Chybové hlášení "Excess. radiat. fluid temper ..."

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

misha píše:off no pred par dny, jak byla snehova kalamita, jsem jel 10km do prace, same kopce a ESP celou cestu blikalo, v puli cesty se asi jednotka ESP prehrala a najednou ESP disconnected, ASR disconnected, Hill Holder disconnected:) na chvili jsem zastavil, vypl motor, nastartoval a porucha zmizela....
... mě se to samé stalo dneska,ale problém přetrvává i po odpojení baterky a abs,esp,asr,hill holder opravdu nejdou :cry:
Obrázek
tomik
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 13, 2010 10:52
Bydliště: Kladno

Příspěvek od tomik »

Jak jsi vyře?il problém s ABS, ASR a ESP velmi často mi svítí kontrolky a shasnou po opětovném nastartování.
Grande Punto 1.4i 8v r.v.2008
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

Kdyz jsem mel KO cidlo na kole, po nastartovani vse OK, ale jakmile se auto rozjelo tak po par metrech hlasky a kontrolka. Pokud te to zlobi jen obcas kdyz je bordel, tak zkontroluj konektory a kabelaz od cidel v kolech. Nevim jak to vypada, ale musi byt nekde u lozisek. Staci aby zlobilo jedno cidlo a vyradi to vsechno. Netusim jestli se takove chyby logujou a jestli je treba neumi vycist fiatecuscan, ridici jednotka by mela umet poznat jake konkretni cidlo zlobi.
GP 1.4 Tjet
Odpovědět