Tomasove prve NOVE auto. PUNTIIIIK

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

To mne mrzi co se ti prihodilo. Auto ti spravi akorad pak budes cekat az jim jeji pojistovna zaplati takze asi tak 3 tydny. Jinak pokud se ti libi cerne predni lampy na GP tak si je ted muzes nechat dat od servisu misto tech stribrnych.
Obrázek
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahoj

Příspěvek od TomasK »

:) no nepacia sa mi cierne svetla ale 3 tyzdne je dost vela dufam ze to zbucham za . Zena co ma nabrala mala tu istu poistovnu ako ja a priznala si vinu a aj to podpisala, esteze som este nevedel predat staru Feliciu zatial budem behat na nej :D
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Re: Ahojte

Příspěvek od mosto »

fúúú,tak to má? teda smolu,veď ho má? sotva mesiac ak sa nepletiem...no to pote?í :? no ak to ide z jej zákonnej poistky,tak pravdepodobne si to bude? musie? da? opravi? na vlastné náklady a faktúru ti preplatí jej pois?ovňa,tak to to bolo,teraz je to mo?no inak.. pre istotu si zavolaj do pois?ovne a informuj sa presne...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahoj

Příspěvek od TomasK »

Okamzite po nafoteny toho co sa stalo sme spisali spravu o nehode a informovali poistovnu hned potom mi zavolala slecna a vypitala si asi tak 4 millionov udajov potom ma objednala na prehliadku skod na zajtra rano a poslala dokumenty ktore akonahle odsuhlasia ma opravnuju nechat si auto opravit zadara a oni poslu cash servisu. Dalej sa ma slecna opytala kam chcem do servisu tak som vravel to dunaauto ona to odshulasila a napisala do papierov. Zajtra sa ide na odhad skod a potom papierovacky. Znie to sice priliz dobre no necham sa prekvapit, naivny nie som ale dufam. O mesiac sa chystam do Slovinska raftovat a rad by som skocil aj do benatiek ked som uz blizku + dakde k vodicke do kempu tak dufam ze budem mat nacom ist :) na felde sa mi fakt nechce :D
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahojte

Příspěvek od 1nekros1 »

TomasK píše:Takze co sa mi dnes nestalo. Idem do prace do aupark toweru celkom spokojny ze bude dobry den sviety slniecko uzivam si auticko idem po hlavnej a zrazu vleti predomna cierny bavorak a uz len pocujem ranu trhnutie a kym som sa spametal uz som mal predok auta v kelu nastastie bola slecna v pohode vyplnili sme formular co podla zakona musime mat v aute a ako poznamku slecna napisala ze nezastala na stopke. (co naozaj nezastala) takze sa to ide riesit cez poistovnu predny naraznik , pravy predny blatnik a svetla su v kely. Rozmyslam ze auto dam do servisu v Dunajskej strede do dunaauto tu na stranke som sa docital ze su v okolii asi jedina dobra volba. Mate dakto skusenosti ako to bude prebiehat z poistovnou a kolko to asi trva, ta oprava a poistenie? este sa mi nic taketo nestalo a dost mi je do placu
poistovne to trvaaaaaaa odporucanie- vyplatit v hotovosti a za 1-3 mesiace ta vyplati poistovna. inak ti tam auto budu drzat kym to poistovna nezaplati a tomu kur ze oni sa poahlat nebudu
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj

Příspěvek od 1nekros1 »

TomasK píše:Okamzite po nafoteny toho co sa stalo sme spisali spravu o nehode a informovali poistovnu hned potom mi zavolala slecna a vypitala si asi tak 4 millionov udajov potom ma objednala na prehliadku skod na zajtra rano a poslala dokumenty ktore akonahle odsuhlasia ma opravnuju nechat si auto opravit zadara a oni poslu cash servisu. Dalej sa ma slecna opytala kam chcem do servisu tak som vravel to dunaauto ona to odshulasila a napisala do papierov. Zajtra sa ide na odhad skod a potom papierovacky. Znie to sice priliz dobre no necham sa prekvapit, naivny nie som ale dufam. O mesiac sa chystam do Slovinska raftovat a rad by som skocil aj do benatiek ked som uz blizku + dakde k vodicke do kempu tak dufam ze budem mat nacom ist :) na felde sa mi fakt nechce :D
takuto idulku uplne uvolnene zabudni si na slovensku ledazeby si bol veeeeelmi veeeelmi svetla vynimka. budes rad ked to dotedy stihnu vobec opravit.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Cawte

Příspěvek od TomasK »

To veru budem rad. No zajtra dam nove info :D
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cawte

Příspěvek od 1nekros1 »

TomasK píše:To veru budem rad. No zajtra dam nove info :D
urcite ti odporucam vyplatit za svoje a potom to ziadat od lizingovky bude to rychlejsie OVELA rychlejsie
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahoj

Příspěvek od TomasK »

Ahoj Nekro. Nemam auto na leasing je moje :) Dnes som bol na obhliadke chalan ochotny az sa mi nezdal. Servis dohodnuty na pondelok rano 09:00 ostatne sa bude riesit potom.
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj

Příspěvek od 1nekros1 »

TomasK píše:Ahoj Nekro. Nemam auto na leasing je moje :) Dnes som bol na obhliadke chalan ochotny az sa mi nezdal. Servis dohodnuty na pondelok rano 09:00 ostatne sa bude riesit potom.
ani ja nemam auto na lizing ale nechapem co to s tym ma spolocne. ja som uz vela veci aj mojich otcovych aj kolegovych riesil s poistovnou tak zato viem co a jak neklamem ti mam to odskusane. ked neveris uvidis :-) jako neprajem ti to ale to su bohuzial nase poistovne. kolega rozbil predok na fabii a new naraznik svetla a deformator opravovali 2tyzdne (a to vsetky veci mali skladom v BA) a som mu poradil nech to zacvaka sam a tak to zatiahol a peniaze mu dosli az po 4roch tyzdnoch keby to nezaplatil auto ti zo servisu dovtedy nedaju.

sak uvidis no :roll:
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahoj

Příspěvek od TomasK »

Nekro neviem preco ale zdalo sa mi ze si spomenul leasingovku to som len preo pisal, co sa tyka tej poistovne je mi jasne ze znemozem cakat ziaden zazrak a ze sa to nezriesi za tyzden ale ci to zatiahnem zo svojho alebo nie to veru neviem kedze nemam prave najviac peniazy a nemam ani najmensiu sajnu co taka zabavka stoji, no uvidime kolko povedie v Dunauto v pondelok a zariadim sa podla toho, samozrejme ak nato budem mat tak zacvakam no obavam sa ze nato nebudem mat :(
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Nazdarek

Takze dnes som zaniesol auto do servisu, vymena predneho naraznika tej veci pod naraznikom :) predneho laveho svetla prednej masky a bude treba zevraj aj nove SPZ :(( + daco treba riesit s prednym pravym blatnikom. Podla technika by to nemalo trvat dlho :) som zvedavy co to znamena v Dunajskostrednom dialekte :D
Takze ide sa cakat na fakturu ktoru mam prislubenu pred dokoncenim opravy ked sa bude vediet co treba urobit zevraj poslu. Dufam a cakam potom dam update...
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Takze dnes mi volal servis ze poslali fakturu aj mne aj poistovni, takze som zavolal do poistovne a bolo mi povedane ze maju vsetky potrebne papiere. Takze uvidime kolko im to bude trvat teraz... Drzte palce
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Ahojte

Po kazdodennom volani do poistovne a urgovani som dnes dostal krici list a takisto aj servis volal ze si mozem ist po auto. Vysledok teda je:

15.06 2010 - 13.30 mi naburali auto.
- Zavolal a nahlasil poistnu udalost.
- Ozvala sa positovna a ponukla moznost vybrat miesto
obhliadky a servisu. (Prijemne vystupovanie ochotna)

16.06 2010 - Obhliadka prebehla v blave v poriadku. (Chalan ochotny a
povysvetloval vsetko co treba a aj poradil vselico.)
- Kontaktoval som servis a dohodol pristavenie auta na dalsi
pondelok.
21.06.2010 - Auto odovzdane do servisu.

22.06.2010 - Servisak poslal fakturu tak mne ako poistovne aj zo vsetkym
co treba v ratane ziadosti o krici list.

23.06.2010 - Servisak volal ze je auto hotove a mozem vyzdvihnut akonahle
dostane aspon mailom odsuhlasenie kricieho listu.

Nasledovalo volanie do poistovne kazdy bozy den a buzerovanie ze je to dvolezite a surne,

28.06.2010 - Positovna povedala ze je uzatvorene setrenie a po uznani
dalsieho likvidatora sa posle krici list.
29.06.2010 - Dosiel krici list a volal servis ze si mozem po auto.

Zajtra teda 30.06.2010 si idem po hotove auto (Dufam ze bude vsetko OK.)

Co sa tyka oprav tak to bolo nasledovne:

Klampiarenske prace 2.3 normhod 67.07 EUR
Lakovanie pred naraznik 1.7 normhod 55.64 EUR
Priprava na lakovanie D 1.4 normhod 45.82 EUR
Lakirnicki mat 200ks 190.90 EUR
Predny naraznik 1ks 262.44 EUR
Zatka do naraznika 1ks 13.36 EUR
Firemny znak 1ks 24.30 EUR
Vypln naraznika 1ks 45.51 EUR
Svetlomet P 1ks 218.50 EUR
Rost Chladica 1ks 55.75 EUR
Spojka podl samorez Wurt 16ks 8.00 EUR
Nosic SPZ 0.5ks 3.25 EUR
---------------------------------------------------------
Total 990.62EUR

Takze uz len drzte palce nech to auto bude eno nuno zajtra rano :) TESIM SA AKO DIETA
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

tak to ti přeju aby bylo :)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Odpovědět