ICkO - Puntik :)

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

dony píše:... auto dvakrát ročně o?etřím sonaxem,před zimou a po ní,no a ptáci mi na něj sem tam kadí,vět?inou to sundám vlhčeným ubrouskem v rozmezí půl dne a? pár dnů a taky nemám v tomto ohledu s lakem problémy :roll:
e?te dodám moj postreh,čím mám auto čistej?ie,tým ich to na moje auto láka viac...bo v?dy keď ho doobeda umyjem,poobede u? mám pozdrav...a keď je auto aj tý?deň ?pinavé,verte či nie,e?te mi ho ?iaden vták netrafil :wink:
ale ja si tie? myslím,?e tvoj problém nie je sposobené hov.om :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

dostal som dalsie vyjadrenie. Pan nemenovany v nom pise, ze skladovanie vozidla nechce vyvratit a to ze je garazovane neznamena ze nemoze dojst k chemickemu vplyvu na lak vozidla. Este pridal to, ze zkonstatovanie nebolo subjektivne, posudzoval to dealer na zaklade urcitych paremetrov a vizualu poskodenie na ktore su tiez urcite tabulky a hrubka laku na to vplyv podla neho nema a oni a predpokladam ani dealer tymto zariadenim nedisponuju ? na to su ine institucie. Prakticky poslednou vetou sa zase odvolal na tych babrakov v TN, ked napisal, ze sa na nich kludne mozem obratit pisomnou formou, ale v tejto chvili nie je mozne vadu fyzicky posudit ? posudil ju uz dealer v TN a v pripade potreby mi da pisomne vyjadrenie k tejto reklamacii je na to opravneny rovnako ako je opravneny posudovat vady na vozidle.

Takze to vypada, ze som opat spat v TN, musim tam zajst a znova to spisat (staznost, preverenie,...) a modlit sa. Uz ma teda riadne stvu :evil: :evil: :evil:
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... vytrvej :evil:
Obrázek
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Nedej se dr?im palce :evil:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Toto proste nema chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=61uuMCsd7jA

Faithless ft. Dido - Feelin Good

Geepeecko v hlavnej ulohe :))) a ta MUZIKA :))) hmmmm...
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Tak toto ja mozem, SUPER :!:
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

a hele co sa mi v pondelok podarilo :)

Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... :clap
Obrázek
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Dnes som si bol dal namontovat kryt pod motor - kompletka aj s pracou cca 110 EUR 8) Uz sa tesim, ako sa bude motor v zime z toho radovat :lol: K tomu aj je Punto po dnesku po vymene oleja, sviecok, vsetkych filtrov a tiez hadice vduch filtra, ktora bola akasi prelomena... au. To je uz druha za 52tis km. Vcera som si uzival ja v piestanoch a dnes to bol Puntik komu som doprial :D No co Vam budem hovorit, aj som tam tolko nechal... som o rovnych 300 EUR lahsi :roll: Takze ideme setrit...

PS: a to zajtra musim ist este natankovat... :?
Odpovědět