"Grande" Punto Actual - Maco

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

Nazdar nemáte niekto fotodokumentáciu ako da? dole to predne sklíčko a ako vylúpnu? pôvodnú ?iarovku z tým krú?kom dookola ? Aký vymedzovací krú?ok treba pou?i? mam namysli vežkos? ?
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Příspěvek od Maco »

Roszbeck píše:Nazdar nemáte niekto fotodokumentáciu ako da? dole to predne sklíčko a ako vylúpnu? pôvodnú ?iarovku z tým krú?kom dookola ? Aký vymedzovací krú?ok treba pou?i? mam namysli vežkos? ?
na oddělení skla mlhovky jsem pou?il horkovzdu?ku, bylo třeba celkem dost nahřát aby změklo lepidlo a pak postupně no?em vypáčit sklo :oops: vnitřní parabola je jen nacvaklá, a vymezovací krou?ký jsou ty men?í 5mm (já je měl v sadě denních světel NSSC 510HP)
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Spotřeba

Příspěvek od Maco »

Po roce provozu jsem opravdu rád, ?e jsme si vybrali Punto, zezačátku jsem byl rozladěný kvůli úniku chlad. kapaliny, zvlá?? kdy? se to ře?ilo na 3x, ale od té doby ani kapka, auto jezdí bezproblému a největ?í radost nám dělá spotřeba, ji? čtvrtý měsíc se pohybujeme kolem 4,5l/100km (v zimě bylo 5,6l/100km) co? je myslím největ?í plus tohohle auta :)

Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no ked som siel do chorvacka som mal podobnu 9,8 L/100km LPG :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Příspěvek od Maco »

Noo :) nad tím jsem taky přemy?lel, ?e na dálnici to bude asi 2x tolik, s puntem jezdíme hlavně po městě popř. okrsky...
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Spotřeba

Příspěvek od Maco »

Maco píše:Po roce provozu jsem opravdu rád, ?e jsme si vybrali Punto, zezačátku jsem byl rozladěný kvůli úniku chlad. kapaliny, zvlá?? kdy? se to ře?ilo na 3x, ale od té doby ani kapka, auto jezdí bezproblému a největ?í radost nám dělá spotřeba, ji? čtvrtý měsíc se pohybujeme kolem 4,5l/100km (v zimě bylo 5,6l/100km) co? je myslím největ?í plus tohohle auta :)
Tak prd ztoho, dneska jsem při výpočtu dle tankování zjistil ?e PP ukazuje o 1,5l men?í spotřebu ne? je realita... :(
Odpovědět