Black GP Sport

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok - HELP na rádiu mi nefunguje funkcia CD

Příspěvek od 1nekros1 »

Tomasko píše:Ahojte mam tu taky problem nefunguje mi na original Fiatackom radiu CD funkcia. Radio sa sprava uplne prirodzene zapnem radio hraju mi radio stanice da sa nastavovat hrat sa s nim ale akonahle chcem si pustit CD tak mi ho nespusti a na displeji namiesto stopaze pesnicky mi tam da AUX mam v nom CDcko a ani funkcia vyberania CD mi nejde po stlaceni gombiku. Skusal som ci to nema suvis s nastartovanim auta alebo zle zapnutie radia ja neviem vypol som motor zapol zapol radio stale to neslo ...pritom este do vcerajsieho vecera to autoradio slapalo normalne neviete mi poradit co s tym ??? ci klakla CD mechanika alebo to treba ja neviem nejako resetovat zeby sa spametalo to radio...
oznacenie je : FIAT 199 CD P SB05 non MP3 radio...aj ked na prednom cele nieje logo blaupunkt na kodovej karticke je ich logo takze predpokladam ze blaupunkt to bude nie Grundig

Vopred velmi pekne dakujem za akykolvek poznatok alebo radu .

Tomas
(prinajhorsom ak by niekto vedel o identickom radiu s kodom v dobrom stave za dobry peniaz tak mi dajte vediet)
aj mne to radio robilo. potom ani zaboha to cdcko vybrat. musis ho tam pomrvit najlepsie neakym plastom ako nozik len pevnejsie a pritom stale stlacat eject. nakoniec mi to uz ani to nepomohol a musel som to cele rozobrat a boli na vine studene spoje na radiu a zaoxidovany spinac pritomnosti cd. piplacka strasna s tym. po vymene ok ale o pol roka som si kupil noveho pioneer.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Black GP Sport

Příspěvek od Tomasko »

Caf Nekros zahada okolo radia je uz OK dnes som nastartoval zapol radio skusil este preklikat vsetky moznosti a cuduj sa svete rozbehlo sa neviem ci mu nahodou nerobi dobre ta zima alebo co ale chvalabohu sa rozbehlo uvidime co sa bude diat nasledujuce dni snad nic ...

K plasti dipu daval som ho dole z dvoch kolies a mozem povedat ze to islo jedna radost vycistit jedno koleso trvalo cca.10 minut s tym ze este pneumatiku musim pozriet tam nejaky modry povlak z nastreku je ...disk pod plastidipom ostal paradny neposkodeny-ako novy takze ja odporucam .Otazne je ako sa to chova plasti dip na karoserii a dava sa tam este nejaka primes specialneho lepidla .Kazdopadne co sa kolies tyka odporucam ak vas omrzela farba diskov a chcete si ich nejakym sposobom ozivit tak to stoji zato.Urcite pojdem cez leto (ak budem mat este toto auto) do gunmetal grey. Fotky som zatial neporobil porobim ich ked budem davat najblizsie z dalsich dvoch kolies dole plasti dip.
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Black GP Sport

Příspěvek od Tomasko »

Caute chalani chcem sa spytat ci je mozne funkciu Follow me nakodovat tak ako je to na inych autach, ze svetla po vypnuti motora stale svietia a automaticky sa vypnu az po zavreti auta po nejakej dobe beztoho aby som to ja musel aktivovat packou od svetiel ...?
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Black GP Sport

Příspěvek od 1nekros1 »

tato funkcia nieje ani v diagnostike takze asi nie. urcite by som privital aj ja par vychytavok.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Black GP Sport

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte mam taku zakernu otazku riesil niekto gombiky na origo radiu Blaupunkt ???? Ide mi o to, ze som omylom pri jazde zaskrabol nechtom do volume gombiku na radiu a malinká časť (bodka) toho pogumovania mi zliezla teraz je to relativne ok ale mam obavy , ze v buducnosti mi to pogumovanie zlezie cele ako je ako sa s nim bude manipulovat . Noa otazka teraz znie je mozne objednat vo Fiate, alebo niekde nahradny gombik a da sa vobec vymenit ten gombik nejakym lahkym sposobom ?? Mate nejake skusenosti s tym ak ano budem vdacny za kazdu radu :)))
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
zokot
Návštěvník
Příspěvky: 54
Registrován: pát kvě 10, 2013 19:52

Re: Black GP Sport

Příspěvek od zokot »

co to zatřít barvou?
Fiat GP 1.9 (2006)
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Black GP Sport

Příspěvek od Tomasko »

zatrel som to fixkou tak jemne ale to praveze neriesi moj problem ono horsie je ze casom sa to bude asi lupat dole .
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Odpovědět