Tipy na další sraz

Srazy vozů Fiat, ale nejen jich...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Ono by vůbec nebylo ?patné se setkat se v?emi fandy celé značky najednou, nejenom GP!
Ono by vůbec nebylo ?patné se setkat ... se v?emi GP :wink: (ne jen s 10 kousky jako v červnu)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:Pánové, přemý?lejte o vhodném místě na jaro pří?tí rok a ka?dý měsíc si odlo?te nějakou tu kačku nebo euráč, a? se zjara nevymlouváte, ?e nemáte many :!:
Doufám ?e se na ten duben - květen pří?tího roku nějak domluvíme a ?e účast bude co největ?í. Je to tu fórum fandů, ne :?:
Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Du?an píše:
JardaK. píše:Ono by vůbec nebylo ?patné se setkat se v?emi fandy celé značky najednou, nejenom GP!
Ono by vůbec nebylo ?patné se setkat ... se v?emi GP :wink: (ne jen s 10 kousky jako v červnu)
tento rok podporim aj slovensku ucast nech nas je aspon 11 :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Přidávám pouze návě?tí:
Katy z Punto Tuning Fans na jejich webovkách oznámila datum jejich 7. srazu v roce 2001 - 24.-26.6.2011 na Rozko?i u České Skalice - http://www.puntotuning.eu/
To jen pro ty, kteří by se tam chtěli podívat. Já (kdy? budu mít čas) plánuju, ?e se tam alespoň v sobotu podívám
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Rozko?

Příspěvek od Snoopy »

To ten srazík maj čím dál dýl dřív to byl zacátek května a teď konec června =( Ja taky jedu ?koda ?e to je tak pozdě.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Rozko?

Příspěvek od Dušan »

Snoopy píše:To ten srazík maj čím dál dýl dřív to byl zacátek května a teď konec června =( Ja taky jedu ?koda ?e to je tak pozdě.
Já v červnovém termínu roblém nevidím, alespoň snad bude teplo
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

hlavně výběr toho místa,to bude nejprblémověj?í
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pepa B. píše:
JardaK. píše:A Ty bys, Pepo, mohl kouknout na nějaké vhodné místo kolem Brna na ná? sraz. Pro nás z ostravska je Náchod u? celkem od ruky a k Brnu by mohli přijet i přátelé ze Slovenska. A z Čech to do Brna taky není po dálnici a? tak daleko, co myslíte?
..to co teď řeknu, snad nikoho neurazí - po loňské zku?enosti s Náchodem, bych se nikdy nepustil do organizování srazu...a kdo mě nepochopil, mů?e si přečíst celé vlákno Náchod, včetně roční přípravy a jak to pak nakonec dopadlo...ne, ?e bych neměl Du?ana rád :wink: , ale čekat jen s ním od 17h cca tři a? čtyři hodiny na dal?ích pár jedinců z Polska (zdravím Jarou?e, Teddyho, Wencu a ... kdo to je?tě dojel?? :) ), to bylo smutný...
Doufám ?e si v?ichni ?ahnete letos do svědomí a ?e sraz nedopadne tak katastroficky, jako loni. Ka?dý přemý?lejte o vhodném místě v květnu a? červnu :!: A nezapomeňte ?e sraz je min. na 2 dny včetně noci :!:
A ?etřete :!:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Pepa B. píše:..to co teď řeknu, snad nikoho neurazí - po loňské zku?enosti s Náchodem, bych se nikdy nepustil do organizování srazu...a kdo mě nepochopil, mů?e si přečíst celé vlákno Náchod, včetně roční přípravy a jak to pak nakonec dopadlo...ne, ?e bych neměl Du?ana rád :wink: , ale čekat jen s ním od 17h cca tři a? čtyři hodiny na dal?ích pár jedinců z Polska (zdravím Jarou?e, Teddyho, Wencu a ... kdo to je?tě dojel?? :) ), to bylo smutný...
No, já zrovna nemyslel, aby se Pepa B. pustil do organizování srazu, spí? jenom, a? se podívá, kde by bylo mo?né a vhodné se srazit a kde by bylo místo v kempu. Nic neobjednávat, ?ádné chatky nezamlouvat, pouze omrknout situaci a my bychom museli přijet v době, kdy je?tě není v kempech nápor, tak?e určitě ne červenec srpen, ale tehdy, kdy tam bude tak jako tak je?tě prázdno a majitele kempu potě?í ka?dý příchozí náv?těvník, i kdy? nebude dopředu objednaný. V Ostravě jsme se shodli, ?e Náchod je pro nás opravdu dost od ruky, tak?e u? tam z toho na?eho Vystrkova kvůli pár lidem nepojedeme a v Brně je ?ance, ?e nás bude víc, kdy? kvůli men?í vzdálenosti přijedou i Slováci! Je paradox, ?e v Náchodě se nás se?lo loni (kdy? jsem tam dojel později odpoledne já) snad jenom sedm a v teď v sobotu se nás ve Futuru, a to pouze z ostravska, narychlo se?lo osm kousků, tak?e Ostrava to rozhodně nebrzdí!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:
Pepa B. píše:..to co teď řeknu, snad nikoho neurazí - po loňské zku?enosti s Náchodem, bych se nikdy nepustil do organizování srazu...a kdo mě nepochopil, mů?e si přečíst celé vlákno Náchod, včetně roční přípravy a jak to pak nakonec dopadlo...ne, ?e bych neměl Du?ana rád :wink: , ale čekat jen s ním od 17h cca tři a? čtyři hodiny na dal?ích pár jedinců z Polska (zdravím Jarou?e, Teddyho, Wencu a ... kdo to je?tě dojel?? :) ), to bylo smutný...
No, já zrovna nemyslel, aby se Pepa B. pustil do organizování srazu, spí? jenom, a? se podívá, kde by bylo mo?né a vhodné se srazit a kde by bylo místo v kempu. Nic neobjednávat, ?ádné chatky nezamlouvat, pouze omrknout situaci a my bychom museli přijet v době, kdy je?tě není v kempech nápor, tak?e určitě ne červenec srpen, ale tehdy, kdy tam bude tak jako tak je?tě prázdno a majitele kempu potě?í ka?dý příchozí náv?těvník, i kdy? nebude dopředu objednaný. V Ostravě jsme se shodli, ?e Náchod je pro nás opravdu dost od ruky, tak?e u? tam z toho na?eho Vystrkova kvůli pár lidem nepojedeme a v Brně je ?ance, ?e nás bude víc, kdy? kvůli men?í vzdálenosti přijedou i Slováci! Je paradox, ?e v Náchodě se nás se?lo loni (kdy? jsem tam dojel později odpoledne já) snad jenom sedm a v teď v sobotu se nás ve Futuru, a to pouze z ostravska, narychlo se?lo osm kousků, tak?e Ostrava to rozhodně nebrzdí!
V Brně je to celkem jednoduché - několik kempů je přímo podél přehrady, někde chatky, jinde jen plac na stany (to nedoporučuju po zku?enosti s počasím) :) ... A ne? Tě napadne Jarou?i, ?e to uděláme u mě, tak NE :)..Já osobně dojedu kamkoliv, co si chrochtám, tak pro mě vzdálenost není problém 8) ... To mi připomíná Benjo, je novej rok, najdi si do podpisu novej slogan :--
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:spí? jenom, a? se podívá, kde by bylo mo?né a vhodné se srazit a kde by bylo místo v kempu. Nic neobjednávat, ?ádné chatky nezamlouvat, pouze omrknout situaci a my bychom museli přijet v době, kdy je?tě není v kempech nápor
Přesně tak. Jen vyhlédnout kemp a dát kontakt, a? si ka?dý ubytování objedná sám (případně se domluví s ostatními na chatce), tak jako v případě loňského Náchoda.
Jinak bych navrhoval nejdříve provést průzkum, kdo bude mít letos chu? velkého srazu zúčastnit se, abychom to neoganizovali třeba na brněnsku kvůli Slovensku a ze Slovenska potom třeba nikdo nepřijel. Jeden předbě?ný průzkum jsem u? tu zalo?il, ale u? smazal - stejně by se musel z aktualizovat. Na druhou stranu pamatujte ?e jsou fandové u v západních Čechách
Jinak za mě - přijedu kamkoliv :)(: a ostatní jsem loni upozorňoval a? ?etříte, a? se pak nikdo nevymlouvá, ?e na to nemá :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tak?e jako první krok by to asi chtělo stanovit minimálně měsíc ... U? jsme mluvili o konci května do půlky června, ne?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Eses
Štamgast
Příspěvky: 209
Registrován: pon čer 01, 2009 7:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Eses »

Rád bych se taky objevil na chystaném leto?ním srazu a tak jsem trochu popřemý?lel o vhodném místě a za sebe navrhuji zopakovat Plumlov.
Proč tam, proto?e přede?lý sraz se celkem povedl, ubytování tam je, blízko je i dálnice a navíc nedaleko se nachází geografický střed bývalého Československa, tak?e účast by mohla být slu?ná :D
Abarth 185k
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Eses píše:Rád bych se taky konečně zůčastnil chystaného leto?ního srazu a tak jsem trochu přemý?lel o vhodném místě a za sebe navrhuji zopakovat Plumlov.
Proč tam, proto?e přede?lý sraz se celkem povedl, ubytování tam je a navíc nedaleko se nachází geografický střed bývalého Československa :!:
Tak?e účast by mohla být slu?ná :D
Souhlasím s Du?anem ohledně termínu i s místem - Plumlovem. Udělal bych si čas tak, abych tam byl na dva dny třeba i s dcerou (?enský prvek je vítaný, ne?). V tom případě tu hoď, Esesi, nějaký kontakt na provozovatele kempu nebo na webové stránky, a? mů?eme mrknout co a jak! Co si myslíte Vy ostatní a hlavně Slováci - Plumlov by se dělal s ohledem i na Vás? Jo a mám vypálenou 61% slivovici a kelímky mám v autě doplněny, Jarou?i!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:
Eses píše:Rád bych se taky konečně zůčastnil chystaného leto?ního srazu a tak jsem trochu přemý?lel o vhodném místě a za sebe navrhuji zopakovat Plumlov.
Proč tam, proto?e přede?lý sraz se celkem povedl, ubytování tam je a navíc nedaleko se nachází geografický střed bývalého Československa :!:
Tak?e účast by mohla být slu?ná :D
Souhlasím s Du?anem ohledně termínu i s místem - Plumlovem. Udělal bych si čas tak, abych tam byl na dva dny třeba i s dcerou (?enský prvek je vítaný, ne?). V tom případě tu hoď, Esesi, nějaký kontakt na provozovatele kempu nebo na webové stránky, a? mů?eme mrknout co a jak! Co si myslíte Vy ostatní a hlavně Slováci - Plumlov by se dělal s ohledem i na Vás? Jo a mám vypálenou 61% slivovici a kelímky mám v autě doplněny, Jarou?i!
Plumlov, 27.-29.5. ?


http://www.camp-zralok.cz/
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět