Problém pomoc

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Problém pomoc

Příspěvek od Snoopy »

Cuz panovemam grande 1,3 66kw 5 kvalt. z 7/07 objevil jsem dneska celkem zajimavou vec teda spis problem bohuzel asi dva dny jsem pri zrychlovani zaznamenal takovej divnej zvuk jako lupnuti a dneska jsem zjistil za mam na prave strane v motorovem prostoru praskly drzak mezi prevodovkou a sileblokem...A to celkem fest foto sem bohuzel davat asi nejde...tak se chci zeptat jestli uz se neco podobneho nekomu stalo a hlavne jestli nevite kde najit novej a na kolik ta sranda prijde ja jsem prostoural vsechno mozny a nikde nic =(
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Hochu tohle asi jenom origo ve fiatu, to je takovej díl kterej vydr?í ?ivotnost auta tak?e v druhovýrobě se s tím nikdo zabyvat nebude.
Jen tak mimochodem, nebylo to náhodou bouraný na tuhle stranu? jinak si nedoká?u vysvětlit proč by to prasklo.
Fota sem vkládat jdou stačí hledat.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

Bourany no bylo to trefeny ale zadnej extrem vyvraceny kolo ale motor az na plastovej kryt kteret prasknul u sroubu vydrzel a vsechno cajk a navic to bylo na druhy strane a tohle je pres cely auto tak nevim ale nejsem prvni majitel takze naprd no...ale tahle strana byla v poho...no ja si to myslel jen me zajimala jaka tak muze bejt cena...posledni dobou se mi GP zacina nejak prodrazovat vymena volnobezky na altiku 6 tis asi vynou ty havarky nebo nevim + upevnovaci sada tremene na przdy takze za 4 mesice to uz plus nejaky drobnosti mam za 10 =(
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... u ojetiny musí? s investicema počítat,to ?e to je bourané,to je na dvě věci,já takhle vařil předek na ibize a v?dy po nějaké chvilce to prasklo,třeba na druhé straně auta,prostě na prd,tak přeju hodně ?těstí :wink:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Snoopy píše:Bourany no bylo to trefeny ale zadnej extrem vyvraceny kolo ale motor az na plastovej kryt kteret prasknul u sroubu vydrzel a vsechno cajk a navic to bylo na druhy strane a tohle je pres cely auto tak nevim ale nejsem prvni majitel takze naprd no...ale tahle strana byla v poho...no ja si to myslel jen me zajimala jaka tak muze bejt cena...posledni dobou se mi GP zacina nejak prodrazovat vymena volnobezky na altiku 6 tis asi vynou ty havarky nebo nevim + upevnovaci sada tremene na przdy takze za 4 mesice to uz plus nejaky drobnosti mam za 10 =(
:D no tak co se diví?... jestli to chytlo ránu zboku, tak se ?oupnula celá sestava motor - převodovka a dr?ák to asi načnulo. Je to jenom hliník a ten je křehký.

Dej sem foto, proto?e na Eperu je těch dr?áků pro dýzla několik, jeden stojí třeba 800 kč , druhý vyjde na 5 litrů... Tak a? má? představu, jak velké prasátko musí? rozbít.. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

Hodil bych foto ale nejak nevim jak =( njn bouracku uz nikdy i kdyz lehkou ...ale 6tis km v poho a pak tohle hodte nejak navod jak to foto a ja to dam.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Snoopy píše:Hodil bych foto ale nejak nevim jak =( njn bouracku uz nikdy i kdyz lehkou ...ale 6tis km v poho a pak tohle hodte nejak navod jak to foto a ja to dam.
?e by ses sna?il trochu pohledat? http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=59
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... no ale jestli jsi taková lama,?e sem tu fotku nedá?,myslím,?e by ji Jarou? přijmul i mejlem,bo je tůůze hodnej :wink:
Obrázek
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

tak ja myslel ze to muzu povesit sem ty obrazky a ve faqu sem to nasel ze musim odkazem tak to reknu hned tady je snad to funguje.. http://img153.imageshack.us/i/spa0212.jpg/
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tady ji má? :wink:

Obrázek

Obrázek

... nechal jsem to velké,bo Jarou? u? moc dobře nevidí :lol:
Naposledy upravil(a) dony dne úte čer 22, 2010 19:52, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

TJ frajer =) dobre ty =) to vis my blby musime 2X ...No ta praskliona tam je celkem dost videt ze ...takze to je jasny a raci nejezdim
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tady na rypáka nenarazí? :lol:
... jsme tu přece od toho :D
Obrázek
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

tekda mi poradte co s tim =( a jestli nekdo vi kolik by takova sranda mohla stat =( to abych se asi podival i ta ty zbejvaly 2 drzaky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tak si připrav prasátko s 1248 korunkami včetně DPH :) Celkem přátelská cena...
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět