Fórum GP FANS (postřehy, náměty,...)

Připomínky, rady, tipy....

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mrzí mě, ?e poslední dobou stránky zaostávají za realitou. Tím mám na mysli předev?ím to, ?e po 2 týdnech zde je?tě není (kromě fóra) ani jedna fotka ani jedno slovo z tak důle?ité a jedinečné akce, jako byl sraz v Bystřici. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pokračování

Já osobně si myslím, ?e členové FANS budou přicházet a odcházet, tak?e bych volil bezplatné stránky např. na webgarden. O tom jsem ji? psal. Tommy si v minulosti stě?oval na místo na estránkách, ve webgardenu lze potřebné místo dokupovat i navy?ovat náv?těvností.
Já jsem trochu něco zkusil, viz pokus na: www.duschovo.wgz.cz . Text a obrázky zatím ukrojily necelé 3 MB z 50 MB. Samozřejmě, ?e grafické ztvárnění by vypadalo jinak (mraky by tam nebyly, ...).Představoval bych si úvodní pokec o FANS, fotky GP-ček v?ech přihlá?ených fandů, články o GP-čkách, fotky ze srazů, různé novinky a samozřejmě odkaz na fórum. Nejsem sice internetový "borec", ale rád bych se na provozování stránek podílel (případně i na tvorbě) a samozřejmě bych spolupracoval s dal?ími, kteří by měli zájem se na nich také podílet.
Napi?te prosím své názory, abychom se také někam hnuli. Je přece 3 týdny po srazu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem trochu dopracoval svou představu o nových webových stránkách, na kterou se mů?ete podívat a zhodnotit na www.duschovo.wgz.cz
Neberte mě jako rebela vůči Tommymu, který chce "převzít moc". Pouze reaguji na v?echny předchozí náměty, připomínky, rozbory problematiky a hlavně mé představy. Pokud mé návrhy zavrhnete, jsem ochoten se stáhnout do pozadí a stát se řadovým nad?encem GP-čka.
Jen bych Vás prosil o Va?e vyjádření i návrhy, abychom se s FANS někam pohnuli.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

:cry: Děkuji za Va?e vyjádření kFANS a webovým stránkám -(
Měl jsem na srazu dojem, ?e dorazili předev?ím zapálení človíčci.
Naposledy upravil(a) Dušan dne ned říj 28, 2007 22:06, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Já bych to nechal na pří?tí sraz, nebo jste to měli rámcově dohosnout na podzimním srazu a pak to dát sem, kde by se ji? vybrala finální podoba. Jinak ty stránky mi přijdou takový ponurý...A info ze srazu sem napsat nemohl, jeliko? sem tam nebyl ani nemám ?ádné podklady.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Na srazu moc času nebylo, jeliko? celé odpoledne bylo co dělat okolo GP-ček a potom hodně lidí odjelo. Navečer jsme chvíli v kruhu cca 8 lidiček ře?ili za vedení Honzy problematiku existence klubu či fans včetně návrhu poznávacího znamení, které (alespoň podle mě) by mělo obsahovat i název webových stránek (propagace). Zámysl Honzy byl, ?e by bylo dobré sejít se u? příčtě v "GP-čkářských uniformách" (trika).

Myslel jsem, ?e dostane? info ze srazu od Honzy, se kterým jsi byl před srazem jistě ve spojení.

Co se týká návrhu stránek, ?lo mi předev?ím o obsah. Grafická podoba je problematikou následnou. Začal jsem to ře?it vzhledem k Tvému stesku po malé kapacitě estránek.
Tommy překvapilo mě, by? jsi na srazu nebyl, ?e Tě jako autora a zakladatele webových stránek propagace srazu nechala chladným
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

V?ak je na na?ich stránkách článek o srazu. Já bych to viděl obsahově tak, ?e se na stránkách budou objevovat autorské recenze, zku?enosti, info ze srazů atd. To co sem dělal ze začátku se jaksi nedá zvládnout. A je pravda, ?e nyní stránky moc neroz?iřuji!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Du?an píše::cry: Děkuji za Va?e vyjádření kFANS a webovým stránkám -(
Měl jsem na srazu dojem, ?e dorazili předev?ím zapálení človíčci.
Tak nás Du?an pěkně sprdnul :oops: -a má pravdu

jak to tak vidím asi je v tomhle směru potřeba pořádná změna a kdy? to nebude to "pravé ořechové" tak oni potom lidi začnou řvát a názory se jen pohrnou

:wink:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

:oops: Du?an ma pravdu.. aj ked ovela vacsia aktivita sa odohrava tu na fore, ako na strankach, takze by som asi radsej propagoval forum.. alebo by sme ich potom mali zjednotit, aj dizajnovo aj menom (adresou)..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jak se tu resil hosting. Jestli ma nekdo zajem muzu poskytnout klidne 2GB na sve domene. Stranky jsou udelany za chvilku. Jde o to kdo by tvoril obsah.
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

carlos píše:Jak se tu resil hosting. Jestli ma nekdo zajem muzu poskytnout klidne 2GB na sve domene. Stranky jsou udelany za chvilku. Jde o to kdo by tvoril obsah.
uz mame kam uploadovat obrazky :lol:
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak ty 2GB by se dali vyu?ít třeba na star?í fotogalerie, na na?ich stránkách by na ně byl jen odkaz. Nebo pokud by někdo vytvořil pěkné stránky není problém tvořit obsah, ale u? nikoli skoro sám, chtělo by to nějákej tým. A za druhé by se také chtělo dohodnout co tím obsahem vůbec bude, zda novinky ze světa Fiatu + věci okolo fans (srazy, akce, tipy jak na to...), nebo jen čistě fans (viz. vý?e)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já bych měl zájem vstoupit do týmu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Dobrá, zalo?ím tu nové téma, a? se zhruba dohodneme zde! Ale jak sem říkal na jednoho člověka je toho stra?ně moc, u? sem neměl energii sledovat novinky atd. ....
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Klucííí,
tro?ku jsem dnes listoval star?ími příspěvky. Bohu?el kiksem www.ukazto.com zmizly fotky, které byly součástí některých příspěvků na zdej?ím fóru, předev?ím těch, které se týkají srazů (např. Moravské dostaveníčko). Je mi líto lidiček, kteří poprvé zavítají na na?e fórum, ?e tam najdou texty bez fotek.
Proto Vás prosím, abyste si zpětně pro?li své předchozí příspěvky a pokud to bude mo?né, fotky do nich doplnili (já u? to u některých udělal)
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět