Zadní světla

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tygros
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 25, 2017 9:54

Nefunkční brzdová světla

Příspěvek od Tygros »

Na GP 1.4 T-jet přestaly fungovat brzdová světla, zprvu to byla sporadicky se objevující chyba, teď přestaly fungovat úplně. Svítí kontrolka žlutý trojúhelník s vykřičníkem a na PP hláška check brake lights. Zadní obrysovky normálně svítí. Počasí na to nemá vliv takže zatékání bych vyloučil. Setkali jste se s tímto problémem někdo? Máte nějaký tip na příčinu závady? Popřípadě by se hodila elektrická schémata. Díky za rady.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční brzdová světla

Příspěvek od 1nekros1 »

vadny bude kabel v tom krku co ide medzi zadnymi dverami a karoseriou uz to malo vela ludi a podalsie byva tam aj hadica k ostrekovacu zlomena treba to pozriet ako prve to je taka choroba punt
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Re: Zadní světla

Příspěvek od Foligno »

díky závadě na LZ světle si mně včera vyhédli policajti- mimo jiné mi zjistili, že mám měsíc propadlý řidičák ;/
přestala svítit ta horní obrysovka-myslel jsem, že to spraví žárovka -a ne- byl očouzený ten kontakt pro světlo.Nechali jsme to u elektrikáře opravit- on tam dal jakési přemostění- v rámci toho světla tam je nějaký nový drát, ale pro změnu nesvítí spodní obrysovka.tak nevím- asi mu to znovu povezu. zajímavé, že brzdy svítí jak mají
Odpovědět