Tomasove prve NOVE auto. PUNTIIIIK

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

já pp skoro nesleduji..jo tak max dojezd.. jinak pořád zaplé na skladbě..
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

benja píše:no já spotřebu neře?ím... jezdím ted za posledních pár týdnů nějakých bratru ?est a půl..nicméně je?tě jednoho do pranice... a to Macka.ten měl je?tě nedávno spotřebu 4a půl a to má sporta...i kriss kroutil hlavou... okna taky stahuju klimě se nebráním,nicméně kdy? jí zapnu tak je to pak takové lenivé...jinak ted plná nádr? stooktanu a po nějakých cca 250km jsem se přehoupl skoro k osmi,ale je to za poslední dva dny
zase a? tak ?havé to není, do toho zlína sme zajeli za 5,5 (ty tě?ké 17" jsou znát :lol:) a stejně taková spotřeba je vět?inou jen kdy? jedu prostě s davem, anebo je něco v háji proto?e to vůbec nejede. Jinak rekord byl 3,8 na dálku "v koloně" a 8,9 do kopečka 8km víceméně pořád pod plným (co? se mi zdá zase celkem málo) :?
GP 1,4 16V SPORT
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

8.9 je fakt celkom malo

Příspěvek od TomasK »

Teraz ako sme boli v tom slovinsku tak som sa dostal na 11 litrov na 100 ale to kvoli tomu ze som siel 30 kilakov do kopca potom dole potom znova no a nadrz bola prec za 380 km cca :) Ale zabava to bola celkom slusna.

S tou naftou mas kolega mozno aj pravdu no vriac do uvahy ze som chcel 2 rocne auto do 7k a kupil si noveho punta som proste bral co prislo no ale o 3 roky uvidime co bude dalej zatial sa mi ale Fiatik maximalne pozdava dufam ze to tak aj ostane a nic sa nezacne prilis kazit (klop klop klop ) :D
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
ViPeR
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 03, 2011 7:19
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotecky

Příspěvek od ViPeR »

TomasK píše:Tak toto je on:
Obrázek

Pekneeee:

Obrázek
heh stejné jako mám já ;)
Odpovědět