Tipy na další sraz

Srazy vozů Fiat, ale nejen jich...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:to jako tento rok nic? jezisi kriste

Tak to zkusíme je?tě jednou!

Pánové, sedněte ke komplu a zkuste (klidně i s pomocí pravidel pravopisu nebo gramotných kamarádů) sesmolit jednoduchou větu, jestli teda ten sraz uděláme. Pokud to nebude pro vás příli? náročné, zkuste navrhnout i termín :wink:

Myslím, ?e Du?an u? projevil nadprůměrné organizační schopnosti a věnoval této zále?itosti dost času, taky by bylo aspoň slu?né adekvátně reagovat :!: :D

PS: pro mě za mě, klidně vyu?ijme i termín tuninig srazu, chlastat a chrápat mů?em v tom klidném kempu :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Mam stejny nazor jako Jarous.

Ja pojedu klidne kamkoliv v kterykoliv termin za jakehokoliv pocasi.

Takze ja jsem jednoznacne pro sraz.
Obrázek
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Souhlasím s Jarou?em, taky bych to bral v tom termínu jak bude ten tuningovej sraz.
Tak?e jsem pro sraz.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Tak jako já bych taky jel ALE fakt nevím co bude.........řeknu, ?e pojedu a pak mi to nevýjde a co pak.Dovolenou u? nemám, proto?e jsem si ji vybral kdy? byla zima...U mě je to momentálně čára přes rozpočet... :cry: .Prostě jet chci ALE........ jo a bez tuning srazu bych se obe?el.... :wink:
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

a uz mam zamluvenou chatku s lukinem na rozkosi takze kdystak se uvidime tam pokud se vam dotoho randalu bude chtit zaject podivat...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

.bany píše:a uz mam zamluvenou chatku s lukinem na rozkosi takze kdystak se uvidime tam pokud se vam dotoho randalu bude chtit zaject podivat...

jj a budem tam uz od patku :D za jakehokoliv pocasi :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

já nepojedu nikam. Ne ?e bych vás nechtěl vidět, ale mám toho teď nějak moc... kdy? jsem se díval do kalendáře, první "volný" víkend mám a? v polovině září... tak?e sorry
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Paul
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: sob kvě 30, 2009 21:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

Přijedu a je mě to jedno kam !!!
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... já s Gawrym přijedeme i kdyby jen na otočku :arrow:
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jsem rád, ?e se konečně pár lidiček rozhoupalo a vyjádřilo. U? je to toti? 1 rok, co jsme se vět?ina viděli naposledy.

Jeliko? jste se ozvali z Čech, Moravy (resp. Slezska) i příp. ze Slovenska, dovolím si k tomuto zalo?it nové konkrétní téma 6. česko-slovenský sraz GP FANS Náchod 18.-20.6.2010, ve kterém mů?eme pokračovat v předávání a upřesňování informací.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pro banyho (i ostatní) :wink:
.bany píše:: )
... a kluci tak uz nam ubehli dva dny, KDY UDELAME DALSI SRAZ?
Já bych viděl nejbli??í srazík v září a? po dovolených. Říkal jsem ostravákům, ?e kdyby na?li něco vhodného někde u nich, mohl by to být klidně dal?í česko - slovenský.
Případně zorganizujeme někde ná? "Praha a okolí" a třeba bychom mohli i přes noc na 2 dny.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Pro banyho (i ostatní) :wink:
.bany píše:: )
... a kluci tak uz nam ubehli dva dny, KDY UDELAME DALSI SRAZ?
Já bych viděl nejbli??í srazík v září a? po dovolených. Říkal jsem ostravákům, ?e kdyby na?li něco vhodného někde u nich, mohl by to být klidně dal?í česko - slovenský.
Případně zorganizujeme někde ná? "Praha a okolí" a třeba bychom mohli i přes noc na 2 dny.
Nejspravedlivěj?í česko-slovenský sraz, aspoň co se vzdálenosti týče, by mohl být někde v Brně a okolí, Brno je zhruba uprostřed mezi ČR a SR a vedou tam dálnice skoro ze v?ech stran a na ji?ní Moravě jsou i vinné sklepy! Myslím, ?e Dája by tam zase jela se mnou, a? se mů?u napustit!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:
Du?an píše:Pro banyho (i ostatní) :wink:
.bany píše:: )
... a kluci tak uz nam ubehli dva dny, KDY UDELAME DALSI SRAZ?
Já bych viděl nejbli??í srazík v září a? po dovolených. Říkal jsem ostravákům, ?e kdyby na?li něco vhodného někde u nich, mohl by to být klidně dal?í česko - slovenský.
Případně zorganizujeme někde ná? "Praha a okolí" a třeba bychom mohli i přes noc na 2 dny.
Nejspravedlivěj?í česko-slovenský sraz, aspoň co se vzdálenosti týče, by mohl být někde v Brně a okolí, Brno je zhruba uprostřed mezi ČR a SR a vedou tam dálnice skoro ze v?ech stran a na ji?ní Moravě jsou i vinné sklepy! Myslím, ?e Dája by tam zase jela se mnou, a? se mů?u napustit!
..naprosto nezávisle a nezaujatě souhlasím :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:
JardaK. píše:
Du?an píše:Pro banyho (i ostatní) :wink: Já bych viděl nejbli??í srazík v září a? po dovolených. Říkal jsem ostravákům, ?e kdyby na?li něco vhodného někde u nich, mohl by to být klidně dal?í česko - slovenský.
Případně zorganizujeme někde ná? "Praha a okolí" a třeba bychom mohli i přes noc na 2 dny.
Nejspravedlivěj?í česko-slovenský sraz, aspoň co se vzdálenosti týče, by mohl být někde v Brně a okolí, Brno je zhruba uprostřed mezi ČR a SR a vedou tam dálnice skoro ze v?ech stran a na ji?ní Moravě jsou i vinné sklepy! Myslím, ?e Dája by tam zase jela se mnou, a? se mů?u napustit!
..naprosto nezávisle a nezaujatě souhlasím :lol:
...speciálně pro Pepu povede cesta na sraz v okolí Brna nejdřív přes Prahu, Ostravu a pak přímo na místo... :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:...speciálně pro Pepu povede cesta na sraz v okolí Brna nejdřív přes Prahu, Ostravu a pak přímo na místo... :D
No samozřejmě, Jarou?i, to by měl jinak Pepa moc jednoduché! Já bych mu dal ale jenom Ostravu bez Prahy a do Brna společně s námi!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Odpovědět