ICkO - Puntik :)

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no tak to ne,jelikoz moc nepolika tak bych mel zasranou celou sedacku a de to spatne dolu :lol: v aute proste nic :)))
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

benja píše:
.bany píše:tjn to taky nesnasim...takze unas se taky nekouri v aute :lol:
u mně se kouřit mů?e.. ov?em pod volantem:d
hmmm, tak to je ine kafe :lol:
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Re: Igor

Příspěvek od Igor »

Du?an píše:
Igor píše:kaaamo, dnes som na krizovatke usiel BMW X5ke :lol: nemal sa tak suchtat, suchtos suchtavy :lol: :lol:
Se s tím bavorákem zapoměl rozjet? :D
?anoval ho nejak moc, ale nezabudol sa pohnut :wink: to uz je ale inaa, ked poviem, ze som tahal 1ku a dvojku do 4tis a on si s tym 6valcom len tak poprdkaval :oops: ups, hehe.. ale bavilo ma to :lol:
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Tak som sa pred tyzdnom v stredu vratil z dlhej dvojtyzdnovej dovolenky. 5 noci v Slovinsku - Triglavsky narodny park. 8 noci v Chorvatsku, z toho 3 v Rabacu a 5 v Crikvenici. Celkovo som najazdil 1743,3 km so spotrebou 5.8l/100km :D Velmi sme si to s priatelkou uzili. Puntik zvladol aj 18% stupanie a aj na asi 10 kilometroch prevysenie 1500m :D Takze vsetko v pohodeeee... I LOVE MY PUNTO :oops:
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

super,mě dal?í zatě?kávací zkou?ka čeká od konce srpna do konce září
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Tak som pred tyzdnom zistil, ze sa mi lupe lak na streche... Mam z toho hlavu v smutku, vyzera to dost zle. Volal som do Fiat servisu, objednal sa na dnes. Prave som prisiel odtial, moja miera rozhorcenia astronomicky stupla (musel som pocuvat celu cestu TN -> BA Rage Aganst the Machines lebo mi ma asi vystrelo). Prijmaci technik sa vyjadril, ze to je urcite vyzrate od hovna a asi mi to neuznaju... Tak som ho zvozil a dal som si zavolat veduceho servisu. No ten uz bol o nieco priatelskejsi... Tak ale po roku a pol toto??? Parkovaniu pod stromami sa vyhybam ako cert svatenej vode, umyvam puntika iba Sonaxom a dokonca som ho pred troma tyzdnami aj lakoval - ako obvykle... Sakra, ale ma to dozralo!!!! :evil: :evil: :evil:

Prikladam obrazky inkriminovanych miest. prvy je asi 1,5cm a druhy ma asi 0,5cm

Obrázek
By samowrah at 2010-08-16

Obrázek
By samowrah at 2010-08-16
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

nooo ono sa to obcas uz aj vo fabrike retusuje ked sa neco stane a robot to zle nanese a potom sa to takto olupuje ale sak bud kludny zato ze servisaci su blby za to fiat nemoze ved mas na to 8rokov ci kolko zaruku tak co? aj keby si tam bol kazdy rok vzdy sa ti to predlzi tak neviem co si nasraty.----
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

diky, ze sa ma snazis ukludnit. Ja neviem co mam uz robit, asi nezaspim :? Zle mi je ale z toho prijmacieho technika co sa ma snazil vsetkymi moznymi sposobmi presvedcit, ze je to od hovna a este mi ukazoval svoje stare 7 rocne punto classic, ze aj on ma take \\\'vyzrate\\\'. na co som sa mu vysmial, ze na to by bolo mikroskop treba zobrat a vobec sa mu nelupalo. :twisted: Dokonca ochutnaval lak a zhodnotil, ze je to sracka!!! NO FUJ!!! :shock: DISGUSTING!!!
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Tohle bych se taky nenachal odbýt, zkusil bych jiný servis a trval si na svém.
Tohle svého času dělali skoro v?echna francouzká auta.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Rada jediná:
1) Reklamace v servisu
2) Stí?nost na Fiat SK
3) Stí?nost na slovenské obchodní inspekci
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Igor píše:diky, ze sa ma snazis ukludnit. Ja neviem co mam uz robit, asi nezaspim :? Zle mi je ale z toho prijmacieho technika co sa ma snazil vsetkymi moznymi sposobmi presvedcit, ze je to od hovna a este mi ukazoval svoje stare 7 rocne punto classic, ze aj on ma take \\\'vyzrate\\\'. na co som sa mu vysmial, ze na to by bolo mikroskop treba zobrat a vobec sa mu nelupalo. :twisted: Dokonca ochutnaval lak a zhodnotil, ze je to sracka!!! NO FUJ!!! :shock: DISGUSTING!!!
a kde si s tym bol prosim ta by som ho poslal do Ko..a a siel by som inde ... skus TT alebo neco inde a hentoho chumaja neries
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Nebudou-li s tebou chtít v servisu reklamaci laku ře?it, nech si napsat pismo o neuznání reklamace a postupuj podle podbu 2, příp. 3 (viz. můj příspěvek o něco vý?e)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Diky, diky,

uz som bol veru pouceny aj od kolegov co robit v takychto pripadoch. Bol som s tym v Trencine. Dusan, budem presne tak postupovat ako si povedal, toto si urcite len tak nenecham. Teraz je ale najhorsie to cakanie. Reklamacia uz je dana v systeme, takze do ineho servisu mi je teraz nadarmo ist...

PS: dalsie male kilometrove jubileum :) 44444km :)

Obrázek
By samowrah at 2010-08-23
Grandéčko
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 26, 2010 19:55
Bydliště: Hainburg

Příspěvek od Grandéčko »

Igor píše:diky, ze sa ma snazis ukludnit. Ja neviem co mam uz robit, asi nezaspim :? Zle mi je ale z toho prijmacieho technika co sa ma snazil vsetkymi moznymi sposobmi presvedcit, ze je to od hovna a este mi ukazoval svoje stare 7 rocne punto classic, ze aj on ma take \\\'vyzrate\\\'. na co som sa mu vysmial, ze na to by bolo mikroskop treba zobrat a vobec sa mu nelupalo. :twisted: Dokonca ochutnaval lak a zhodnotil, ze je to sracka!!! NO FUJ!!! :shock: DISGUSTING!!!
XD , to do akého servisu chodí????
Kde TDI končí, MultiJet začína
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

.bany píše:no tak to ne,jelikoz moc nepolika tak bych mel zasranou celou sedacku a de to spatne dolu :lol: v aute proste nic :)))
Jo bany jako na upřímnost ti řeknu... synkůů tak to bych nechtěl...!! 8) :shock: :lol: :lol:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Odpovědět