Srazy Praha a okolí

Srazy vozů Fiat, ale nejen jich...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... to je blbost,kluci v práci říkali,?e okolí Prahy sahá skoro k Přerovu :lol:
... to Honzus, jinak přeju volnou chvilku,čas je hor?í jak peníze, to znám :P
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Honzus píše:
dony píše:... to honzus --- to je jasné,abarth moc ?ere a Honzus nemá kačky na benál,ov?em já věřím,?e se ti na půl nádr?e slo?íme,co chlapy :idea: :wink:
ne, o tom to není, neboj ;-) Jen prostě tohle není Praha a okolí, tudí? je to trochu off ;-)
Kdy? mů?u přijet já i ostatní z Liberce do Prahy, tak bych pra?áci mohli zas kousek před liberec ne 8) Po dálnici jsi tam za chvíli. Rád bych se taky konečně podíval na Abartha
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Colin píše:
Honzus píše:
dony píše:... to honzus --- to je jasné,abarth moc ?ere a Honzus nemá kačky na benál,ov?em já věřím,?e se ti na půl nádr?e slo?íme,co chlapy :idea: :wink:
ne, o tom to není, neboj ;-) Jen prostě tohle není Praha a okolí, tudí? je to trochu off ;-)
Kdy? mů?u přijet já i ostatní z Liberce do Prahy, tak bych pra?áci mohli zas kousek před liberec ne 8) Po dálnici jsi tam za chvíli. Rád bych se taky konečně podíval na Abartha
Coline, já s tím problém nemám, někam dojet, problém mám s tím, jak na to urvat čas a čím dál od Prahy, tím více času je potřeba a tím slo?itěj?í je ho najít ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jj cas sou penize a penize sou potreba :D jinak cas o vejku je tesky sehnat proto kolikrat nemas sanci se domluvit ani se trema lidma ...natos se sesti na vejlet a jeste na nejaky trosky (ty vidim kazdej den pred kramem) :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Zdravím pánové 8),
koukám, ?e plánujete sraz :lol: ale já mám bohu?el noční celý víkend, tak se neuká?u, jinak bych si udělal výlet a přijel se podívat za vámi do Prahy a potom k Liberci na výlet :wink: tak doufám, ?e to není poslední sraz a a? budete zase něco plánovat, napi?te a vyrazím s vámi. :P
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Honzus píše:
Colin píše:
Honzus píše: ne, o tom to není, neboj ;-) Jen prostě tohle není Praha a okolí, tudí? je to trochu off ;-)
Kdy? mů?u přijet já i ostatní z Liberce do Prahy, tak bych pra?áci mohli zas kousek před liberec ne 8) Po dálnici jsi tam za chvíli. Rád bych se taky konečně podíval na Abartha
Coline, já s tím problém nemám, někam dojet, problém mám s tím, jak na to urvat čas a čím dál od Prahy, tím více času je potřeba a tím slo?itěj?í je ho najít ;-)
Kdyby sis přeci jen čas na?el, tak by jsme v?ichni určitě rádi viděli tvoje autí a samozřejmě i tebe. Jinak nic jednodu??ího ne? se dostat z Prahy do Liberce u? asi ani neexistuje. Já zajedu Praha - Leti?tě x Liberec za 45 minut, i kdy? ne teda svým GP. :D
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

a uz si potkal nejakyho passatovce cestou? jinak to je fofr no... to kolikrat jedes jen pres prahu :lol: hele jinak srazu se muze udelat vic a castejc nemusej bejt jenom jednou za pul roku vem si priklad z ostravy jednou mesicne min ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Passaty jsem na úseku Liberec - Praha nepotkal ani jednou, to u? bych neměl papíry. :) S bráchovou chipnutou octávií rs mě kupodivu do 200 neujede třeba taková Audis S5 (něco kolem 350 koní), Audi A8 4.2TDI a ujel jsem nad 230km/h i Subaru WRX STI (pán se celkem divil a já taky).

Ale abych nedělal jen OT, tak s častěj?íma srazama Praha + sever Čech bych i souhlasil, jen se mi zdá, ?e z týhle oblasti nějak GPčkáři na ty srazy nechtějí jezdit, nevím proč.

p.s.: passaty potkávám jen směr Liberec - Ústí nad Labem
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

a to chces brachovi vymenit tu pilu za GR 1.4 to asi nevide ne?
jinak nato ze v praglu a okoli je GP ckaru hafec nevim proc nechtej davat spicha...asi je to netesi nebo sou liny jak pra..ta...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Honzus píše: Jen prostě tohle není Praha a okolí, tudí? je to trochu off ;-)
Mrzí mě ?e to tak vidí?, ale myslím ?e do 100 km od Prahy není tak daleko a drobit srazy na Prahu, Severní Čechy, Východní Čechy atd. - to by moc lidí na takovýchto miniserazech nesetkalo.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... Du?ane,zapoměl jsi na střední čechy :lol:
Obrázek
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Praha

Příspěvek od Mellow »

Nezhor?ujme u? tak ?patnou dopravní situaci v Praze záplavou Puntíků. :lol:

Navíc na cestu do Prahy já osobně potřebuju dálniční známku, kterou mám jen na Multiple. :wink: A nepředpokládám, ?e by mi to u policie pro?lo i podruhé, jako onehdy při cestě z Drá?ďan. :oops: :P
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

dony píše:
Du?an píše:
dony píše:... letos jsem tam byl,ale je to super zřícenina,tak bych se rozhodně ukázal :lol:
Co je s Gawrym :?:
... ten hanebnej parchant předělává hnízdečko lásky a je mu za obtí? vylézt z paneláku i kdy? mu přijedu a? pod okna - no a kdy? u? vyleze,tak ho do dvou minut volá ?ena,?e má jít domů,nebo ho zmlátí :twisted:

... já mu to zavolám,kdy? je tak vytí?enej :idea:

Tak nekecal a zavolal :-D

Kdy? se něco nepodělá tak jeduuu :-)

A kolik "kusů" tedy pojede ???
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... jasný,dáme cestou pár ochcávek a u?ijem si to,u? je čas zvednout (_._) :twisted:
Obrázek
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

U? se tě?ím - - hlavně aby bylo dobré počasí

a jsem rád ?e Honzus nejede -aspoň nás nebude drá?dit :-D:-D :mrgreen: :mrgreen:

:wink: :wink: :wink: :wink:


ale třeba si to rozmyslí - jenom aby nás naprdnul :wink:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Odpovědět