Řídící jednotka

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
ludhan
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 28, 2013 16:49

Řídící jednotka

Příspěvek od ludhan »

Dobry den. Prosim o pomoc. Skladam po nehode punto evo 1.3.jtd. nemohu prijit na to jak byla osazena jednotka motoru. Vim ze ma byt na levo od motoru ale bud mi neco chybi nebo na to nemuzu prijit. Muzete mi ji nekdo vyfotit. Moc by mi to pomohlo. Dekuji.
Ludek.
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: ridici jednotka motoru punto evo jtd

Příspěvek od jeník1 »

ludhan píše:Dobry den. Prosim o pomoc. Skladam po nehode punto evo 1.3.jtd. nemohu prijit na to jak byla osazena jednotka motoru. Vim ze ma byt na levo od motoru ale bud mi neco chybi nebo na to nemuzu prijit. Muzete mi ji nekdo vyfotit. Moc by mi to pomohlo. Dekuji.
Ludek.
Zkus Elearn. Je ke stažení na www.ulozto.cz jsou tam dva, jeden pouze italsky a druhý v několika jazycích včetně češtiny. Návod jak na to máš na http://gpfans.cz/elearn/
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
ludhan
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 28, 2013 16:49

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od ludhan »

Děkuji za tip ale tam jsem nic takoveho nenasel jsou tam jen ilustr. orazky. potrebuji foto realne z auta s timto motorem jak ma uchycenou RJ. nechce se mi vymyslet nejaka provizoria. ani ve fiatu nevi coz uz je docela super, ne? :D je to 66kw
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od Jarous1 »

Měla by být nad PP podběhem, mrkni na video, je krásně vidět v cca 1.12 : http://www.youtube.com/watch?v=UQrbG-GTM_Y
ludhan
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 28, 2013 16:49

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od ludhan »

Dekuji, to video mi moc pomohlo. uz je na svem miste. jeste nasadit vypreparovany FAP, dopojit kabely predni masky (svetla atd...), namontovat poloosu a jeji domek, baterku, zhavici rele a muze se startovat. Jeste prosim o radu. po narazu auto neslo nastartovat. psalo to bloc. carbur., déclenché,contr. feu dir. budu muset odblokovat start ve fiatu nebo to lze i jinak?. byly vystrel. airbagy...
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od 1nekros1 »

zatlacil si napravo u spolujazdca ten ventil co pri naraze odpaja palivo? nachadza sa pri nohach napravo prvy plast. s hora prstom to treba stlacit.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
kumi
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: stř lis 14, 2012 14:39
Bydliště: BA okolie

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od kumi »

...ako píše 1nekros1, je tam blokovací kontakt na prívod paliva kvôli možnému požiaru pri nehode, slačiť na odblokovanie...
Grande Punto 1,2 Dynamic 3D, 2006
Psychedelic azuro aka Obláčik ;)
Odpovědět