Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:Poradí mi někdo :?:
Mám origo radio bez MP3 a v poslední době se mi stává, ?e i regionální stanice mi v určitých místech přestávají hrát (začne se ztrácet zvuk), ale tam, kde kolegům v pohodě jejich autoradia hrají.
V návodu jsem na?el, ?e lze v radiu ?telovat citlivost vyhledávání stanic (str. 23), ale v menu radia jsem nic takového nena?el
Dnes jsem nav?tívil odborníky z firmy Rachot, kde bylo zji?těno, ?e je anténa v pr--li. Tak?e mě čeká výměna antény.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
miky
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 21, 2009 10:39
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od miky »

kompletní výměna prutu i uchycení ve stře?e:shock:? Měl bych tu mít novou anténu celou.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Kto v Liberci mi ukradol anténu :evil: ? Priznajte sa! 1. krát prídem s Puntíkom do ČR a vy takto.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Bez mučení se přiznávám :) auto u? mám 3. den v servisu, tak jsem si domů vzal aspoň tu anténu, aby mi nebylo smutno :lol:
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

OK, len ju opartuj. Keď prídem nabudúce, tak mi ju tam prisím ?a vrá?. To u? bude? ma? svoje určite doma :D .
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
flluber838
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 10, 2010 11:09
Bydliště: Modra

Příspěvek od flluber838 »

caute chcel by som sa spytat ci by sa toto http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product- ... id=1020199 dalo v pohodicke namontovat,a co nato vravite
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

flluber838 píše:caute chcel by som sa spytat ci by sa toto http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product- ... id=1020199 dalo v pohodicke namontovat,a co nato vravite

vsechno de :D mam neco podobnyho akorat blaupunkt a supr a JBL hraje moc pekne :P
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
flluber838
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 10, 2010 11:09
Bydliště: Modra

Příspěvek od flluber838 »

tak teda ako to zapojim ked radio nema vystup na subwoofer? dik lebo este som take nieco nezapajal tak sa radsej spytam ako keby som mal nieco pokafrat.
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

flluber838 píše:tak teda ako to zapojim ked radio nema vystup na subwoofer? dik lebo este som take nieco nezapajal tak sa radsej spytam ako keby som mal nieco pokafrat.
Musis si koupit takovou krabicku (ted nevim jek se to menuje) ktera se napoji na repraky a zte krabiky jsou vyvody na cince,ktrere pak napojis na zesilovac a pak vsechno spravne zapojit :D ta krabicka stoji asi tak 500kacek.
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

anebo se mů?e? vysrat na cinche uplně..pokud je k wooferu dodaná kabelá? tak to stačí rovnou napojit na repro..a anemusí? kupovat nějakou po?ahanou krabičku...
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

"po?ahanou" krabičku kupovat nemusí? jen jestli má? aktivní subwoofer, k normálnímu zesilovači je třeba, např. něco takového http://www.ahifi.cz/ostatni/sinus-live-hl-406.html
GP 1,4 16V SPORT
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Macek píše:"po?ahanou" krabičku kupovat nemusí? jen jestli má? aktivní subwoofer, k normálnímu zesilovači je třeba, např. něco takového http://www.ahifi.cz/ostatni/sinus-live-hl-406.html
No to je ta krabicka presne kterou jsem myslel :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

flluber838 píše:tak teda ako to zapojim ked radio nema vystup na subwoofer? dik lebo este som take nieco nezapajal tak sa radsej spytam ako keby som mal nieco pokafrat.
ja som to montoval aj timi krabickami ako to volate :-) ale som menil repro aj v dverach a vzadu a daval tam zosik a zo zosiku to posielam dalej na subwoofer. lebo zapojenie bez zadnych repro alebo aj so zadnym repro + krabicky sa mi nepacilo pretoze to ma nahovno zvuk. uz som s tym experimentoval seliako ale najlepsie je ked tam das 2x krabicku 1x 4kanal soik na repraky a szo zosiku na subwofer a hra to krasne cisto a dobre. ifo a foto mam v denicku ...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

prestalo mi hrat origo radio blaupunkt z usb flashky. Jeste do vcerejska jsem na tu stejnou flashku co dnes nejde poslouchal ty stejny songy. Vzdy jsem hodil flashku do usb slotu u spolujzdce a po nastartovani se ihned na displeji objevila hlaska media player a zacla se prehravat hudba z flashky, nyni se nedeje nic i presto ze normalne na radiu sviti media player a sviti i port pro usb. Jedna se o fiat grande punto 06. Netusi nekdo co s tim? diky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jinde flashka funguje? - odesla flashka...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět