Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

Nic ostatne sa nevynulovalo, udaje v palubnom PC a hodiny v aute OK, len radio je v defaulte, stanice aj vsetky nastavenia v nom su v defaulte. :x
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

Proto?e transmiter ztrácel kontakt a vůbec byl naprd, rozhodl jsem se pou?ít zadní vstup na rádiu. Nepou?il jsem hotový kabel ale udělal jsme si ho. 3X nejmen?í piny samice, sluchátková dvoulinka a jack samice.Někde na foru jsem viděl schéma zapojení(na mém rádiu není popsáno) A stačilo to správně zastrčit. Chci upozornit, ?e pokud se chystáte koupit origo kabel pro blaupunkt, tak né modrý mini isi, ale ?lutý mini iso.Při zapojení na modrý bylo ticho! Dále jsem pou?il univerzální dr?ák telefonů. Originál handsfree k mojí nokii. Ruzně jsem to postříhal a pozkracoval a zapustil do dr?áku tel.(nemám rád plno visících kabelů. Mikrofon jsem přichytil na levou boční packu dr?áku a je to. MP3 pou?tím z telefonu, a zároveň mám plně funkční handsfree. A kdy? mě někdo naučí jak sem vlo?it fotku, tak vám to nafotím :oops:
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

http://www.ukazto.com/?id=5141817&klic= ... &overall=1 Hnusné fotky , ale něco vidět je. Původní záměr byl, ?e kabel od rádia nepůjde ze ?uplíku spolujezdce, ale jack samice bude vlo?ená zezadu do poslední záslepky vpravo v ředě tlačítek(otevírání kufru atd.) Zatím sem nepři?el na to jak to tam rozebrat, ale já na to příjdu a? bude víc času.Sbastlil jsem to tak, aby bylo v?e odnímatelné a bez po?kození interiéru vrtáním nebo lepením čehokoliv. Jinak to červené co tam visí je spojka na ?nůrku na krk :wink:
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Pajan píše:http://www.ukazto.com/?id=5141817&klic= ... &overall=1 Hnusné fotky , ale něco vidět je. Původní záměr byl, ?e kabel od rádia nepůjde ze ?uplíku spolujezdce, ale jack samice bude vlo?ená zezadu do poslední záslepky vpravo v ředě tlačítek(otevírání kufru atd.) Zatím sem nepři?el na to jak to tam rozebrat, ale já na to příjdu a? bude víc času.Sbastlil jsem to tak, aby bylo v?e odnímatelné a bez po?kození interiéru vrtáním nebo lepením čehokoliv. Jinak to červené co tam visí je spojka na ?nůrku na krk :wink:
k tem vrchnim tlacitkam se dostanes tak ze vytahnes radio, pod nim jsou sroubky ktery drzi ten horni panel
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

pro ty kteří mají telefon Nokia a nemají rádio s mp3 http://obchod.nokia.cz/nokia-fm-transmi ... 0+dp46241/
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Já mám FM transmitter přímo v telefonu nokia, to se teda mám :)

Jinak moje rádio v GP taky neumí mp3, ale to vynahrazuje usb v přihrádce.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Colin: Mů?u se zeptat jak jsi ře?il to vyvedení USB? Jde to nějak jinak ne? takto (jak upozorňoval kdysi Jarou?): http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... odsID=5563
...u? mě to soustavný vypalování cd tro?ku nebaví :D
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Asi jsem to napsal ?patně nebo si nerozumíme, ale já mám v autě cd přehravač, který nepřehrává mp3 (cd s mp3), ale v přední přihradce je normálně usb port, tak?e tam připojuju různý přehravače.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Aha, blue & me..já nevěděl
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Chcem sa opýta? hlavne tých čo majú GP u? s novým znakom a originál CD/Mp3 rádio. Hneď od začiatku nemám podsvietené ovládače na volante. Aj som sa pýtal v servise či by to nemalo svieti? a chlapec povedal ?e nie. Zatiaž to vežmi nerie?im, e?te je v záruke, ale včera večer som i?iel po pamäti ako prida? hlas či prepnú? stanicu. Videl som fotku ?e to svietilo na starých GP. Tak neviem či to na nových neodobrali kôli tomu aby to neru?ilo vodiča pri jazde.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

julo píše:Chcem sa opýta? hlavne tých čo majú GP u? s novým znakom a originál CD/Mp3 rádio. Hneď od začiatku nemám podsvietené ovládače na volante. Aj som sa pýtal v servise či by to nemalo svieti? a chlapec povedal ?e nie. Zatiaž to vežmi nerie?im, e?te je v záruke, ale včera večer som i?iel po pamäti ako prida? hlas či prepnú? stanicu. Videl som fotku ?e to svietilo na starých GP. Tak neviem či to na nových neodobrali kôli tomu aby to neru?ilo vodiča pri jazde.
Obrázek

já myslím ?e by to mělo svítit i v nových verzích.
GP 3d 1,2 Dynamic
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to iron: tuhle fotku ?eru - jedna z nejlep?ích na fóru. Jo a taky mi ty tlačítka svítěj :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

julo píše:Chcem sa opýta? hlavne tých čo majú GP u? s novým znakom a originál CD/Mp3 rádio. Hneď od začiatku nemám podsvietené ovládače na volante. Aj som sa pýtal v servise či by to nemalo svieti? a chlapec povedal ?e nie.
?e to nemá svítit, pěkná hovadina. To je vidět "logické" uva?ování servismanů.
Jednodu?e a? se podívají do jiného GP.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Tie? som si pomyslel ?e je to riadna hovadina, ale vtedy som rie?il hrkaciu ?rúbu v kúrení a aj s tým som mal čo robi? aby to poriadne opravili. Najbli??ia náv?teva servisu bude ohžadne tohto, určite. Len e?te musí popátra? či to na nových GP ozaj svieti, a keď sa nedopátram, tak nech zapnú svetlá na skladovom a uvidíme. Len to ?e za servisom musím cestova? a bra? deň dovolenky. Ale GP stojí za to.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Odpovědět