Fiat UNO

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Pí?ou, ?e asi "vyplní mezeru mezi Pandou a Puntem", tak?e místo Punta bude něco nového a mezi nimi bude Uno, ne?
Přečti si začátek článku
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Přečti si začátek článku
V tom případě si začátek a konec článku tro?ičku odporují! Jinak se konci výroby GP (nebo Eva) nelze divit, v?dy? GP se dělá od r. 2005, a to je dnes klasický výrobní cyklus! A neboj, oni zase udělají nějaké pěkné auto! Pokud ?ije Giugiaro, máme ?anci na uspokojení!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:V tom případě si začátek a konec článku tro?ičku odporují! Jinak se konci výroby GP (nebo Eva) nelze divit, v?dy? GP se dělá od r. 2005, a to je dnes klasický výrobní cyklus! A neboj, oni zase udělají nějaké pěkné auto! Pokud ?ije Giugiaro, máme ?anci na uspokojení!
Právě ?e si odporují. Jinak doufám ?e bude nové Grande a je?tě hezčí :wink: To Uno mě zrovinka moc nenadchlo
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:
Du?an píše:Přečti si začátek článku
V tom případě si začátek a konec článku tro?ičku odporují! Jinak se konci výroby GP (nebo Eva) nelze divit, v?dy? GP se dělá od r. 2005, a to je dnes klasický výrobní cyklus! A neboj, oni zase udělají nějaké pěkné auto! Pokud ?ije Giugiaro, máme ?anci na uspokojení!
Giugiaro sice ?ije, ale dneska je to VW, tak nevím.... Nicméně Bertone a hlavně Pininfarina umějí design snad je?tě lépe ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Odpovědět