Čelní sklo

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Jarouš »

bauset se tomu říká.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Mara87 »

Jarouš píše:bauset se tomu říká.
Tak to nevím. Chtěl bych se zeptat, ta lišta pod čelním sklem, když je prohlá, že na jednom místě není úplně dosedlá na to sklo, vadí to něčemu? Kdosi mě tvrdil že tama teče do auta ale nezdá se mě to.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Dušan »

Sklo je o obvodu vlepené do karoserie - téct by nemělo
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od jeník1 »

Mara87 píše:nee, ta guma je kolem dokola, podívej se pořádně, taková malá guma (né jako u škody 105),
Pořádně jsem se podíval a všechny pryže včetně té okolo čelního skla jsou jako nové. Žádné "popraskání" nepozoruji. A to jezdím dost, dnes jsem najel za 26 měsíců 50 tisíc km. Takže auto nestojí jenom v garáži. I když je fakt, že většinu z 26 měsíců v garáži GP bylo ukryté před sluncem a deštěm :D
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Uživatelský avatar
lukynen
Návštěvník
Příspěvky: 89
Registrován: úte úno 12, 2013 14:34
Bydliště: Znojemsko

Re: Čelní sklo

Příspěvek od lukynen »

Ahoj pánové ,na Evu mám dnes 91 000 a okno měněno hned po koupi auta při 45 000 cca. Dáno okno s pruhem a nový bauset a je jek nový stále. Auto je v zimě v létě venku,bo v garáži je croma a tak velkou garáž na obě nemám :cry:
Je možné ,že ten bauset byl něčím natřen ,co gumu stvrdne -olej,nějaké mastidlo.
Dost to bazarysti dělají ,aby se to lesklo :/
Ať špagetky jezdí :wink:
pepanmadle
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: stř bře 09, 2011 17:45
Bydliště: Podůlší
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od pepanmadle »

Kdyby někdo musel řešit výměnu skla jako já,vyvaroval bych se skel od výrobce Pilkington,mě začalo záhadně praskat,kamarád si ho rozříznul nechtěně kapesním nožíkem,dost možná že je to nějaká čínská produkce.
Grande Punto 1.2 Active,bílá Ambient
Škoda Felicia Trumf 1.3 LXi světlemodrá sky
Fiat Tipo hatchback 1.4 Italia ,bílá Gelato
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Cistenie celneho skla

Příspěvek od explorer »

Zdravim. Mam taky problem. Ked prsi, tak po zotreti skla stieracom mam na celnom skle take zvlastne mapy. normalne to nevadi, ale v noci, ked idu svietiace auta oproti, tak cez tie mapy v podstate skoro nevidim, vsetko sa rozmaze.
mate tip cim to umyt tak, aby to sklo bolo krasne cire? skusal som vydrhnut to handrou namocenou v nemrznucej zmesi do ostrekovacov, ale aj technickym benzinom. samozrejme aj zvnutra, ale tie mapy su na vonkajsej strane. samotne stireace som presiel tiez, ale moc to nepomaha. po benzine tie smuhy zmiznu po par sekundach, ale ked prsi, to uz stierac zas pretrie a zas je to obnovene. v noci potom jazdim tak, ze par sekund vidim, par sekund zas rozmazane a tak dookola podla dazda
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Cistenie celneho skla

Příspěvek od FRIMICO »

a co to na tom skle máš.Je to mastný?Vem to horkou vodou s jarem na nádobí.Taky otři gumičky steračů,ať ti to nenamatlaj zpátky.Nebo pryč s nima.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od 1nekros1 »

Kup si sheron rain off na benzinke a mas po probleme
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Cistenie celneho skla

Příspěvek od Mara87 »

explorer píše:Zdravim. Mam taky problem. Ked prsi, tak po zotreti skla stieracom mam na celnom skle take zvlastne mapy. normalne to nevadi, ale v noci, ked idu svietiace auta oproti, tak cez tie mapy v podstate skoro nevidim, vsetko sa rozmaze.
mate tip cim to umyt tak, aby to sklo bolo krasne cire? skusal som vydrhnut to handrou namocenou v nemrznucej zmesi do ostrekovacov, ale aj technickym benzinom. samozrejme aj zvnutra, ale tie mapy su na vonkajsej strane. samotne stireace som presiel tiez, ale moc to nepomaha. po benzine tie smuhy zmiznu po par sekundach, ale ked prsi, to uz stierac zas pretrie a zas je to obnovene. v noci potom jazdim tak, ze par sekund vidim, par sekund zas rozmazane a tak dookola podla dazda
Měl jsem stejnej problém, musíš koupit pořádnej prostředek na okna a pořádně ho vyleštit. Jinak se toho nezbavíš, je to mastnota ze silnice. Když okno jednou začas nevyleštíš, tak se ti to tam prostě zase udělá. Ale stěrače taky vyměň.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od 1nekros1 »

Netreba nic ine len okno umyt od hrubych necistot.
Aplykovat http://www.autobiznis.sk/product/vodood ... 0ml-14562/
Vylestit do sucha. Viem co hovorim a kto si necha poradit bude tiez spokojny. Btw vedlajsi efekt je este taky ze do -1az-2 okno nezamrza cize netreba skrabat.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Zdenda »

Tohle se mi válelo v garáži,tak jsem to aplikoval sobě i Nadě. :) Uvidíme :D Nebo ne? :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Odpovědět