Chancy´s Pun?a

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Nezdá se mi, ?e by T-Jet dělali ve verzi Racing
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Orionek
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pát lis 27, 2009 20:05
Bydliště: Kladno, Praha

Příspěvek od Orionek »

Du?an píše:Nezdá se mi, ?e by T-Jet dělali ve verzi Racing
Pokud se T-Jet v Racingu nedělal, tak ani takový auto mít nemů?e, musí se mrknout do techničáku co to má za motor, .... a kouknout taky do papírů od auta, kdy? se objednávalo, jestli tam má psaný jen Rádio nebo MP3 ... asi su ??oura, proto sem se při jeho fotkách nad tím pozastavil ?e ma Racing, ale ma jen klasický radio, ... a proto?e mi to provedli taky, tak sem na to jen upozornil, proto?e nával euforie z novýho auta doká?e takový prkotiny přebít a člověk si jich nev?imne, pak si na to zvykne a ani netu?í ?e to mělo bejt MP3
GP 1.2 Racing 2009, černá metalíza, 195/55 R16
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

musí se mrknout do techničáku
Nie do techničáku ale pod kapotu sa treba pozrie?.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Jen bych chtěl doplnet, ?e sport pru?iny nemaji vliv na nic. Nevadí ani záruce ani poji??ovně. Musí se ale koupit kvalitni a takove které hned nebijou do očí...tak?e doporučuji H&R, jsou metalicky černé a sní?ení je akorát( 35mm)
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Příspěvek od Mellow »

Kriss píše:Jen bych chtěl doplnet, ?e sport pru?iny nemaji vliv na nic. Nevadí ani záruce ani poji??ovně. Musí se ale koupit kvalitni a takove které hned nebijou do očí...tak?e doporučuji H&R, jsou metalicky černé a sní?ení je akorát( 35mm)
Poptej se na to u svého dealera Fiat. Můj mi potvrdil zánik záruky při tomto zásahu do vozidla (Eibach).

BTW Je docela sranda, ?e je tu tolik příspěvků jen proto, ?e někdo neví, s jakým motorem si koupil své GP. :o))
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Já tam mám brka u? dlouho, a ře?il jsem u? podvozek a malou nehodku...nikdo mi nic neřekl ani servis ani pojistovna a dokonce mi vedouci servisu rekl ?e je to jedno...ale je mo?ne ?e to opravdu zaruku zru?í asi sem měl ?těstí na servis a pojistovnu
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Kriss píše:Já tam mám brka u? dlouho, a ře?il jsem u? podvozek a malou nehodku...nikdo mi nic neřekl ani servis ani pojistovna a dokonce mi vedouci servisu rekl ?e je to jedno...ale je mo?ne ?e to opravdu zaruku zru?í asi sem měl ?těstí na servis a pojistovnu
Pokud uplatňuje? nějakou vadu v rámci garance, tak zapomeň na to, ?e servisu bude jedno, jestli má? jiné kola nebo sní?ené auto - tím spí?, pokud je vada na podvozku. Kdy? mi v záruce měnili lo?isko předních tlumičů, tak si to auto fotil ze v?ech stran - jestli jsou tam původní kola (na?těstí to bylo v zimě :lol: ). Poji??ovně jsou asi pru?iny fuk - pokud tě teda nevysere autorizák při opravě.... :wink:

PS: jsme u? trochu mimo, ale u? čekám na foto motoru :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

na 99% to neni T-jet..ani 1.4 16V ani naftovej motor...byd 1.2 nebo1.4 8v...a jestli to je to T-jet tak at se propadnu :-)....jinak te vitam...
GP racing. RSW ,,16,,
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Tak jsem teď při?el od Gp a v techničáku je 1242ccm a jako ?e 65 koníku.. a maximálka je tam psaná 155. Teda toho se neřídím, jel sem stím 170 :) Ale je teda divný, ?e papíry, co jsem prolejzal ktery mi zbyli od koupě ( katalogy, vytisklý formuláře atd) tak je tam pořád 16V 16V a u toho různý ty kecičky Racing a název té ?luté apod.. Ale vá?ně mi přijde divný, ?e kdy? jsem to měnil za to Mk2 který bylo 8V, a oni jako ?e tohle 16V bude ?ivěj?í,vet?í výkon atd.. nevím :) to je jedno.. nemusíme tu ře?it motor :) kdybych chtěl joo nějakou střelu tak si asi puntíka nekupuju :D Jinak stim rádiem nevim.. ale jak sem říkal, byla na to dost velká sleva, tak si nejsem jistej jestli bych se stim rádiem měl na ně obracet :) stejně bych tam mo?ná chtěl nějakej kabel na iPod zavíst jestli to půjde :) jinak jsem teda dneska projí?del nějaký světla na internetu ( přední ) a koukal jsem, ?e se to taky docela li?í jeslti to je 2005 nebo 2009 :)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

welcome

..a jestli jsi fakt nevěděl, ?e jsi místo T-Jeta koupil 1.2ku, tak jsi mě dostal, Tobě bych chtěl někdy prodávat auto :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

:lol: :lol: Mno a jinak teda v?em co jste tu něco napsali a uvidim časem co se s autem bude díít :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

no chlape, neber to nijak ve zlým, ale mít auto půl roku a nevědět co je v tom za motor - to mi fakt přijde jako z ří?e sci-fi :lol:

Ka?dopádně přeju hodně ?těstně najetých km a jen spokojenost s tvým ?lu?ákem :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Je to bííída, to anoo :) Někdy vysvětlim co a jak ;)
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tak tohle asi nevysvětlí?,pokud nemá? mezi nohama čárku :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Jinak s tim servisem....fakt nad tim tenkrat mavli rukou, nikdo nerek ani tuk, dokonce kdybych jim to nerekl ani to nepoznaj....bude to tim ?e nejsou poznat od origo maji skoro stejnou barvu a jak jsou spinave nepozna to nikdo
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Odpovědět