Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Re: 2 ironlionzion

Příspěvek od ironlionzion »

Robbert píše:Má? pravdu, ?e zvládnout se to dá a jde o to jak. Taky jsem začínal na 120 a nedám na ni dopustit.

Příjde mi, ?e Pepovi spí?e zapleteme hlavu :lol:, ale 100 lidí 100 chutí... Rozhodnout se musí on.

Docela jsem se zasmál, ?e ve 30 jsem starý pardál :wink:
:-D nebylo to my?leno na tebe, nakonec já u? skoro (6 měsíců) třicítku pí?u taky :-)
GP 3d 1,2 Dynamic
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 ironlionzion

Příspěvek od Pepa B. »

ironlionzion píše:
Robbert píše:Má? pravdu, ?e zvládnout se to dá a jde o to jak. Taky jsem začínal na 120 a nedám na ni dopustit.

Příjde mi, ?e Pepovi spí?e zapleteme hlavu :lol:, ale 100 lidí 100 chutí... Rozhodnout se musí on.

Docela jsem se zasmál, ?e ve 30 jsem starý pardál :wink:
:-D nebylo to my?leno na tebe, nakonec já u? skoro (6 měsíců) třicítku pí?u taky :-)
nevadí mi 100 názorů, jsem jen rád, přeci jenom, je to spousta peněz..tě?ím se, a? budu moct napsat - Jsem jedním z Vás§ :)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

já si nejsem jistý, jestli bych silný motor zkrotil, jak jedu v něčem silném tak mi to prostě nedá abych ten výkon nevyu?il, moc bezpečné to není. Ale mo?ná se pletu a nakonec by mě zkrotily pokuty za rychlost. Ale to pak v mém případě postrádá silný motor význam, páč jezdit předpisově v silném voze neumím.
GP 3d 1,2 Dynamic
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

ironlionzion píše:já si nejsem jistý, jestli bych silný motor zkrotil, jak jedu v něčem silném tak mi to prostě nedá abych ten výkon nevyu?il, moc bezpečné to není. Ale mo?ná se pletu a nakonec by mě zkrotily pokuty za rychlost. Ale to pak v mém případě postrádá silný motor význam, páč jezdit předpisově v silném voze neumím.
..pokutu za rychlost mů?e pokořit i stará dobrá stodváca :lol:
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Re: 2 ironlionzion

Příspěvek od ironlionzion »

Pepa B. píše:
ironlionzion píše:
Robbert píše:Má? pravdu, ?e zvládnout se to dá a jde o to jak. Taky jsem začínal na 120 a nedám na ni dopustit.

Příjde mi, ?e Pepovi spí?e zapleteme hlavu :lol:, ale 100 lidí 100 chutí... Rozhodnout se musí on.

Docela jsem se zasmál, ?e ve 30 jsem starý pardál :wink:
:-D nebylo to my?leno na tebe, nakonec já u? skoro (6 měsíců) třicítku pí?u taky :-)
nevadí mi 100 názorů, jsem jen rád, přeci jenom, je to spousta peněz..tě?ím se, a? budu moct napsat - Jsem jedním z Vás§ :)
Stejně je na GP nejlep?í ten pocit, ?e kdy? ho řídí? má? radost, stejně tak kdy? na něho kouká?. Nebo kdy? na tebe hledí lidí z ulice. Já si nikdy neu?il tolik pochvalných řečí od známých nebo jen od lidí, které jsem třeba pracovně nav?tívil jako s jiným autem. Hned v?ichni jeví zájem, diskutuje se, vyměňují se názory, atd ... GP = EMOCE ... EMOCE = ?IVOT, kdy? se to v?e spojí s jízdou není co ře?it :-D
GP 3d 1,2 Dynamic
Robbert
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 22, 2007 14:27
Bydliště: JI?NÍ Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robbert »

ironlionzion píše:já si nejsem jistý, jestli bych silný motor zkrotil, jak jedu v něčem silném tak mi to prostě nedá abych ten výkon nevyu?il, moc bezpečné to není. Ale mo?ná se pletu a nakonec by mě zkrotily pokuty za rychlost. Ale to pak v mém případě postrádá silný motor význam, páč jezdit předpisově v silném voze neumím.
Tak to já asi dospěl. :lol:
Naučil jsem se jezdit v pohodě něco málo nad limity (po dálnici + -140). Včera kdy? jsem jel Do Z Prahy jsem se bavil. Já jel pořád stejně rychle a neustále mě předjí?děla Fabia 1,2. Z kopečka a po rovině to valil co to ?lo a do kopečka mu to ztrácelo dech. Připadal jsem si jako na houpačce. :D. Nakonec mi ujel, kopečků na dálnici tolik není :wink:. Ale mám rád tu sílu. Kdya? potřebuju tak prostě se?lápnu plyn a auto jede a zrychlí...

A já kdy? jedu v autě, tak mi jde v prvé řadě o můj pocit. Pohodlí a bezpečí.
Robbert, kolemjdoucí, S GP 1,4 8v najeto 1 600 km,
jinak Ford Mondeo 2,0 TDDI.

Chce? vědět, kdo jsem? Klikni na www stránky
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

1.2 a věk

Příspěvek od Kauli »

To IRON: No Irone teď jsi mě teda opravdu na?tval, jiní jsou tak skoupí na slovo a ty hned takhle :shock: Jak jsem přiznal v anketě, ji? kroutím pomalu 4 kří?ek, ale jako starý pardál si tedy nepřipadám, rád si zajezdím svi?ně a rychle, ale ty časy kdy jsem závodil, i kdy? tuning aut se mi líbí stále víc a víc, je ji? za mnou. Nyní čučím hlavně na spotřebu, i kdy? u GP mě zas tohle moc netrápí, proto?e jezdí skoro zadarmo :) . Jinak do Chorvatska jsme jeli se zastávkami 13 hodin , kdy je to do Makarské z Č.Budějovic 989 km no a zpět za necelých 10 hodin a to ve dvou lidech a plně nalo?eném Puntíkovi. Je jasný, ?e kdyby to finanční stránka dovolila, ?áhl bych té? po Grande Punto 3dv.1,3 Mjet 90 k 6M Dynamic či Grande Punto 3dv.1,9 Mjet 130 k 6M Sport, ale v mém případě, kdy auto mi nahrazuje denně nohy, by byl naf?ák na ka?dodenní popojí?ďky po městě nesmysl. Motor by trpěl. :cry:
Kra?as, Grande Punto 3dv.1,2 65 k Active Černá Crossover
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Colin píše:
Pepa B. píše:
Tommy píše:abys nelitoval, kdo si počká, ten se dočká. Myslim tím teď barvu.
to mi povídej :roll: .. ale i ta černá metalíza je krásná. Uvidím, jestli se jim podaří sehnat ten vůz v tý tmavě ?edý, v Praze mají jedno skladem a má ho někdo rezervované :evil: .. pokud je to pro někoho, kdo čte toto fórum, tak okam?itě tu rezervaci zru?te nebo :evil: nebo si budu muset mo?ná počkat :lol:
v liberci maj myslím je?tě jednu tmavě ?edou 1.2 5D dynamic :) , tak si mů?e? udělat výlet
..díky za tip, u? jsem s nima v kontaktu a ře?íme to, skutečně tam mají tu underground ?edou :shock: :D

..tak a je to..dnes jsem byl v Liberci, vyře?il v?echno papírování a jsem hrdým majitelem GP 1.2 Dynamic - Underground Grey :wink: .. cesta do Brna proběhla bez problémů..mám i fotečky, kdy jsem auto přebíral s 0 na tachometru, tak je později vystavím..byl to ale náročnej den, jdu si lehnout, dnes budu usínat spánkem spokojených :lol:
Naposledy upravil(a) Pepa B. dne sob kvě 26, 2007 22:08, celkem upraveno 1 x.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Pepa B. píše:
Colin píše:
Pepa B. píše: to mi povídej :roll: .. ale i ta černá metalíza je krásná. Uvidím, jestli se jim podaří sehnat ten vůz v tý tmavě ?edý, v Praze mají jedno skladem a má ho někdo rezervované :evil: .. pokud je to pro někoho, kdo čte toto fórum, tak okam?itě tu rezervaci zru?te nebo :evil: nebo si budu muset mo?ná počkat :lol:
v liberci maj myslím je?tě jednu tmavě ?edou 1.2 5D dynamic :) , tak si mů?e? udělat výlet
..díky za tip, u? jsem s nima v kontaktu a ře?íme to, skutečně tam mají tu underground ?edou :shock: :D
jen doufám, ?e pak bude přístup brněnského servisu stejný i v případě, ?e bude vůz od jiného prodejce. Ře?í se v?echno pak přes servis a nemusí se nic ře?it s Libercem, chápu to dobře? Jde mi o to, ?e to mám přes půl světa :?
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Já bych řekl, ?e je to jedno, u kterýho dealera to bude? servisovat, mě taky auto sháněli i u jiných dealerů, ale nakonec jsem si ho teda vzal z lbc. Bude jedině dobře, kdy? bude? servisovat jinde, já v lbc nemám dobrý zku?enosti, nedokázali mi nikdy pořádně poradit ani nic vysvětlit, ale prodejce je fajn.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: 2 ironlionzion

Příspěvek od Dušan »

ironlionzion píše:
Pepa B. píše:
ironlionzion píše: :-D nebylo to my?leno na tebe, nakonec já u? skoro (6 měsíců) třicítku pí?u taky :-)
nevadí mi 100 názorů, jsem jen rád, přeci jenom, je to spousta peněz..tě?ím se, a? budu moct napsat - Jsem jedním z Vás§ :)
Stejně je na GP nejlep?í ten pocit, ?e kdy? ho řídí? má? radost, stejně tak kdy? na něho kouká?. Nebo kdy? na tebe hledí lidí z ulice. Já si nikdy neu?il tolik pochvalných řečí od známých nebo jen od lidí, které jsem třeba pracovně nav?tívil jako s jiným autem. Hned v?ichni jeví zájem, diskutuje se, vyměňují se názory, atd ... GP = EMOCE ... EMOCE = ?IVOT, kdy? se to v?e spojí s jízdou není co ře?it :-D
Souhlasím s Tebou. Kromě mě se líbí GP-čko i kolemjdoucím, někteří si mohou krk vykroutit. :roll:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Pepa B. píše:
Colin píše:
Pepa B. píše: to mi povídej :roll: .. ale i ta černá metalíza je krásná. Uvidím, jestli se jim podaří sehnat ten vůz v tý tmavě ?edý, v Praze mají jedno skladem a má ho někdo rezervované :evil: .. pokud je to pro někoho, kdo čte toto fórum, tak okam?itě tu rezervaci zru?te nebo :evil: nebo si budu muset mo?ná počkat :lol:
v liberci maj myslím je?tě jednu tmavě ?edou 1.2 5D dynamic :) , tak si mů?e? udělat výlet
..díky za tip, u? jsem s nima v kontaktu a ře?íme to, skutečně tam mají tu underground ?edou :shock: :D

..tak a je to..dnes jsem byl v Liberci, vyře?il v?echno papírování a jsem hrdým majitelem GP 1.2 Dynamic - Underground Grey .. cesta do Brna proběhla bez problémů..mám i fotečky, kdy jsem auto přebíral s 0 na tachometru, tak je později vystavím..byl to ale náročnej den, jdu si lehnout, dnes budu usínat spánkem spokojených
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

kurňa taky jsem si mohl říct o nějakou provizi, ?e jsem jim domluvil k?eft :)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Colin píše:kurňa taky jsem si mohl říct o nějakou provizi, ?e jsem jim domluvil k?eft :)
moc moc díky za tip..s tou provizí, viděl bych to spí? tak, ?e u mě má? pivko :wink:
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Dobře, to pivko si budu pamatovat :) A s tou provizí jsem to myslel tak, ?e jsem si měl říct u Fiatu, ?e kdy? jim dohodím k?eft, tak by mohli něco pustit :) Jinak ti celkem závidím, ?e jsi a? z Brna a nemusí? jezdit na servis do Lbc, já tam s nima mám samý potí?e, ale přístup prodejce je fajn, to ano, hor?í je to s přístupem servisu.
Naposledy upravil(a) Colin dne ned kvě 27, 2007 9:06, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět