Rozměry kol

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Davids píše:si kup tyhle...jsou uplne stejne jako moje, akorat chrom a ja mam matny nerez myslim ;-) http://www.extrapneu.cz/zbozi/RC-Design ... m/p-46338/ za ty prachy :D to je hnus ta cena...
Ale jednu vec tem kolum musim nechat jak kazdy nadava, ze ma na diskach zazranou spinu nechapu, protoze me staci pouze klidne i suchym hadrem je pretrit a spina je dole a kdyz pouziju i vodu je vysledek nadherny :D maji nejakou povrchovou upravu a je fakt sranda to cistit :-)tak se podle me pozna kvalita.
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

ej kamo a ty si myslis ze picham bankerku ne??jsou pekne ale ty prachy...to bych musel delat v necem jinem a nebo uz bych musel mit splaceneho toho krasavce
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:ej kamo a ty si myslis ze picham bankerku ne??jsou pekne ale ty prachy...to bych musel delat v necem jinem a nebo uz bych musel mit splaceneho toho krasavce
mi to rikej...ja bych si takove kola taky nemohl dovolit ;-) jsem rad, ze splacim :D a jeste "chvili" budu :-)
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no hlavne ze je mas na aute co ty dobytku :lol: ....
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:no hlavne ze je mas na aute co ty dobytku :lol: ....
tak jo ale jsou tam uz nejaky ten rok ;-) prece jenom punta v prosinci oslavil 4 te narozeniny...a jako darecek chtel novou baterku, ale nakonec jsem mu to vymluvil, ze jeste rok musi pockat :D
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

mazec ty uz ho mas 4 roky...ja ho mel 22.12.2009 teprve rok... 8)
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:mazec ty uz ho mas 4 roky...ja ho mel 22.12.2009 teprve rok... 8)
Ne ja ho mam cca 2 roky...koupil jsem ojetinu ;-) chtel jsem konkretne tenhle motor...vsude jsem volal koukal a schanel, ale v republice byly jenom 3 auta s timhle motorem a jeste za nehorazne penize ale stejne jsem do toho sel ;-) se nedalo odolat jak jsem ho videl...a to jsem byl testovat fiat coupe 220km/h jsem tam mel za chvilku fakt mega...uz jsem ho mel zamluvene, ale nakonec jsem dal 3x vic za grande, byla to laska na prvni pohled :D
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no ja mel zamluvene BRAVO 1.4 16V T-jet ale jak sem si pak sedl do GP,meli ho tam tak krasne vystaveny otevrene dvere a tak..no mazec...sem ho bral ani sem neuvazoval:D ...jinak s tim mym uz sem jel 220km/h ma to taky docela potah no musim rict:D
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:no ja mel zamluvene BRAVO 1.4 16V T-jet ale jak sem si pak sedl do GP,meli ho tam tak krasne vystaveny otevrene dvere a tak..no mazec...sem ho bral ani sem neuvazoval:D ...jinak s tim mym uz sem jel 220km/h ma to taky docela potah no musim rict:D
jo to verim, ze to jede krasne...ale s coupe jsem nechapal...to bys to musel projet sedis skoro na zemi...hazes si tam rychlosti a najednou se podivas na tacho a tam je 220km/h a jeste jsem nemel pedal na podlaze...silene ja nikdy nic tak rychleho neridil tak jsem s toho byl v pasti ono 220koniku slo poznat...ale pak jsem uvidel grande...pomatuju si jak jsem cekal az s tim typek prijede a jak prijizdel vubec jsem nechapal...ja totiz nazivo grande jeste nevidel...no hochu nadhera 8) vsak vis sam :D

PS: za chvili dostanem zdupane za off
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

jojo kamo ten pocit znam dobre...vybrali sme si moc pekne auta...jinak s tim coupeckem verim no...dvoulitr je dvoulitr
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

jo jsem rad, ze ho mam ikdyz uz me stal nervu a penez a jeste stat bude...ale je treba vyuzit jeho potencialu...protoze je to neskutecny kundolap :D jeste jsem toho nevyuzil ale chystam se na to :D
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no momentalne se mi rozpada rapidne vztah takze moznost loveni na krasne auto za zvuku kvalitnich basu to asi taky vyzkousim haha 8)
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

me uz se rozpadl...pust zenskou do Spanelska :D ale ono ta svoboda ma taky neco do sebe...kdyz ma clovek GP pred barakem :D
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no kamo predstav si ze ta moje chtela taky do spanelska na brigadu...sem ji rek vubec:D....ale stejne rozchod to asi jisti...mou vyhodou je ze mam fakt v garazi to GPcko 8) ..mozna tipka si najde lepsiho ale urcite ne s lepsim autem!! :twisted:
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

....jakej off ? :lol: ..a? to má 4 kola nebo k...u, budou s tím do budoucna určitě problémy.. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět