Chancy´s Pun?a

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Kriss píše:Jinak s tim servisem....fakt nad tim tenkrat mavli rukou, nikdo nerek ani tuk, dokonce kdybych jim to nerekl ani to nepoznaj....bude to tim ?e nejsou poznat od origo maji skoro stejnou barvu a jak jsou spinave nepozna to nikdo
a kolik stojej?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

dony píše:... tak tohle asi nevysvětlí?,pokud nemá? mezi nohama čárku :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

chancy píše:
Kriss píše:Jinak s tim servisem....fakt nad tim tenkrat mavli rukou, nikdo nerek ani tuk, dokonce kdybych jim to nerekl ani to nepoznaj....bude to tim ?e nejsou poznat od origo maji skoro stejnou barvu a jak jsou spinave nepozna to nikdo
a kolik stojej?
celkem dost: http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt ... -35mm.html
to u? raději http://www.chevron-racing.com/novitec-s ... -3655.html
anebo hodně levná varianta třeba http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... nde-punto/
GP 1,4 16V SPORT
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

the best :)

Příspěvek od Mellow »

1.2 Racing - vítej do klubu! :D

černá mří?ka bez znaku vyjde na cca 1500 třeba na http://jdem.cz/ea8v3, černá fólie na přední nárazník tak na stovku (někde je tu ?ablona s rozměry) :)
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

No já bych nesel do niceho jineho nez je HaR, KW a nebo Eibach...proc?Klavita se u podvozkových částí počítá za jednu z nejdůle?itěj?ích věcí.
Novitec je značka dobrá na plastové díly na auto...jejich kola stojí za houby, tak?e jak to bude s pru?inama nevím. Pak mo?ná je?tě Weitec. Ael jine znacky neeee
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

dony píše:... tak tohle asi nevysvětlí?,pokud nemá? mezi nohama čárku :lol: :lol: :lol:
Vítám tě mezi námi.... s tím motorem jsi mě dostal,ale pokud má? opravdu mezi nohama protipol toho co mi..budi? ti odpu?těno(to je for) :lol:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Řeknu Vám to asi takhle... celou dobu sem vlastnil MK2 a pak se to vyměnilo za tohle racing, jen?e má to najeto tak málo, proto?e mi to stálo celou dobu v gará?i a nedávno jsem stim a? začal jezdit :) .. a proč jsem stim nejezdil? problémy s "tatínkem" který na to dost přispěl a kterýmu to splácim :) proto jsem o tom autě věděl úplný ***** :) to u? vim i více i o autě který jsem si pujčoval na je?dění v době, kdy? jsem nemohl jezdit s timhle GP :) To byla stara audi A4 kombi quatro 1.8 T benzin 110kw z roku 1996 :) to vím přesně :D teda pak začala dost ?rát olej a 2x se pos*alo turbo, teda platilo se jednou, podruhy to byla chyba audi, protoze tam něco ?patně udělali.. ale potom to bylo ka?dej tejden něco..tak ?la.. :) nemluvim o elektrice, která u tý audiny fungovala tak na půl atd.. to byl alespoň vráček :D

Obrázek

Obrázek

jinak tady ten ex pinďa :) kdy? o tom mluvíme :D
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Příspěvek od chancy »

Jinak díky za rady, musim to pořádně prolíst :)
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Kriss píše:No já bych nesel do niceho jineho nez je HaR, KW a nebo Eibach...proc?Klavita se u podvozkových částí počítá za jednu z nejdůle?itěj?ích věcí.
Novitec je značka dobrá na plastové díly na auto...jejich kola stojí za houby, tak?e jak to bude s pru?inama nevím. Pak mo?ná je?tě Weitec. Ael jine znacky neeee
Myslí? ?e čistě na těch pru?inách půjde poznat nějaká kvalita? V?echny budou na stejné brdo a levněj?í značky budou jen kopie dra??ích.
GP 1,4 16V SPORT
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Neni pravda.... dokonce jsme davali k sobe HR a nejakou jinou znacku nevim uz co to bylo ....technik rekl jasne ?e je to jiný drát a jiná povrchová úprava. Taky tvrdost se li?ila.
Tohle neni soutě? mezi adidas a vietnamcema. Tady ty znacky maji sve výrobky podlo?ené zku?enostmi a uplatněním v soutě?ích atd.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

sranda ze ikdyz to není pravidlem tak kolikrát ty boty od ?amíků vydr?í déle ale to u? je tro?ku mimo. Tvrdost jste zkou?eli rukama ?e to ?lo tak poznat? :)
GP 1,4 16V SPORT
chancy
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 21, 2010 21:32
Bydliště: Liberec

Novinky od Chancyho

Příspěvek od chancy »

Dlouho jsem se tu neukázal a tak přidávám nějaký fotky :) V pátek jsem koupil na GPčko nový disky :) Slu?eli by mu je?tě o palec vět?í a nízko profilovky, ale zase tyhle byli za super cenu.

Obrázek

Obrázek

A tady je?tě jedna star?í před výměnou :) Tyhle disky si nechám na zimní.

Obrázek

Kdyby někdo hodně zkoumal čumák, tak uvidí, ?e tro?ku nesedí nárazník. Po men?í kolizi jsem byl nucen měnit nárazník a přední světlo. U? to není jako nový no :(

A kamarádova 500 (předváděčka) - dělal v KP plus v LBC :)

Obrázek

P.s - Fiátku táhne na 23000km :D
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

to je je?tě mlad'och.. mému táhne na pátý kří?ek který tady bude co nevidět..jinak dva ?luití krasavci
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Odpovědět