Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ty vole vyzera to celkom slusne a je tam aj to nase origos radio takze treba porozmyslat ci chce mat niekto menic cd s pametou niekolko GIGA :-D rozhodne porozmyslam pretoze toto zariadenie ide aj pri vypnutom zapalovani nie ako ten media player co je s blu and me. dik za typ
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:ty vole vyzera to celkom slusne a je tam aj to nase origos radio takze treba porozmyslat ci chce mat niekto menic cd s pametou niekolko GIGA :-D rozhodne porozmyslam pretoze toto zariadenie ide aj pri vypnutom zapalovani nie ako ten media player co je s blu and me. dik za typ
Právě by to chtělo zjistit, jestli to sedí na to konkrétní autorádio v GP. Nikde na ?títku se nedočte? co je to za typ, jen číslo od Blaupunktu BP 7 646 330 316. :( Ani google nepomohl.....
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Punta06
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: úte bře 06, 2007 18:57

Příspěvek od Punta06 »

to vypadá dobře....
mě by zase zajímalo jestli nezkou?el někdo toto http://www.shop4home.cz/product_info.ph ... s_id=13165
Mám MDA s GPS bez TMC, tak hledám alternativu... :twisted:
Fiat Grande Punto 1,4 16V Dynamic 5D (Psychedelic Azure blue)
http://fotoalbum.o2active.cz/punta06/gp/
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Na jaře jsem se obrátil na tohoto prodejce se stejnou otázkou (jde to na rádiu v GP?). Bylo mi přepapou?kováno přesně to co je v popisu produktu... Ale nemám důvod nevěřit. Pořád se ne a ne rozhoupat ke koupi, ale přihrádka před spolujezdcem u? díky kvatntitě CD uvnitř téměř nelze otevřít.. (jo jinak bacha nato, doká?e se to tam krásně zaseknout..na?těstí to odnesla jen krabička cd)
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Uwe Filter
kolemjdoucí
Příspěvky: 43
Registrován: pát srp 01, 2008 11:42
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Uwe Filter »

Jarou? píše:Chlapi, narazil jsem na adaptér pro USB vstup na Fia?ácké OEM autorádio. Odkaz http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... fa001.html

Cena mi nepřipadá nějak tragická a pokud to bude i do GP, tak by to bylo supr. Nemá někdo nějaké zku?enosti nebo známé se zku?enostma? :D
Dnes objednáno, v pátek dorazí, snad budu mít přes víkend čas to vyzkou?et a dám vědět...
GP 5D 1,2 Dynamic, Azzuro Psychedelico + Interno Blu
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Uwe Filter píše:
Jarou? píše:Chlapi, narazil jsem na adaptér pro USB vstup na Fia?ácké OEM autorádio. Odkaz http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... fa001.html

Cena mi nepřipadá nějak tragická a pokud to bude i do GP, tak by to bylo supr. Nemá někdo nějaké zku?enosti nebo známé se zku?enostma? :D
Dnes objednáno, v pátek dorazí, snad budu mít přes víkend čas to vyzkou?et a dám vědět...
Budi? pochválen průkopníku! :D Myslím, ?e tvé na tvé zku?enosti tady čeká dost lidí :) Tak doufám, ?e to bude makat!
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak to uz by se dalo teoreticky uvazovat i o jinem radiu, mne to vsak zatim nelaka.
Obrázek
Uwe Filter
kolemjdoucí
Příspěvky: 43
Registrován: pát srp 01, 2008 11:42
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Uwe Filter »

Sry, k montá?i a testům jsem se zatím nedostal, páč nebyl čas, mám tu zatím jenom pár obrázků toho USB adaptéru pro info :wink: Nejprve celkový pohled, pak nějaké detaily a nakonec příslu?enství - prodlu?ovací USB kabel, pak 3,5mm jack-jack kabel a čtečka na SD karty...

ObrázekObrázekObrázekObrázek
GP 5D 1,2 Dynamic, Azzuro Psychedelico + Interno Blu
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Udělal jsem si radost a koupil něco málo pro "zhutnění" zvuku OEM audio soustavy 8) . Jedná se aktivní subwoofer Blaupunkt připojitelný velice snadno přibaleným kabelem na silové výstupy autoradia nebo na výstupy z předzesilovače (koncovky cinch) Tímto je woofer připojitelný k jakémukoliv rádiu. Aktivace (zapnutí) se děje automaticky vstupujícím signálem, v okam?iku ztlumení rádia na 0 nebo vypnutí se woofer vypíná do 60 sekun sám. Klidový odběr z palubní sítě vozidla je cca 0,003 mA (změřeno) - tudí? zanedbatelný.

Tělo subwooferu je z tlakově odlévaného hliníku, repro má 20 cm v průměru. Celá krabice má na vý?ku jen 7 cm a působí dost masivně. Uchycení na koberci v kufru pomocích suchého zipu (samolepicí kolečka) je proti "posunu" více ne? dostatečné. :wink:

Tady je link na e-shop, kde jsem nakupoval já (v?e co slíbili i splnili - dodací lhůty, potvrzovací e-maily atd.)
http://www.extra-sound.cz/index.php?mai ... ucts_id=61

A tady je foto u? v GP.

Obrázek
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

vypadá to hezky.Jak to hraje? taky o něčem takovém uva?uju.
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

libor píše:vypadá to hezky.Jak to hraje? taky o něčem takovém uva?uju.
Hraje to taky moc hezky :wink: Podle mě za dobrou cenu a nezabírá to skoro ?ádné místo. Navíc přes to klidně mů?e? naházet věci do kufru, je to fakt kus "?eleza"
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Jarou? píše:
libor píše:vypadá to hezky.Jak to hraje? taky o něčem takovém uva?uju.
Hraje to taky moc hezky :wink: Podle mě za dobrou cenu a nezabírá to skoro ?ádné místo. Navíc přes to klidně mů?e? naházet věci do kufru, je to fakt kus "?eleza"
Na dal?ím srazu si to poslechnu a uvidím
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

Pls, potrebujem pomoc. Neoriginalne radio sa po urcitom case co auto stoji jednoducho resetne. Vymena RJ a starteru vyriesila problem s kontrolkou teploty a s problemom so startovanim, ale s tymto resetom nie. Nestretol sa s tym nikto, hlavne ty co nemaju origo radio?
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

olso píše:Pls, potrebujem pomoc. Neoriginalne radio sa po urcitom case co auto stoji jednoducho resetne. Vymena RJ a starteru vyriesila problem s kontrolkou teploty a s problemom so startovanim, ale s tymto resetom nie. Nestretol sa s tym nikto, hlavne ty co nemaju origo radio?
Myslis to tak ze kdyz nekam prijedes odejdes z auta a prijdes treba za hodu a radio nema naladene stanice, cas atd?
Obrázek
Odpovědět