Plynový pedál

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
sima28
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 17, 2009 12:01
Bydliště: Praha

Plynový pedál

Příspěvek od sima28 »

Zdravím Vás, pánové. Včera jsem se se svým Granďákem ocitl v nemilé situaci. Jedu do Práglu po dálnici, 20km od Čerňáku chci předjí?dět, přidám plyn a NIC! Prostě auto nejelo. Ihned do odstavného a hledám závadu. Plyn reagoval na se?lápnutí(a to na se?lápnutí a? na podlahu!) tak, ?e se nedokázal hýbnout ani na 2000otáček :cry: Prostě mrtvola. Ale neutrál bě?el, pěkně v klidu. Tak?e následoval odtah, vyklopení dukátů maníkovi a kdy? jsem ho zkusil doma nastartovat, v?e ?lapalo, jak mělo :shock: ?!?! Plyn ragoval jak spla?enej, prostě jako poka?dé. VŮŮŮBEC SI S TIM NEVIM RADY. Dal jsem to svému servisákovi, ale ten na to vlítne a? o víkendu. Nesetkal se s tim někdo z Vás?
StanleyGP
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: pon lis 01, 2010 20:45

Příspěvek od StanleyGP »

presne toto sa mi tiez stalo. mal som uz len 3km do ciela a uprostred najrusnejsej krizovatky v meste som to nechat odstavene nechcel. tak som ako-tak dosiel, vypol a vybavil co som potreboval. za hodinku nasadol, nastartoval, motor bol este trochu lenivy ale pocas jazdy domov (100km)sa to postupne hodilo do normalu.
Takto sa zrejme prejavuje chod motora v nudzovom rezime. Priciny mozu byt rozne. Ja zacinam od kvality nafty a cistoty filtrov.
Tento tyzden sa to chystam rozobrat a dufam uvidim co je vo veci.

P.S.: Napis co za motor mas pod kapotou
Grande Punto 7/2007, 1.3 MultiJet 90hp
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

StanleyGP píše:presne toto sa mi tiez stalo. mal som uz len 3km do ciela a uprostred najrusnejsej krizovatky v meste som to nechat odstavene nechcel. tak som ako-tak dosiel, vypol a vybavil co som potreboval. za hodinku nasadol, nastartoval, motor bol este trochu lenivy ale pocas jazdy domov (100km)sa to postupne hodilo do normalu.
Takto sa zrejme prejavuje chod motora v nudzovom rezime. Priciny mozu byt rozne. Ja zacinam od kvality nafty a cistoty filtrov.
Tento tyzden sa to chystam rozobrat a dufam uvidim co je vo veci.

P.S.: Napis co za motor mas pod kapotou
ano presne aj kolegovy sa toto stalo na 1,5dci megane a zistil mu mechanik ze mal upchaty filter od zamrznutej vody a este mal aj zeleznu spinu vo filtry. cize nahovno benzinku maju v dedine a po vimene mu to jazdi OK len uz netankuje tam kde tankoval.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od jeník1 »

1nekros1 píše:
StanleyGP píše:presne toto sa mi tiez stalo. mal som uz len 3km do ciela a uprostred najrusnejsej krizovatky v meste som to nechat odstavene nechcel. tak som ako-tak dosiel, vypol a vybavil co som potreboval. za hodinku nasadol, nastartoval, motor bol este trochu lenivy ale pocas jazdy domov (100km)sa to postupne hodilo do normalu.
Takto sa zrejme prejavuje chod motora v nudzovom rezime. Priciny mozu byt rozne. Ja zacinam od kvality nafty a cistoty filtrov.
Tento tyzden sa to chystam rozobrat a dufam uvidim co je vo veci.

P.S.: Napis co za motor mas pod kapotou
ano presne aj kolegovy sa toto stalo na 1,5dci megane a zistil mu mechanik ze mal upchaty filter od zamrznutej vody a este mal aj zeleznu spinu vo filtry. cize nahovno benzinku maju v dedine a po vimene mu to jazdi OK len uz netankuje tam kde tankoval.
Takže GP s benzínovým motorem se to nestalo?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Odpovědět