Tomasove prve NOVE auto. PUNTIIIIK

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

AHOJTE

Příspěvek od TomasK »

HURAAAAA MAM AUTO U SEBA ma o 2KM viac ako ked som ho nechal v servise, servisak pekne poukazoval co sa menilo a ako bonus mi zafarbil aj odrety zadni naraznik a vitepoval auto :) A KONECNE MAM SVOJE AUTOOOO SPAT
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

skvele... to som rad, pripravene na sezonu :D
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

:)

Příspěvek od TomasK »

Presne tak :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no gratulujem kukam ze to stihli len tak tak ale ako som povedal 2,5 tyzdna ale celkom dobry vykon asi si ich dost otravoval.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Nazdarek

Příspěvek od TomasK »

No tomu ver ze som ich otravoval nonstop, denne som volal do poistovne a nedal sa odbyt ani za svet :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Takze zajtra rano odchadzame aj s Igorom na dovolenku do slovinska a potom kazdy inde dalej, cestu sme vybrali naschval cez serpentinky slovinskych alp. Po prichode na slovensko poupladujeme dake fotecky. Dufajme ze auticka pojdu pekne :)
Drzte palce :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Takze sme doma aj s Igorom co ale ja nemozem povedat ze mam spotrebu peknych 5.8 :) Podla vas je zdrava spotreba 8.2litra? Samozrejme autom sa nesetrilo a na alpskych serpentynkach sa jazdilo vyhradne do 4 stupna a do 4500 otacok :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

ahoj, mam ten isty motor ako ty a nabehanych mam zatial 12T km. Ci je zima a ci leto staaale mam 8 litrikov :( neboj aj ja som nestastny
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahoj

Příspěvek od TomasK »

Mne ta spotreba volbec nevadi 10 eur hore dole na nadrz ma volbec nestve :) Preto som si kupil lacnejsie auto aby som nemusel drobarcit a tankovat ako mu chuti. Som sa len bal ci nemam daku vadu v motore ale ak vravis ze to zere aj tebe takto tak je dobre :) A prihliadnuc na cenu 8450EUR co som na tento kus dostal som este bohato v pluse.
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Re: Ahoj

Příspěvek od stofo »

TomasK píše:Mne ta spotreba volbec nevadi 10 eur hore dole na nadrz ma volbec nestve :) Preto som si kupil lacnejsie auto aby som nemusel drobarcit a tankovat ako mu chuti. Som sa len bal ci nemam daku vadu v motore ale ak vravis ze to zere aj tebe takto tak je dobre :) A prihliadnuc na cenu 8450EUR co som na tento kus dostal som este bohato v pluse.
no a čo mam povedat ja? s mojou 1,2kou spotreba cca okolo 7litrov

sice je pravda ked som isiel do Velkych Kostolian a spat tak som mal spotrebu cca okolo 6,2 litrov
GP white 1,2 Racing 5d :)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Ahoj

Příspěvek od JardaK. »

stofo píše:
TomasK píše:no a čo mam povedat ja? s mojou 1,2kou spotreba cca okolo 7litrov

sice je pravda ked som isiel do Velkych Kostolian a spat tak som mal spotrebu cca okolo 6,2 litrov
Myslím, ?e spotřeba v takovém rozmezí je úplně normální, není ka?dý takový ekojezdec, jako je Du?an! Já najezdím za rok dost, proto jsem rád obětoval peníze navíc do chrochtáka. Ale pozor, je to něco za něco - u mě vy??í pořizovací cena a dra??í servis a mám to vykoupeno spotřebou 5 l a cenou nafty necelých 27 Kč/l (Chalupki - Polsko).
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

:)

Příspěvek od TomasK »

Ano suhlasim ze ta spotreba sa da prezit. Ja som neinvestoval do nafty nakolko som bral co mali hned po ruke a za tu cenu za aku. Najazd mam tiez celkom pekny zatial uz 6100Km a auto mam 2 mesiace cca :). Mozno raz spravim prepocet ci som zarobil alebo prerobil. Dusan je hyper eko jazdec ale mame este jedneho co mu konkuruje a to je Igor :) ten aj na dialnici chodi 115 aby mal lepsiu spotrebu a nezapne klimu len ked uz dychat nevladze :D
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: :)

Příspěvek od JardaK. »

TomasK píše:Ano suhlasim ze ta spotreba sa da prezit. Ja som neinvestoval do nafty nakolko som bral co mali hned po ruke a za tu cenu za aku. Najazd mam tiez celkom pekny zatial uz 6100Km a auto mam 2 mesiace cca :). Mozno raz spravim prepocet ci som zarobil alebo prerobil. Dusan je hyper eko jazdec ale mame este jedneho co mu konkuruje a to je Igor :) ten aj na dialnici chodi 115 aby mal lepsiu spotrebu a nezapne klimu len ked uz dychat nevladze :D
Pokud má? takový roční nájezd, jak vyplývá z toho, co jsi najel za dva měsíce, tak by byla asi lep?í alternativa nafta. No já mám auto na je?dění, tak?e na rozdíl od Igora si pustím klimu tehdy, kdy? je v autě horko a na rozdíl od Jarou?e si otevřu okno, kdy? potřebuju v autě vyvětrat a nemyslím na prach, který sedne na sedačky (chlapi, nic proti Vám!). PS. A v příspěvcích jsem na čísle 400!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

no já spotřebu neře?ím... jezdím ted za posledních pár týdnů nějakých bratru ?est a půl..nicméně je?tě jednoho do pranice... a to Macka.ten měl je?tě nedávno spotřebu 4a půl a to má sporta...i kriss kroutil hlavou... okna taky stahuju klimě se nebráním,nicméně kdy? jí zapnu tak je to pak takové lenivé...jinak ted plná nádr? stooktanu a po nějakých cca 250km jsem se přehoupl skoro k osmi,ale je to za poslední dva dny
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

jsem tu jen jednou a proto spotřebu neře?ím-to je fakt blbost 8)
první měsíc jsem měl na displeji přeplou průměrnou,teď u? jen ujetý kiláky.Spotřeby.cz v podpisu mám jen proto ,?e jsem puntičkář a nee ?etřílek :)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Odpovědět