Tomasove prve NOVE auto. PUNTIIIIK

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Dakujem

Příspěvek od TomasK »

Dakujem, Dakujem a znova len Dakujem ako tu citam prispevky celkom slusna particka :) Ktovie mozno si vas otestujem aj v dakom pivnom preteku ten zraz pri bojniciach ci kde to je co som cital sa mi pozdava :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

gratulujem ku GP a pozeram ze si tankoval na tej istej benzinke ako ja ked som kupil GP :-) vela stastnych KM bez nehody!!!
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

1nekros1 píše:gratulujem ku GP a pozeram ze si tankoval na tej istej benzinke ako ja ked som kupil GP :-) vela stastnych KM bez nehody!!!
Jenom tak pro zajímavost - kolik jsi měl na budíku paliva, kdy? jsi přebíral auto? Já u Brava 1/8 nádr?e - těsně před rozsvícením hladového světla.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Palivo

Příspěvek od TomasK »

Ahoj

Nic na svete som v tom aute nemal teda 8-nu isto nie. natankoval som 44.6 litra a pokial viem nadrz ma 46.
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

JardaK. píše:
1nekros1 píše:gratulujem ku GP a pozeram ze si tankoval na tej istej benzinke ako ja ked som kupil GP :-) vela stastnych KM bez nehody!!!
Jenom tak pro zajímavost - kolik jsi měl na budíku paliva, kdy? jsi přebíral auto? Já u Brava 1/8 nádr?e - těsně před rozsvícením hladového světla.
mozes vedet kludne mal som tam tolko ze sa rucicka ani nepohla po otoceni klucika a natankoval som tam 47litrou presne
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

1nekros1 píše:
JardaK. píše:
1nekros1 píše:gratulujem ku GP a pozeram ze si tankoval na tej istej benzinke ako ja ked som kupil GP :-) vela stastnych KM bez nehody!!!
Jenom tak pro zajímavost - kolik jsi měl na budíku paliva, kdy? jsi přebíral auto? Já u Brava 1/8 nádr?e - těsně před rozsvícením hladového světla.
mozes vedet kludne mal som tam tolko ze sa rucicka ani nepohla po otoceni klucika a natankoval som tam 47litrou presne
jsem si myslel, ?e GP má nádr? na 45 litrů :shock: jinak já sem při koupi dotankoval 43 litrů...zato byla jistota, ?e ?árovka hladovyho oka neni prasklá :D
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no ono sa to dost lisi na liter presne sa to urcite nerobi a samozrejme sa ti neco mesti aj do hrubej tankovacej hadice
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

1nekros1 píše:no ono sa to dost lisi na liter presne sa to urcite nerobi a samozrejme sa ti neco mesti aj do hrubej tankovacej hadice
jo, to je mně jasny, tim pádem to byl bonus od prodejce :lol:
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

welcome
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
RiderSV
Návštěvník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv lis 05, 2009 22:14
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od RiderSV »

welcome zdravim.
Obrázek
Grande Punto 1.2 ICE 3dv. červená exotika
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Dojmy

Příspěvek od TomasK »

Ahojte

Tak som absolvoval prvu cestu domov a spat do BA cca 948KM co som aj pobehoval po meste a som celkom spokojny, dufam ze dynamika este porastie spotreba ma dako extra netrapi, len skoda ze kym je auto v zabehu mu nemozem dat viac ako 3500 otacok.

PUNTIKU ZDAR :D
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy

Příspěvek od Pepa B. »

TomasK píše:Ahojte

Tak som absolvoval prvu cestu domov a spat do BA cca 948KM co som aj pobehoval po meste a som celkom spokojny, dufam ze dynamika este porastie spotreba ma dako extra netrapi, len skoda ze kym je auto v zabehu mu nemozem dat viac ako 3500 otacok.

PUNTIKU ZDAR :D
..proč nemů?e? dát víc ne? 3500 otáček, kdy? má? najeto 1000km? Ano, u nového auta mi říkali, moc to netrápit, ale určitě neříkali do 3500..jezdi normálně :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

mě zas řekli do pětiset km lehká noha pak to mů?e? klidně narvat co to dá..čau ,na předsudky se vyka?li :)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

badalandabad píše:mě zas řekli do pětiset km lehká noha pak to mů?e? klidně narvat co to dá..čau ,na předsudky se vyka?li :)
Asi to tak bude, proto?e ani manuál nic neříká o nějakém zají?dění. Přiznám se ov?em, ?e ve mě je taky hluboce zakořeněný dávný zvyk nechat auto běhat do 5000 km v 95% raději v klidném re?imu a teprve pak mu zkusit dát pokouřit. Zajímavé ov?em je, ?e se tady radí, a? jezdí? od začátku bez omezení, ale olej má? přitom měnit mnohem dřív, ne? říká manuál sestavený lidmi z Fiatu! Pokud ale někoho baví měnit Selenii ka?dý týden, prosím, tím se nic nezkazí! Mě v prodejně ubezpečovali, ?e stačí dodr?ovat předepsané servisní prohlídky s pravidelnými vizuálními kontrolami stavu kapalin. Teď mám najeto něco přes 2000 km, u? jsem na dálnici zkou?el i 160 km/hod. a olej v motoru je úplně čistý.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

badalandabad píše:mě zas řekli do pětiset km lehká noha pak to mů?e? klidně narvat co to dá..čau ,na předsudky se vyka?li :)
do 1000km to skoro nejede a pak to trochu o?ije, ale toto si pohlídá řídící jednotka...jinak nevytáčet zbytečně mi bylo řečeno nechodit do omezovače...krátkodobě vysoké otáčky to ale snese
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Odpovědět