Výfuk (sériový i sportovní)

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

8) ... to by mi taku starost nerobilo...

Ale u JTD.. nema to vpliv ?e pojde dole krútiaci moment?
A vo vysokých otačkach pojde zasa hore výkon či ako to je.. ?
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak to nevim, ale bany tu neco takoveho psal tak je to mozne.
GP 1,4 16V SPORT
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

gogo28 napsal:
gogo28 píše:nenasiel som nikde temu, bud som zle hladal, alebo tu nie je nakolko mame relativne nove auta.... ak je tak sa ospravedlnujem a prosim o link...
Mam problem s vyfukom na puntiku. asi pred tyzdnom zacal dost hucat a problem bol v 3 dierach na vyfuku. dve sa mi podarilo zalepit docasne pastou, ale tretia je vo vlnovci (pruzny clen vyfuku). Otazka znie, aky typ tam je, alebo je to jedno co tam dam?? nasiel som 3 druhy a neviem ktory tam dat :oops:
otazka c.2. vyfuk je poohybany ponad zadnu napravu. Da sa nejako vybrat aby som ho nemusel rezat?? Lebo mam pocit, ze stredovy tlmic ponad napravu nedostanem :?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
DEPE
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon kvě 07, 2012 19:47
Bydliště: Chropyně

Nový výfuk

Příspěvek od DEPE »

Kdy? jsem natíral zadní bubny, tak jsem si v?iml, ?e zadní díl výfuku je u? bohu?el po 4 letech na výměnu, je na venkovním plá?ti asi 4 cm velká díra. U? jste někdo ře?ili nový výfuk - cena, značka a zku?enosti. Budu to muset ře?it, tak nevím jestli se vyplatí připlatit na nějaký lep?í, nebo vydr?í stejně jako ty levněj?í.
Punto 2013 1,4 8V Bifuel LPG
bývalé auto - Grande Punto 2008 1,2 8V Dynamic LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Nový výfuk

Příspěvek od Dušan »

DEPE píše:Kdy? jsem natíral zadní bubny, tak jsem si v?iml, ?e zadní díl výfuku je u? bohu?el po 4 letech na výměnu, je na venkovním plá?ti asi 4 cm velká díra. U? jste někdo ře?ili nový výfuk - cena, značka a zku?enosti. Budu to muset ře?it, tak nevím jestli se vyplatí připlatit na nějaký lep?í, nebo vydr?í stejně jako ty levněj?í.
GP mám 6 let a výfuk dobrý
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový výfuk

Příspěvek od Teddy86 »

DEPE píše:Kdy? jsem natíral zadní bubny, tak jsem si v?iml, ?e zadní díl výfuku je u? bohu?el po 4 letech na výměnu, je na venkovním plá?ti asi 4 cm velká díra. U? jste někdo ře?ili nový výfuk - cena, značka a zku?enosti. Budu to muset ře?it, tak nevím jestli se vyplatí připlatit na nějaký lep?í, nebo vydr?í stejně jako ty levněj?í.
Ja uz ten venkovni plast skoro nemam. neresim.
Obrázek
DEPE
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon kvě 07, 2012 19:47
Bydliště: Chropyně

Re: Nový výfuk

Příspěvek od DEPE »

No zvuk zatím normální, jenom jsem se zděsil, kdy? jsem uviděl tu díru na tom venkovním obalu, ale vnitřek bude asi dobrej.
Teddy86 píše:
DEPE píše:Kdy? jsem natíral zadní bubny, tak jsem si v?iml, ?e zadní díl výfuku je u? bohu?el po 4 letech na výměnu, je na venkovním plá?ti asi 4 cm velká díra. U? jste někdo ře?ili nový výfuk - cena, značka a zku?enosti. Budu to muset ře?it, tak nevím jestli se vyplatí připlatit na nějaký lep?í, nebo vydr?í stejně jako ty levněj?í.
Ja uz ten venkovni plast skoro nemam. neresim.
Punto 2013 1,4 8V Bifuel LPG
bývalé auto - Grande Punto 2008 1,2 8V Dynamic LPG
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Zápach

Příspěvek od p.jurencak »

Zdravím,
u? před nějakou dobou jsem začal pozorovat zápach výfuku v kabině, pokud jsem někde stál s nastartovaným motorem, nebo i na kři?ovatce. Po nějakým pátrání jsem zjistil ?e jeden z osmi ?teftů co jsou na hlavě a dr?í svody je zalomenej. Zápach přichází odtama.. Vytáhnutí nebude problém, ale mám zatím problém s náhradním ?teftem, na?el jsem na eperu podle čísla motoru atd takovej, co by měl sedět.. ale podle obrázku ty svody vypadají jinak (asi ilustrativní obrázek), co mě ale zará?í je, ?e pí?ou ?e to je 8Mx25, jen?e samotnej ulomenej kousek má skoro 30mm, tak teď nevím co s tím, jestli objednat podle čísla nebo ne.. odkaz na eper: http://eper.fiatforum.com/eper/navi?COU ... GUI_LANG=B díky moc za jakoukoliv pomoc :)
Fiat Punto 0.9T TwinAir
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Mrkni se na gumovou hadici co je na odvetravani vika ventilu je to ta co vede zzpatky do sani motoru. Pokud ji mas prasklau tak ti tam jde ten smrad z te hadice. Mel jsem stejny problem a bylo tou hadici. Tak mrkni na to a dej vedet.
Obrázek
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

https://www.box.com/s/40b7abe5c67345fc7b91

posledna Italska modifikacia, vraj by mala vydrzat viac ako jeden rok co bolo maximum u predoslej generacie

https://www.box.com/s/72fe29f0feb25ac17067

a pre oko divaka stara nefunkcna ani nie po roku.... original Italska qvalita
__________________________
GP 1.2 Dynamic, 5d, Crossover
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jo jo ty puvodni sli srat po roce. Ted tam mam od Dusana ze skodovky a ta je ok. Dusane jeste jednou diky.
Obrázek
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

tak chlapi po 4 letech venkovni plast vyfuku misty k.o najeto 41 000km vymenil bych za nejaky sportovni koncovy dil ale vcera sem se na to dival a ten muj original vyfuk je koncovy a stredovy dil dohromady jde rozpojit az za stredovym dilem ke katu jak je to mozne??? takze kdyz koupim sportovni primo na gp podle roku vyroby tak budu muset origo vyfuk rozrezat pred stredakem a navarit ten sportovni na trubku ke stredaku??? diky za vsechny rady...puvodne sem myslel ze jde koncovy dil rozpojit nekde hned vzadu ale rikam az za stredakem takze dojeb
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

v továrně se montuje výfuk dříve ne? podvozek, proto je to spojené. POkud koupí? znova origo výfuk tak u? bude rozdělený na dva díly. Já osobně bych ?el do koncového dílu s Abartha. A dal bych do prdele střední díl výfuku. tak?e nejlep?í by byl asi komplet třeba od ragazzon nebo supersprint.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

tak to je dojeb no...taka komplikace:D :D
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
micheo

Re: Výfuk (sériový i sportovní)

Příspěvek od micheo »

zdravim, uz jste nekdo měnil výfuk u 1.2? co by jste mi doporucili aby to naky cas vydrzelo a co si myslite o vyfukach od znacek izawit a polmostrow? diky za reakce:-)
Odpovědět