Zpětná zrcátka

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Jarou? píše:
mosto píše:Ak mas zrkadla vo farbe auta,tak su vyhrievane,ked su cierne matne tak nie su... :wink:
..ale prd :D . Rok 2007 - verze dynamic, v základu elektricky ovládaná zrcátka a přední mlhovky, za příplatek vyhřívání zrcátek. Jen verze active z toho roku měla zrcátka bez laku a ?telování ručně.

Od roku 2009 (mírný FL palubky), mo?ná u? ke konci roku 2008 přestali dávat do dynamicu v základu přední mlhy a vyměnili to za vyhřívaná zrcadla.
hele, kámo, fakt to asi dělali podle plotu, moje GP Dynamic 2007 bylo bez doplatkové výbavy a zrcátka se , po sepnutí vyhřívání okna, odml?ovaly...
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja jsem si to taky doplacel. r.v.: 11/2007
Obrázek
gogo28
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 10, 2010 14:22
Bydliště: Kosice-okolie / SLOVENSKO

Příspěvek od gogo28 »

no tak uz mam v tom salat riadny... manzelka mi vzala puntika, tak dnes sa k nemu nedostanem, ale snad zajtra sa podari a budem mudrejsi ...chcel som este v epri podla vin pozriet, ale mam asi 6 linkov na eper a uz nefunguje ani jeden :cry:
grande punto 1.4 16V / bravo 1.6 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

EPER:

http://195.23.79.251:7080/


Jinak vybavy se v prubehu prodejui menili jak psal Jarous. Proste mas zrovna model kdy to tam nedavali. Ja jsem si to priplacel a pak to bylo standartne u Dynamicu a zase byli za priplatek mlhovky.
Obrázek
gogo28
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 10, 2010 14:22
Bydliště: Kosice-okolie / SLOVENSKO

Příspěvek od gogo28 »

ten link na eper mi nefunguje ani an mozille, ani na IE :?
Dnes som sa k tomu zasa nedostal, ale v pondelok mam cestu do fiatu, tak skusim tam nieco zistit.... aj ked po dnesnom dni, ked som videl pracu autorizovaneho servisu mi skoro prislo zle...prestala mi fungovat klucka na zadnych dverach, tak som to opravoval...uz to niekto predomnou robil, ale nie moc kvalitne a pri spatnej montazi stratil zavlacku, co drzi klucku na stahovanie okien, tak ju tam prilepil .... volal som predoslemu majitelovi( je to moj znami) a povedal, ze s tou kluckou bol v servise este v ramci zaruky... sudruhovia vo fiate sa ukazali , len co je pravda....
grande punto 1.4 16V / bravo 1.6 16V
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Na?el jsem foto pěkné úpravy venkovního zpětného zrcátka - s pomocí LED pásku,pilníku ....
Vypadá to pěkně, by? nehomologované :)

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Ahoj kupoval někdo nové sklo do vněj?ího zrcátka?Je nějaký kvalitativní rozdíl mezi origo za770Kč a sklem z druhovýroby za 220Kč např. od Auto Kelly?Je to přeci jen kousek skla tak proč ta hrozná cena?
kolemjdoucí
kaktus
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: sob úno 05, 2011 12:46
Bydliště: Hněvo?ice

Příspěvek od kaktus »

peterson píše:Ahoj kupoval někdo nové sklo do vněj?ího zrcátka?Je nějaký kvalitativní rozdíl mezi origo za770Kč a sklem z druhovýroby za 220Kč např. od Auto Kelly?Je to přeci jen kousek skla tak proč ta hrozná cena?
ja koupil nedávno za 800Kč celé nové pravé zrcátko(vyhřívané + teplotní čidlo) a ?adný rozdíl mezi origálem nevidím... kupoval jsem to zde http://www.auto-lz.cz/Zpetna-zrcatka/Fiat/Punto-Grande/
GP 14.8V New Orleans Blue, fiat tipo 2.0 16V GT
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Díky za odkaz tenhle obchod je?tě neznám.
kolemjdoucí
kaktus
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: sob úno 05, 2011 12:46
Bydliště: Hněvo?ice

Příspěvek od kaktus »

peterson píše:Díky za odkaz tenhle obchod je?tě neznám.
Mají tam celkem dobré ceny. A doručeno jsem to měl do druhého dne, tak?e spokojenost :) a mů?u doporučit
GP 14.8V New Orleans Blue, fiat tipo 2.0 16V GT
fajnparty
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 10, 2010 0:11
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Automatické sklápění zpětných zrcátek

Příspěvek od fajnparty »

Zdravím, nemáte někdo zku?enost nebo info, zda se nechá domontovat na GP na stávající elektrická zrcátka je?tě sklápění zrcátek při vypnutí klíčku?

Dnes a denně je na v?ech parkovi?tích musím ručně zklápět, aby je někdo neurazil a tohle by usnadnilo ?ivot.

Díky za postřehy a informace.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Automatické sklápění zpětných zrcátek

Příspěvek od Dušan »

fajnparty píše:Zdravím, nemáte někdo zku?enost nebo info, zda se nechá domontovat na GP na stávající elektrická zrcátka je?tě sklápění zrcátek při vypnutí klíčku?
Dnes a denně je na v?ech parkovi?tích musím ručně zklápět, aby je někdo neurazil a tohle by usnadnilo ?ivot.
.
Podle mě je to u GP-čka úplně zbytečné - tím myslím příp. investici do tohoto. Vzhledem k tvaru a uchycení zrcátek, které se při kontaktu s něčím sklapnou.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
fajnparty
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 10, 2010 0:11
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajnparty »

Tak já se ptal spí? na to, jak to lze udělat a ne proč to nedělat. Ale díky za názor.
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Příspěvek od Foligno »

Zdravím chlapi a dámy. Zase nevím jestli ten svůj příspěvek pí?u dobře a nakonec nebudu smazán. Ale chci se zeptat, jestli jdou zrcátka sklápět. Např. při průjezdu myčkou to asi je vhodné- proto?e jak jse se jen na to díval nepřijde mně, ?e to jde.Nechci to urvat. Díky za odpověď mám gp active :oops:
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Foligno píše:Zdravím chlapi a dámy. Zase nevím jestli ten svůj příspěvek pí?u dobře a nakonec nebudu smazán. Ale chci se zeptat, jestli jdou zrcátka sklápět. Např. při průjezdu myčkou to asi je vhodné- proto?e jak jse se jen na to díval nepřijde mně, ?e to jde.Nechci to urvat. Díky za odpověď mám gp active :oops:
To si snad dělá? srandu ne? To ví? ?e to jde. Pořádně vodorovně zaber. Nepáčit nahoru ani dolů. Musí to jít trochu stuha, jinak by ti to sklopil vítr a? pojede? 280 km :D

Samozřejmě sklem ke sklu okna..ne opačně!!!!!!!
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Odpovědět