Tomasove prve NOVE auto. PUNTIIIIK

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

JardaK:jasně ?e to máme v sobě (my?leno na?e generace)-motor se musí zajet,můj tatík zají?děl v 84 novou ?kodárnu taky a ten zvyk se dědil z generace na generaci,ale teď je to o něčem jiném.Neříkám narvat to na studenej 150..ale pozvolnym zahřátím motoru se k této hranici bez obav propracovat :)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Puntiik ma 1000KM

Příspěvek od TomasK »

Tak a mam 1000 KM teda dnes uz 1089.
Auto mam prave dnes tyzden :) Viva la puntiiik :)

Obrázek
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

prva rana

Příspěvek od TomasK »

Ahojte

Tak a dnes som si siel kupit vazu na vodnu fajku kedze stara pukla. Zaparkoval som v malej ulicke v petrzalke dosiel do obchodu kupil dopredu vybratu vazu a dosiel naspat k autu. Cele trvalo mozno tak 5-10min. Ked som sa vratil cakalo ma prekvapenie na den deti... na zadnim narazniku mam biele hluboke cmuhy ako keby sa dakto snazil otocit a schytal to moj naraznik. Tie ciary su hlboke a tenke. Mate dakto daky napad ako to opravit? Narazik prelakovat kvoli tomu sa mi nechce. Dakde som tu na stranke videl kvazi folie na karoseriu tak rozmysal ci by to nepomohlo alebo len dako zafarbit na taku istu farbu.
Ak mate dake napady dajte mi vediet.

Dakujem pekne.
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

to je smola, hod foto, ako to vyzera.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: prva rana

Příspěvek od 1nekros1 »

TomasK píše:Ahojte

Tak a dnes som si siel kupit vazu na vodnu fajku kedze stara pukla. Zaparkoval som v malej ulicke v petrzalke dosiel do obchodu kupil dopredu vybratu vazu a dosiel naspat k autu. Cele trvalo mozno tak 5-10min. Ked som sa vratil cakalo ma prekvapenie na den deti... na zadnim narazniku mam biele hluboke cmuhy ako keby sa dakto snazil otocit a schytal to moj naraznik. Tie ciary su hlboke a tenke. Mate dakto daky napad ako to opravit? Narazik prelakovat kvoli tomu sa mi nechce. Dakde som tu na stranke videl kvazi folie na karoseriu tak rozmysal ci by to nepomohlo alebo len dako zafarbit na taku istu farbu.
Ak mate dake napady dajte mi vediet.

Dakujem pekne.
pozri si dusanov dennicek daco podobne sa stalo aj jemu.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: prva rana

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:pozri si dusanov dennicek daco podobne sa stalo aj jemu.
Já to je?tě neře?il
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Re: prva rana

Příspěvek od .bany »

TomasK píše:Ahojte

Tak a dnes som si siel kupit vazu na vodnu fajku kedze stara pukla. Zaparkoval som v malej ulicke v petrzalke dosiel do obchodu kupil dopredu vybratu vazu a dosiel naspat k autu. Cele trvalo mozno tak 5-10min. Ked som sa vratil cakalo ma prekvapenie na den deti... na zadnim narazniku mam biele hluboke cmuhy ako keby sa dakto snazil otocit a schytal to moj naraznik. Tie ciary su hlboke a tenke. Mate dakto daky napad ako to opravit? Narazik prelakovat kvoli tomu sa mi nechce. Dakde som tu na stranke videl kvazi folie na karoseriu tak rozmysal ci by to nepomohlo alebo len dako zafarbit na taku istu farbu.
Ak mate dake napady dajte mi vediet.

Dakujem pekne.

no mas nekolik moznosti ...
bud to zakytovat a nastrikat sam
nebo do servisu... asi nesmysl kuli cene-na havarijko to stejne nedas pokud nemas spoluucast 1000kc ...ale zalitr si to beztak muzes udelat sam
nobo to jen prejet barvou aby to nebylo moc videt ty svetli rejhy...
a nebo se nato vyprdnout ... a nebo doufat ze to dotebe nekdo znova pleskne a udelas si to nanej...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

No je mo?nost koupit korekční tu?ku ve fiatu, nebude to tolik vidět.

A doporučil bych nákup koule, lidi si pak dávají pozor do koho couvají.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: prva rana

Příspěvek od 1nekros1 »

Du?an píše:
1nekros1 píše:pozri si dusanov dennicek daco podobne sa stalo aj jemu.
Já to je?tě neře?il
sak si do necoho zacuval ne? a si s tym neco robil ne? ak ne tak sorac
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

carlos_ray píše:No je mo?nost koupit korekční tu?ku ve fiatu, nebude to tolik vidět.

A doporučil bych nákup koule, lidi si pak dávají pozor do koho couvají.
na slovensku musim byt uz gula dole nesmie byt na aute stale
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

1nekros1 píše:
carlos_ray píše:No je mo?nost koupit korekční tu?ku ve fiatu, nebude to tolik vidět.

A doporučil bych nákup koule, lidi si pak dávají pozor do koho couvají.
na slovensku musim byt uz gula dole nesmie byt na aute stale
u nás zále?í na provedení. Pokud je taýné zařízení snímatelné, musí být v případě jízdy bez přív.vozíku sundané, pokud je pevné ( je tak homologované - vět?inou se musí při jeho sundání pou?ít nářadí ), mů?e na autě klidně být.... ov?em já bych si na GP ta?né nedal... sorry....
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Já na GP ta?né mám ... auto vypadá super, kdy? za něj připojím vozík, hlavně kdy? pak ten můj spor?áček s tím vozíkem valí, co to jen jde :lol:
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

romisek.capuska píše:
1nekros1 píše:
carlos_ray píše:No je mo?nost koupit korekční tu?ku ve fiatu, nebude to tolik vidět.

A doporučil bych nákup koule, lidi si pak dávají pozor do koho couvají.
na slovensku musim byt uz gula dole nesmie byt na aute stale
u nás zále?í na provedení. Pokud je taýné zařízení snímatelné, musí být v případě jízdy bez přív.vozíku sundané, pokud je pevné ( je tak homologované - vět?inou se musí při jeho sundání pou?ít nářadí ), mů?e na autě klidně být.... ov?em já bych si na GP ta?né nedal... sorry....
Ale pozor, je tam je?tě dodatek ?e ta?ná nesmí zakrývat SPZ, potom musí být ta?né dole v?dy pokud netáhne? vozík.
Myslím ?e u GP by to SPZ zakrývalo.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Ahojte

Takze som sa rozhodol ze to tak zatial necham. Beham v BA byvam v starom meste sice dufam ze ich viac nebude no uvidi sa. Zabehlo to len do plastu takze to prezijem a ani to tak uplne hrozne nevidiet skusim este to korekce pero mozno...

Dakujem kazdemu za rady :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Ahojte

Příspěvek od TomasK »

Takze co sa mi dnes nestalo. Idem do prace do aupark toweru celkom spokojny ze bude dobry den sviety slniecko uzivam si auticko idem po hlavnej a zrazu vleti predomna cierny bavorak a uz len pocujem ranu trhnutie a kym som sa spametal uz som mal predok auta v kelu nastastie bola slecna v pohode vyplnili sme formular co podla zakona musime mat v aute a ako poznamku slecna napisala ze nezastala na stopke. (co naozaj nezastala) takze sa to ide riesit cez poistovnu predny naraznik , pravy predny blatnik a svetla su v kely. Rozmyslam ze auto dam do servisu v Dunajskej strede do dunaauto tu na stranke som sa docital ze su v okolii asi jedina dobra volba. Mate dakto skusenosti ako to bude prebiehat z poistovnou a kolko to asi trva, ta oprava a poistenie? este sa mi nic taketo nestalo a dost mi je do placu
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Odpovědět