?rotační bonus

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem takto měnil známku při koupi GP-čka a RZ mi na novou známku nevypisovali (je pravdou, ?e je tomu 4 roky).
Pokud bude mít nějaký aktivista problém, po?t je dost, ne?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Du?an píše:Já jsem takto měnil známku při koupi GP-čka a RZ mi na novou známku nevypisovali (je pravdou, ?e je tomu 4 roky).
Pokud bude mít nějaký aktivista problém, po?t je dost, ne?
jo 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

JardaK. píše:
Pepa B. píše:
JardaK. píše:Je u? mi to zcela jasné, volal jsem kvůli toho i do Ostravy, dík i Vám za vysvětlení. ?rotační bonus uplatníte dolo?ením likvidačního protokolu nebo dokladem o trvalém odhlá?ení, který nemusí být nutně napsán na Va?e jméno, mů?e být i star?ího data a dá se uplatnit i při leasingu. Největ?í sleva je na modely Punto Actual (24.000), kdy v tom případě pořídíte nejlevněj?í 1,2 65k za 175.900, co? si myslím, ?e je velmi zajímavá cena. Na Evo je pak sleva 20 tis., na GP 15 tis. Je jasné, ?e Fiat musel udělat nějakou akci, proto?e co jsme se v sobotu na srazu s klukama bavili, tak to vypadá tak, ?e Evo se neprodalo je?tě ani jedno (Ostrava a okolí). Dr?ím Fiatu palec, a? jim to vyjde!
?up ?up, dnes si má? jít pro auto, ne? tak utííííkej :wink:
Jj, má? pravdu, dneska jsem si opravdu ?el pro auto, ov?em pouze objednat a slo?it zálohu. Dodací lhůta prý bude 2 - 3 měsíce, bude se zadávat do výroby, to mě picne. No jo, kdy? já chci naftu! Ale v Havířově jsem dostal oproti ceníkové ceně 7.000 slevu a a? donesu doklad o likvidaci starého auta, dostanu za něj (za ?rotaci) dal?ích 25.000 k dobru. Kdybych bral to, co jim stojí na prodejně, určitě bych usmlouval vět?í slevu u? jenom proto, ?e podle skel je to auto z roku 2008. Co se dá dělat? Akorát mě se..e, ?e cena za moje současné Punto (1999), které dám na protiúčet, byla stanovena na 35.000! Klima, subwoofer, dálkač, dálniční známka, kompletní letní obutí, okna v elektrice atd., bez rzi, motor super! To je brutal, ale co po nich chtít, kdy? ho musí prodat dál a mít aspoň nějaký zisk, ?e?
tak si to Punto prodej sam, ne?
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

dall píše:
JardaK. píše:
Pepa B. píše: ?up ?up, dnes si má? jít pro auto, ne? tak utííííkej :wink:
Jj, má? pravdu, dneska jsem si opravdu ?el pro auto, ov?em pouze objednat a slo?it zálohu. Dodací lhůta prý bude 2 - 3 měsíce, bude se zadávat do výroby, to mě picne. No jo, kdy? já chci naftu! Ale v Havířově jsem dostal oproti ceníkové ceně 7.000 slevu a a? donesu doklad o likvidaci starého auta, dostanu za něj (za ?rotaci) dal?ích 25.000 k dobru. Kdybych bral to, co jim stojí na prodejně, určitě bych usmlouval vět?í slevu u? jenom proto, ?e podle skel je to auto z roku 2008. Co se dá dělat? Akorát mě se..e, ?e cena za moje současné Punto (1999), které dám na protiúčet, byla stanovena na 35.000! Klima, subwoofer, dálkač, dálniční známka, kompletní letní obutí, okna v elektrice atd., bez rzi, motor super! To je brutal, ale co po nich chtít, kdy? ho musí prodat dál a mít aspoň nějaký zisk, ?e?
tak si to Punto prodej sam, ne?
Tak jsem naposledy prodával svoje Tipo. Stálo v bazaru, platil jsem zákonné pojistky, sni?oval cenu, mezitím se vybila baterka, docházela mu technická a nakonec jsem ho prodal bazaristovi za 4.000. Kauf jak sviňa!
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

má? SZ
Odpovědět