času vr?e:(


nevíte jak na to?případně čím potřít či jak?


Díky předem
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

Nazdar mam mo?nos? kúpi? originál lak?ovú opierku z grande punta len neviem čo v?etko budem musie? meni? mô?ete mi niekto pofoti? originál lak?ovú opierku z ka?dej strany a hlavne jak je tam prichytená . Viem ?e stredová konzola sa skladá asi z 2-3 časti tak dúfam ?e nebudem musie? meni? celu tu konzolu . Vopred ďakujem
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
kumi
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: stř lis 14, 2012 14:39
Bydliště: BA okolie

Re:

Příspěvek od kumi »

Roszbeck píše:Nazdar mam mo?nos? kúpi? originál lak?ovú opierku z grande punta len neviem čo v?etko budem musie? meni? mô?ete mi niekto pofoti? originál lak?ovú opierku z ka?dej strany a hlavne jak je tam prichytená . Viem ?e stredová konzola sa skladá asi z 2-3 časti tak dúfam ?e nebudem musie? meni? celu tu konzolu . Vopred ďakujem
Roszbeck, kukni tuto možno ti to pomôže ;) (nechaj si stranku v Google Chrome preložiť z taliančiny do EN alebo SK, btw. môžno HUN keď pozerám na Lehnice :D)

Kód: Vybrat vše

http://www.grandepuntoclub.com/forum/viewtopic.php?f=32&t=24283&sid=faccd96333ca17c6f2af47cd8f041baa
Naposledy upravil(a) kumi dne úte lis 27, 2012 22:31, celkem upraveno 1 x.
Grande Punto 1,2 Dynamic 3D, 2006
Psychedelic azuro aka Obláčik ;)
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Re: Loketní opěrka

Příspěvek od Roszbeck »

Dakujem . Po madarsky neviem ja som povodne z BA .....
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
kumi
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: stř lis 14, 2012 14:39
Bydliště: BA okolie

Re: Loketní opěrka

Příspěvek od kumi »

Roszbeck píše:Dakujem . Po madarsky neviem ja som povodne z BA .....
Nieje zač ;) tiež neviem, som prisťahovaný (kúsok od Teba)
Grande Punto 1,2 Dynamic 3D, 2006
Psychedelic azuro aka Obláčik ;)
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Re: Loketní opěrka

Příspěvek od Roszbeck »

A kde presnejsie ?
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Loketní opěrka

Příspěvek od Dušan »

:!: :!: :!: CHALANI TO SI MŮŽETE ŘÍCT SOUKROMOU ZPRÁVOU - TO NENÍ OPĚRKA :pozor
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět