Colinův prskolet

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Colinův prskolet

Příspěvek od Colin »

Jsem ostuda, za celou dobu, co tu jsem přihlá?enej, jsem neudělal svůj deníček :(

Puňtu jsem koupil nebo spí? rodiče někde počátkem dubna 2007 ve Fiatu Liberec. Jedná se o 1.4 8V ve výbavě Emotion (15" lité kola, 6x airbag, Blue and Me, aut. klimatizace, ovládání v?eho mo?nýho na volantu, atd.). Původně jsem měl vybranou pastelovou oran?ovou nebo vínovou červenou, bohu?el skladem v té době skoro nic nebylo, tak?e na mě zbyla jen tahle tmavě ?edá ... ale u? jsem si na ní zvykl :) Tenkrát jsem akorát nastupoval do práce, ?koda, ?e mě nenapadlo si připlatit za 1.4 16 V ve Sportu a panoramatické stře?ní okno, holt první auto, tak jsem z toho byl vyplesklej.

Za dobu co Puňtu mám, jsem stihl najet 76.000 km. Přes prvotní dětské nemoci ... asi 4x mi opravovali zámek zadních dveří, ne? soudruzi v Itálii při?li na to, jak to opravit pořádně, se mi nic moc s autěm nědělo.

Průměrná spotřeba: od 5,2l do 12l (bě?ně jezdím ale tak za 6,3l)
Maximální rychlost: cca 200km/h ... ale z kopce a s větrem v zádech ... na 17" je to dneska tro?ku líněj?í

?ivotopis ve stručnosti:

- zatmavení skel + atest na přední boční
- vzduchový filtr BMC
- koncovka s rezonátorem UlterSport 2x(95*65)
- sportovní pru?iny H&R -35/-35
- zadní světla čirá chrom s LED
- bílý pruh/polep - verze s tímto pruhem se prodává v UK
- 2x znak Abarth - přední sundán z důvodu montá?e masky MS Design
- přední ofuky
- maska MS Design (spodní mří?ku mi ?ikulové u Fiatu trochu polámali, ale zatím tak nějak dr?í)
- úprava ŘJ od firmy Bitpower (kdybych nebyl přítomný u úpravy, asi bych si myslel, ?e mi s tím ani nic nedělali)
- 4x Alu OZ Michelangelo 8 17" (u? jsem je taky tro?ku pobouchal a ?krábl, holt ty cesty jsou čím dál tím víc děravěj?í :) )
- pneu 17" Pirelli PZero Nero - také dobrá pneumatika, ale na mokru to není úplně ono
- pneu 15 " Goodyear UltraGrip 7+ - na zimu parádní



zvuk bývalé sportovní koncovky výfuku http://www.ceknito.cz/video/123137

nějaké foto:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Colin dne sob srp 07, 2010 18:58, celkem upraveno 3 x.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ses ostuda...nejhezci auto na foru a ty si ho ?u?ná? doma nekde v garazi :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Ty si zase včera chlastal co .bany :lol: ... nejhezčí auto určitě nemám, to bych musel mít abarth, nebo sporta v oran?., bílý, vínový, tmavé modrý, s panoramatickou střechou a jiným motorem.

p.s.: jsem na?el na ebay krytky mlhovek ala Abarth, ?e bych je koupil a navodil sportovněj?í přední nárazník? :) Místo mlhovek led denní svíce a bylo by to čupr. ?koda, ?e nejsou peníze :cry:
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Colin píše:p.s.: jsem na?el na ebay krytky mlhovek ala Abarth
Jen tak pro zajímavost jsi mohl nahodit odkaz
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Colin píše:Ty si zase včera chlastal co .bany :lol: ... nejhezčí auto určitě nemám, to bych musel mít abarth, nebo sporta v oran?., bílý, vínový, tmavé modrý, s panoramatickou střechou a jiným motorem.

p.s.: jsem na?el na ebay krytky mlhovek ala Abarth, ?e bych je koupil a navodil sportovněj?í přední nárazník? :) Místo mlhovek led denní svíce a bylo by to čupr. ?koda, ?e nejsou peníze :cry:
:lol: nn ja nechlastam-setrim na vejfuk... :D no tak tech par slupek obetujes mycku nadoby no a budes to mej vruce-hlavne ze bude čupr cars...ne?
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Du?an píše:
Colin píše:p.s.: jsem na?el na ebay krytky mlhovek ala Abarth
Jen tak pro zajímavost jsi mohl nahodit odkaz
Já ti dám odkaz a ty s tím přijede? na sraz viď? :lol:
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

.bany píše:
Colin píše:Ty si zase včera chlastal co .bany :lol: ... nejhezčí auto určitě nemám, to bych musel mít abarth, nebo sporta v oran?., bílý, vínový, tmavé modrý, s panoramatickou střechou a jiným motorem.

p.s.: jsem na?el na ebay krytky mlhovek ala Abarth, ?e bych je koupil a navodil sportovněj?í přední nárazník? :) Místo mlhovek led denní svíce a bylo by to čupr. ?koda, ?e nejsou peníze :cry:
:lol: nn ja nechlastam-setrim na vejfuk... :D no tak tech par slupek obetujes mycku nadoby no a budes to mej vruce-hlavne ze bude čupr cars...ne?
Na myčku u? mi právě nezbylo :lol: Jinak taky plánuju výfuk, ale a? na to někdy bude. Hlavně nesmí uhnít za 2,5 roku, jako ten, co jsem měl doteď
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no na zimu musis nahodit nejakej jinej aby zbytecne nehnil a on vydrzi dyl pak :lol: ale 2.5 roku moc nejni no...ale znam i par pripadu co za rok ho mely uz v haji...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak jsem dlouho neměnil disky, tak co kdybych si pořídil tyhle :) ... ne, dělám si srandu, jedině, ?e by jste mi někdo věnoval tak 100 000,- na dokončení bytu a to bych si je třeba pak i koupil

Obrázek

Asi zůstanu jen u těch svých, ale zkou?ím na ně přemluvit bráchu :) na jeho Octávii RS :lol: :D
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Dovolil jsem si přidat pár fotek ze srazu, i přesto, ?e nejsem autorem ...jen pouhopouhým řidičem jednoho GP :)

originály najdete v galerii jednoho ze členů http://galerie.pesekfoto.eu/thumbnails.php?album=113

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak jsem si dneska dal Liberec-Praha-Liberec, celkem najeto cca 250km s průměrnou rychlostí 100km/h a spoutřebou dle PP 10,5l. Liberec-Praha s průměrnou spotřebou 12,1l, nazpátek to kleslo :) Tak schválně, kdo udělá na podobný trase lep?í výsledek :) ... myslím, ?e i pánové s 1.4 turbo by se museli sna?it :)

p.s.: jinak jsem pokořil dneska 72500 km.
p.p.s.: ale sráč s fábií 1.4 mpi mě předjel :) je asi rozdíl, jezdit na plechových 14" a hliníkových 17" :D
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak konečně bude puntík zase pěkně vypadat a znít :)


Obrázek

Obrázek

Obrázek
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

dobrou chu? :D (zkus potom někde nahrát zvuk)
GP 1,4 16V SPORT
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Díky, nechám si chutnat :) Jinak u? jsem měl podobnej výfuk, jen měl jinej tvar koncovek a zvuk jsem nahrál a odkaz je někde tady na fóru ... kdo hledá, ten najde :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Kdy? u? jsem byl ve výměně výfuku, tak jsem nechal údělat je?tě jednu menčí úpravu Obrázek
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Odpovědět