Přední světla

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak vyře?eno :D :D :D Velké poděkování Jarou?ovi.
1. pokus: objednány světla na rok výroby 2008, neseděla zásuvka ani piny
2. pokus: kamarád, který má prodejnu autodílů, mi objednal světla na abartha od 11 2007 s tím, kdy? nebudou pasovat zásuvky nebo piny, tak se vrátí a objednají jiné. A světe div se, hnedle jsme to trefili
:P Kdy? jsme koukali na fotky těch světel, tak se li?il jak tvar zásuvek tak postavení pinů. A? je nahodím, tak dodám foto do deníčku. Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
Buchtič
Site Admin
Příspěvky: 219
Registrován: pon srp 30, 2010 16:36
Bydliště: Broumov/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Jak vám svítí va?e GP, resp. na dálková světla? Ve srovnání se starým Puntem to svítí nádherně i na potkávací světla, ov?em dálková svítí sice do dálky, ale nad auto, tak?e kus cesty není osvětlený (důvod mi je jasný z konstrukčního hlediska H4). Ale na můj vkus je neosvětlený prostor před autem hrozně velký, takhle svítím a? za svodidla, ale ne u? na jejich úroveň.
Setkali jste se s tím, případně jak jste to ře?ili vy? Je mo?né, ?e bych měl ?patně seřízená světla (na STK je seřizoval)? Nezkou?ejte na mě chodit s prasárnou, a? si přisvětluju mlhovkami.
Ach, proč tam zase museli dát dvouvláknovou H4.
Fiat Punto 60 SX Cult 5DV black -> Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 5DV black
Osobní blog o IT
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak si sklop světla :) Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Buchtič píše:Jak vám svítí va?e GP, resp. na dálková světla? Ve srovnání se starým Puntem to svítí nádherně i na potkávací světla, ov?em dálková svítí sice do dálky, ale nad auto, tak?e kus cesty není osvětlený (důvod mi je jasný z konstrukčního hlediska H4). Ale na můj vkus je neosvětlený prostor před autem hrozně velký, takhle svítím a? za svodidla, ale ne u? na jejich úroveň.
Setkali jste se s tím, případně jak jste to ře?ili vy? Je mo?né, ?e bych měl ?patně seřízená světla (na STK je seřizoval)? Nezkou?ejte na mě chodit s prasárnou, a? si přisvětluju mlhovkami.
Ach, proč tam zase museli dát dvouvláknovou H4.
jasne tretol ked si nastavis svetla trosku nizsie tak to bude OK nastavuje sa to krajnymi skrutkami hyb s tym len tak po pol otacky a uvidis ze to bude OK
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Buchtič
Site Admin
Příspěvky: 219
Registrován: pon srp 30, 2010 16:36
Bydliště: Broumov/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

To mě nenapadlo :oops: Ale jsou v nejni??í poloze. A? zas někdy pojedu za tmy tak to vyzkou?ím
Fiat Punto 60 SX Cult 5DV black -> Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 5DV black
Osobní blog o IT
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

svetla navol do polohy 0 a potom to nastavuj vonku s tym koleckom dole
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od KoreckyD »

Čau chlapi, potřebuju poradit...při výměně předních světel, co všechno se musí z auta sundat ? Napište mi prosím, že nemusim sundavat nárazník :D Dík D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od Zdenda »

Musí dolů :D Sundat kola ,podběhy,a nárazník.Pak se dostaneš k těm spodním šroubům :shock:
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od KoreckyD »

néééé :D
Naposledy upravil(a) Buchtič dne ned črc 05, 2015 9:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Přední světla

Příspěvek od Zdeno412 »

KoreckyD píše:Čau chlapi, potřebuju poradit...při výměně předních světel, co všechno se musí z auta sundat ? Napište mi prosím, že nemusim sundavat nárazník :D Dík D.
no maska musi ist urcite dole, ja som kolesa nezhadzoval! mal som kratky srobovak tak som sa tomu vyhol..ale tej prednej masky sa neboj tam je iba par srobov a to ide pekne dole, zvladnes to v pohode aj sam.
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od KoreckyD »

Zdeno dík

a ještě jedna taková technická. Neví někdo jakou homologaci musí světla mít, aby prošla technickou ? Dík D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Re: Přední světla

Příspěvek od Majty »

ahoj Granďáci po dlouhé době jsem zase navštívil tady forum. Mám normálně problém, jako už po několikáté mi zdechla žárovka v pravém předním světlometu. koupil jsem ji a chci vydělat ten konektor od staré žárovky a celý ten systém se mi rozletěl . Dal jsem tam novou žárovku ale ten drát co tam tu žárovku drží mě vůbec nedrží a vůbec nevím za co se v tom světlometu chytal aby žárovku držel. Asi se bojím ,že jsem něco ve světlometu ulomil. Poradte doufám že nebudu muset kupovat nový světlomet. Zatím jsem žárovku do světlometu důkladně zalepil páskou :-)))

Majty GP 1.4 8V
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

Re: Přední světla

Příspěvek od bisto89 »

Chlapci, proím vas o radu pri minulom ťuknuti do narazniku sa mi odtrhlo svetlo zo skrutiek a trosku mi prasklo potrebujem zohnat druhe neviete mi poradit nejaky eshop alebo nieco kde zozeniem svetlo pretoze ja co pozeram na internete nachadzam svetla tak okolo 60 e a ked som bol u znameho v servise nasiel mi od 80 vyssie dakujem za radu, mali by to byt asi valeo zadne gumickove zaslepky su valeo a je to rocník 2007 1.3
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od jeník1 »

Praskla mi žárovka potkávacích světel (to blbý denní svícení.) Nevíte jaká tam patří? Nějaký odkaz na net prosím.... :idea:
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od 1nekros1 »

ved nadruhej strane mas to iste!!!!??? :twisted:
http://www.pesiazona.sk/P/Ziarovka-12V- ... 140800057/
to je parkovacka
a hlavna je H4
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět