Žárovky H4

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Četl jsem o sní?ené ?ivotnosti na netu i tady na fóru. Ale za lep?í osvětlení vozovky (alespoň doufám) to stojí.
Navíc díky mým světlům pro denní svícení s nimi budu svítit pouze v noci, tak?e oproti Vám, kteří tyto Night Breaky máte, by mi měly vydr?et podstatně déle.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem Night Breakery konečně vyzkou?el za tmy - svítí opravdu výborně, dálkové ?pičkově. :clap :clap :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Přátelé, děje se mi poněkud dobrá pikantnost.. U? druhý den se pokou?ím rozpojit konektor napájení na H4. Předem poznamenávám ?e technický antitalent rozhodně nejsem ale dneska u? sou prsty do krve. :? Buď to v Turíně nasazoval nějakej kulturista nebo sem mongol.. Potřebuju od vás sly?et jestli je to třeba rvát je?tě vět?í silou ale u? teď mi připadá ?e se pohybuju na hranici pevnosti..
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Co nejde silou , jde je?tě vět?í silou .
?árovky do světel montuje výrobce světlometu - tak?e Valeo (?panělsko nebo Slovinsko ) . Vyber si .
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Pokud mozno nesundavej tu pruzinu co drzi zarovku ve svetle a jednim prstem jedne ruky pridrz ve vnitr zarovku nehore a tlac ji jakoby smerem do paraboly a druhou rukou vyklavymi pohyby skus sundat konektor. Pokud tu zarovku nepridrzis tak si ohnes tu pruzinu a pak ji budes muset vyndat a v klestich rovnat jako ja. Protoze pak se ta zarovka v tom svetle trepala. Preji hodne stesti. 8)
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kdy? vyndá? celou ?árovku, potom se u? lehce dostane? ke konektoru, který kývavými pohyby sundá?, či mu mů?e? pomoct opatrným "vra?ením" ?roubováku.
Pozor, na skleněnou baňku ?árovky nesahat!
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Du?an píše:Kdy? vyndá? celou ?árovku, potom se u? lehce dostane? ke konektoru, který kývavými pohyby sundá?, či mu mů?e? pomoct opatrným "vra?ením" ?roubováku.
Pozor, na skleněnou baňku ?árovky nesahat!
No to bych prave nedelal. Teda aspon ja s tim mam spatnou skusenost. Jak jsem oddelal tu pruzinku tak jsem tu zarovku uz vubec nevytahl protoze se to tam do te pruzinky cele zamotalo a tak jsem to pak musel zpatky pridelat a az pak uldelat jak jsem psal vyse. No kazdy mame jiny zpusob. 8)
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Teddy86 píše:No to bych prave nedelal. Teda aspon ja s tim mam spatnou skusenost. Jak jsem oddelal tu pruzinku tak jsem tu zarovku uz vubec nevytahl protoze se to tam do te pruzinky cele zamotalo a tak jsem to pak musel zpatky pridelat a az pak uldelat jak jsem psal vyse. No kazdy mame jiny zpusob. 8)
Já jsem měl ?árovky venku u? několikrát, není to nejjednodu??í, ale jde to. Má? pravdu, ?e napoprvé to byl problém, ale zkus to několikrát a dostane? cvik.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Tak u? se také hlásím mezi zastánce a vyznavače metody alá Du?an. Někdo byl tak prosíravý s navrhováním tý pru?inky ?e to opravdu jde. ?árovky z výroby: GE HUNGARY (18.2...vyrobeno před krizí :D..ale i tak svítily na 2 věci). Teď Silverstary a mnu si ruce jak krásně to ?ajní..
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Du?an píše:
Teddy86 píše:No to bych prave nedelal. Teda aspon ja s tim mam spatnou skusenost. Jak jsem oddelal tu pruzinku tak jsem tu zarovku uz vubec nevytahl protoze se to tam do te pruzinky cele zamotalo a tak jsem to pak musel zpatky pridelat a az pak uldelat jak jsem psal vyse. No kazdy mame jiny zpusob. 8)
Já jsem měl ?árovky venku u? několikrát, není to nejjednodu??í, ale jde to. Má? pravdu, ?e napoprvé to byl problém, ale zkus to několikrát a dostane? cvik.
Zkuste si vyndat ho?i ?árovku, kdy? tam máte HID sadu ... je?tě daleko míň místa ne? normálně, ale i tak jsem to zvládl.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Kolko Vam vydrzali povodne ziarovky? Ja mam 33 tisic km nabehanych a este ziadna sa nevypalila.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kubenko píše:Kolko Vam vydrzali povodne ziarovky? Ja mam 33 tisic km nabehanych a este ziadna sa nevypalila.
Asi týden :lol: :lol: svítí tak zdechle, ?e letěly ven okam?itě. To mo?ná vysvětluje jejich ?ivotnost :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jarou? píše:
kubenko píše:Kolko Vam vydrzali povodne ziarovky? Ja mam 33 tisic km nabehanych a este ziadna sa nevypalila.
Asi týden :lol: :lol: svítí tak zdechle, ?e letěly ven okam?itě. To mo?ná vysvětluje jejich ?ivotnost :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
niekto1
kolemjdoucí
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 07, 2008 10:18
Bydliště: momentalne anglicko, inak bratislava

Příspěvek od niekto1 »

To mne osramky vydrzali nieco cez pol roka, nie zrovna caste svietenie..
Fiat Grande Punto 1.2, 5dv dynamic, Seda Revival
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Dnes som vymenil ?iarovky za Osram Night Breaker, 1000 krát tu spomínané. Vonku nebola e?te úplná tma ale ten rozdiel u? bol viditežný. Odporúčam ka?dému.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Odpovědět