Pokec 2010

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Pokud mas v ridicaku "B" Tak mas automaticky ridicak na "AM" maly motocykl do 50ccm s omezenim vykonu na nevim kolik. Proste babeta skutr (ne pionyr, simson atd.) Plati to i kdyz v ridicaku nemas "AM" zaskrtle. Pokud tam mas "A1" tak mas ridicak i na motocykl do 125ccm a taky myslim s omezenym vykonem. Ja jsem si to zjistoval loni tak by to takhle melo byt.

Dokonce "B" plati i pro ctyrkolky.
Naposledy upravil(a) Teddy86 dne stř led 13, 2010 12:30, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

g-lobby píše:je...

ale primárně jsem chtěl napsat co jsem dnes viděl na silnici... si takhle jedu domu... přifrčím si to od ji?ní spojky pod baranďák a co u? z dálky nevidím... kamion plný miloučkých pětistovek, poslední "stála v protisměru" tak?e se pěkně na mě usmívala... bliká oran?ová tak?e budem chvilku stát, vytahuju mobil, ?e nám to sem vyfotím... a blikne zelená... kamion se rozjí?dí, mobilem u? nejde fotit proto?e to dělá rozmázlý fotky... tak jedu pomalu (30) za kamionem na baranďáku do kopce, doufal jsem v to, ?e alespoň na jedněch semaforech blikne červená a já to vyfotím... projedem první na zelenou, druhé, třetí... poslední... :roll:

tak tam hupnu kameru začnu pomalu předjí?dět a nátáčím... tak?e a? se mi to podaří nějak někde umístit na sí? po?lu odkaz...

a málem bych zapoměl to nejdůle?itěj?í... ony to nebyly zase tak miloučké pětistovky... ale do posledního kusu nabrou?ený ABARTHY 8)
FIAT 500 Abarth je to jen mobilem...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

kdy? u? dělá? takové ?pioná?ní foto tak si je měl sledovat kde skončili abychom si pro ně třeba mohli zajet :)
GP 1,4 16V SPORT
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Macek píše:kdy? u? dělá? takové ?pioná?ní foto tak si je měl sledovat kde skončili abychom si pro ně třeba mohli zajet :)
no odbočoval na D5 jako já... ale potom jsem ho u? předjel... tak?e to budou zápaďáci :roll: asi
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Teddy86 píše:Pokud mas v ridicaku "B" Tak mas automaticky ridicak na "AM" maly motocykl do 50ccm s omezenim vykonu na nevim kolik. Proste babeta skutr (ne pionyr, simson atd.) Plati to i kdyz v ridicaku nemas "AM" zaskrtle. Pokud tam mas "A1" tak mas ridicak i na motocykl do 125ccm a taky myslim s omezenym vykonem. Ja jsem si to zjistoval loni tak by to takhle melo byt.

Dokonce "B" plati i pro ctyrkolky.
Ne ne.Nemá? automaticky při Béčku řidičák na malý motocykl.Zále?í na tom kdy má? řidičák vydaný.Na ?kolení jsem se na to ptal jestli mů?u řídit babetu s Béčkem a nemů?u...Čtyřkolky řídit mů?e?.....
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

milhaus píše:
Teddy86 píše:Pokud mas v ridicaku "B" Tak mas automaticky ridicak na "AM" maly motocykl do 50ccm s omezenim vykonu na nevim kolik. Proste babeta skutr (ne pionyr, simson atd.) Plati to i kdyz v ridicaku nemas "AM" zaskrtle. Pokud tam mas "A1" tak mas ridicak i na motocykl do 125ccm a taky myslim s omezenym vykonem. Ja jsem si to zjistoval loni tak by to takhle melo byt.

Dokonce "B" plati i pro ctyrkolky.
Ne ne.Nemá? automaticky při Béčku řidičák na malý motocykl.Zále?í na tom kdy má? řidičák vydaný.Na ?kolení jsem se na to ptal jestli mů?u řídit babetu s Béčkem a nemů?u...Čtyřkolky řídit mů?e?.....
jak jsem psal, dělal jsem Bčko v 1998. A? teď mi dali plastový řidičák a tam mám A1,B. Proto jsem se ptal.
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

milhaus píše:
Teddy86 píše:Pokud mas v ridicaku "B" Tak mas automaticky ridicak na "AM" maly motocykl do 50ccm s omezenim vykonu na nevim kolik. Proste babeta skutr (ne pionyr, simson atd.) Plati to i kdyz v ridicaku nemas "AM" zaskrtle. Pokud tam mas "A1" tak mas ridicak i na motocykl do 125ccm a taky myslim s omezenym vykonem. Ja jsem si to zjistoval loni tak by to takhle melo byt.

Dokonce "B" plati i pro ctyrkolky.
Ne ne.Nemá? automaticky při Béčku řidičák na malý motocykl.Zále?í na tom kdy má? řidičák vydaný.Na ?kolení jsem se na to ptal jestli mů?u řídit babetu s Béčkem a nemů?u...Čtyřkolky řídit mů?e?.....
No nechci se hadat ale primo v zakone je napsano ze k "B" je automaticky "AM". Tak nevim. V dobe kdy jsem delal ridicak to tak nebylo mel jsem jen na "B" ale pak to zmenili zase nazpet a ted to tak je. Ja bych rekl ze na "AM " i kdyz ho nemas v ridicaku jezdit muzes takto jsem to pochopil ja.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Teddy86 píše: No nechci se hadat ale primo v zakone je napsano ze k "B" je automaticky "AM". Tak nevim. V dobe kdy jsem delal ridicak to tak nebylo mel jsem jen na "B" ale pak to zmenili zase nazpet a ted to tak je. Ja bych rekl ze na "AM " i kdyz ho nemas v ridicaku jezdit muzes takto jsem to pochopil ja.
Já se taky nechci hádat, ale kdy? jsem v roce 1983 dělal "B" - automaticky k tomu byl mylý matocykl 50 ccm. Později to změnili na moped 50 ccm do 45 km/h.
Podle mého, co dnes nemá? v řidičáku vyznačeno, s tím nesmí? jezdit
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je?tě doplňuji - koukni třeba zde na "B" kde je psáno té? bez motocyklu a mopedu, co? potvrzuje má slova :
http://www.profiakademie.cz/skup.html
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Du?an píše:
Teddy86 píše: No nechci se hadat ale primo v zakone je napsano ze k "B" je automaticky "AM". Tak nevim. V dobe kdy jsem delal ridicak to tak nebylo mel jsem jen na "B" ale pak to zmenili zase nazpet a ted to tak je. Ja bych rekl ze na "AM " i kdyz ho nemas v ridicaku jezdit muzes takto jsem to pochopil ja.
Já se taky nechci hádat, ale kdy? jsem v roce 1983 dělal "B" - automaticky k tomu byl mylý matocykl 50 ccm. Později to změnili na moped 50 ccm do 45 km/h.
Podle mého, co dnes nemá? v řidičáku vyznačeno, s tím nesmí? jezdit
Kdysi to tak bylo, ale ted u? ne,30. mám ?kolení tak budu chytřej?í :wink:
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

http://www.mvcr.cz/soubor/zakon-o-silni ... 00-sb.aspx

zc. 361/2000 Sb.

§ 81

odstavec 4)

Z toho vyplyva ze na "AM" muzes jezdit i kdyz mas jen sk "B".
Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

chlapi díky v?em za názor, ale úplně to odbočilo od tématu - chtěl jsem hlavně vědět, jestli jste na tom někdo podobně, ?e s novým řidičákem máte na plastové kartě i A1 (dělal jsem jen klasické Bčko)
Samozřejmě vím, na co jsem dělal papíry, co nevím je to, jak se s postupem času měnily pravidla a jestli je uvedení A1 v řidičáku v pořádku, nebo je to chyba úředníka...
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Je to v poradku. Tys ten ridicak delal v dobe kdy si k "B" dostal i papiry na malou motorku ktera se ted oznacuje jako "A1". Ted kdyz delas ridicak na "B" tak mas automaticky jen na "AM" to jest skutr do 50ccm atd. i kdyz v ridicaku tuto kolonku nemas vyplnenou.
Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Teddy86 píše:Je to v poradku. Tys ten ridicak delal v dobe kdy si k "B" dostal i papiry na malou motorku ktera se ted oznacuje jako "A1". Ted kdyz delas ridicak na "B" tak mas automaticky jen na "AM" to jest skutr do 50ccm atd. i kdyz v ridicaku tuto kolonku nemas vyplnenou.
Díky ! :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pepa B. píše:
Teddy86 píše:Je to v poradku. Tys ten ridicak delal v dobe kdy si k "B" dostal i papiry na malou motorku ktera se ted oznacuje jako "A1". Ted kdyz delas ridicak na "B" tak mas automaticky jen na "AM" to jest skutr do 50ccm atd. i kdyz v ridicaku tuto kolonku nemas vyplnenou.
Díky ! :wink:
Pepo, ty potřebuje? papíry na pinďoura? To tedy já ne :D
Naposledy upravil(a) Dušan dne čtv led 14, 2010 18:27, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno