Problém se zatékáním vody do kufru.

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

OK pokecáme
GP 3d 1,2 Dynamic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Irone, u? jsi nějak ře?il to zatékání vody? Pamatuj: zima se blí?í..... :D. Jestli ano, prosím, poděl se o zku?enosti.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Aj ja som presne tam uz mal vodu ale iba raz a podstatne menej, iba fliacik, neriesim, idealne by bolo keby spina upchala netesnosti, teraz ako mam cerstveho syna, je mala sanca ze budem umyvat auto :D :D :D
tak uvidim
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tak jsem dneska prohlí?el asi půl hodiny 3(5) dveře a dospěl jsem k závěru, ?e jediná cesta vody dovnitř dveří je skrz 3. brzdové světlo. Jednak působí nedůvěryhodně co se týče zakomponování do dveří a potom ten kufr je vylisovaný z venkovní strany z jednoho kusu plechu s dírou pro okno a to světlo. Okno je lepené - pravděpodobnost prolínání vody je nulová.

Podle mě asi není standartní, ?e po de?ti a mytí auta teče ze dveří voda. Ta by se tam neměla ani dostat (maximálně kondenzační vlhkost - proto jsou dole v rantlu otvory), proto?e je tam motor od stěrače. A určitě by z nich nemělo vylít půl litru jako na tom videu.

No a Iron má tu smůlu, ?e jemu hůř těsní ty gumové ucpávky pro demontá? 3 brzového světla a voda, která se tam dostane, kape na zadní plato. :(
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Jarou? píše:Tak jsem dneska prohlí?el asi půl hodiny 3(5) dveře a dospěl jsem k závěru, ?e jediná cesta vody dovnitř dveří je skrz 3. brzdové světlo. Jednak působí nedůvěryhodně co se týče zakomponování do dveří a potom ten kufr je vylisovaný z venkovní strany z jednoho kusu plechu s dírou pro okno a to světlo. Okno je lepené - pravděpodobnost prolínání vody je nulová.

Podle mě asi není standartní, ?e po de?ti a mytí auta teče ze dveří voda. Ta by se tam neměla ani dostat (maximálně kondenzační vlhkost - proto jsou dole v rantlu otvory), proto?e je tam motor od stěrače. A určitě by z nich nemělo vylít půl litru jako na tom videu.

No a Iron má tu smůlu, ?e jemu hůř těsní ty gumové ucpávky pro demontá? 3 brzového světla a voda, která se tam dostane, kape na zadní plato. :(
mne odtial tiez vytece aj pol litra a este to tam zblnkoce ked s tym kufrom mavam hore dole
Odpovědět