milos 79 a punto 130

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

julo píše:
velmi prijemne ma prekvapila spotreba ktora sa pohybuje okolo cisla 5,5 aj pri takomto nalozeni a s pustenou klimou.
To tu v?etci s 1.2-kami asi čarujete alebo chodíte dole kopcom s vyhodenou rýchlos?ou. Ja nejazdím síce eco rally ale takúto hodnotu som e?te nemal a myslím si ?e pri nalo?enom aute s pustenou klímou a dialničnej rýchlosti 130 km/h asi ?a?ko. Ale gratulujem k takému číslu. Rozobra? to mo?eme potom na inom mieste tohto fóra.
to neres, ja si troufam rict,ze mam nejhorsi spotrebu s tohoto fora a to mam ropaka ;-) ale neresim to...
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

nj, 130 je podla znacky, ale mohla by to byt aj maximalka (povolena), aj pocet konikov, (na zmätenie nepriatela) moze to byt zaokruhlene aj objem motora, vychadza to ale z historie, v garazi mi stoja este dve auta s takou istou znackou
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

takze ideme na tie moje kolesa ako som slubil ze nahodim foto, po dlhom teoretickom uvazovani ci ano alebo nie, som dospel k vysledku ze to skusim. proste maly by tam vliezt pod blatniky, bavime sa o sirke 7" a ET 38. takisto zopar clenov fora tvrdilo ze tom tam vlezie, (ani u jedneho som ale nevidel foto prednych kolies natocenych v priamom smere :-)

zbehol som na vrakac zohnal presne taku istu pneu 175/65 nech vidim ako to bude vyzerat, nechcelo sa mi vyzuvat a znovu vyvazovat nove pneumatiky z auta..
ako to dopadlo posudte sami
takze hadanka, ktore koleso je original a ktore je nove ?

pohlad spredu
Obrázek

pohlad zozadu
Obrázek
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

nieco napoviem

6"
Obrázek

7"
Obrázek

6"
Obrázek

7
Obrázek

ale sikovny si urcite vsimli zdviaky po strane
Naposledy upravil(a) milos79 dne úte zář 08, 2009 10:12, celkem upraveno 1 x.
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

myslim ze k talianskemu autu jedine taliansku znacku kolies :-)
Obrázek


ktore je nove a ktore stare ?
Obrázek

a este zopar, proste to koleso sa tam vojde, urcite tomu prispeje aj mierne zaoblenie uzkej pneu
Obrázek
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

tak este mozte uhadnut znacku :-)
a na zimu pojdu do bielej s cervenymi napismi
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

vypadá to na OZ superturismo, co? A jinak jsme ti psali, ?e 7" ET 38 je ok, kromě banyho to nikomu nedělá neplechu :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Ako tak pozeram nas bielych GP sa tu pomaličky začina zbieraattt... :lol:

dobreee
GP white 1,2 Racing 5d :)
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

coline, mas bod su to OZ superturismo GT

jasan, ty, tommi a jarous, ale jak sem psal chtel sem to videt a vy ste mali vsetci na fotkach predne kola natocene do strany :-)

inak, som prekvapeny ich vahou, vzhladom na sirku a masu materialu som cakal ze budu este tazsie, ale su obute len o 0,5kg tazsie ako obuty plechac v tom istom, takze ...
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

stofo, cim to asi bude ? zeby doplatkami za metalizy ?
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Ja teda nechci byt hnusny ale Superturisma GT v 15" jsou vyhozene penize. 17" jsou optimum i vahou...15" jsou proste nechytra vec.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Ka?dej nechce mít na autě velký kola, aby pak díky nizký pneu cítil kdejakej kamínek na silnici. Nemusí se třeba líbit váhový/cenový rozdíl, ?e tam pak ty přední kotouče vypadají dost podivně, tím, ?e jsou malý, mohl je mít třeba za dobrou cenu, z předchozího auta atd., je toho spousta, a proto, a? si ka?dý vybere podle sebe ... já mu to odsuzovat nebudu, i kdy? bych si taky takový malý nekoupil, je to ka?dýho volba
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

milos79 píše:stofo, cim to asi bude ? zeby doplatkami za metalizy ?
no ja som si bielu farbu vybral lebo pasuje na GP a sa mi páči :wink: :arrow:
GP white 1,2 Racing 5d :)
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

nj, hacek je v tom ze sem zhanal plechace na zimu, osobne by som tiez rad nejake 16-17 na leto a plechy by som si nechal na zimu, ale...
co spravim s novymi letnymi 15kami ? abych je predaval pod cenu to je radsej zjazdim.
a terajsia situacia mi nedovoli zbytocne vyhadzovat peniaze, i ked kupa noveho auta na hotovost by sa dala taktiez nazvat vyhodenim penazi :-) ale cakame prirastok do rodiny, takze jeste budu muset koupit dalsi sadu na kocarek :D
takze na hliniky pojdu zimaky, letne zostanu kym sa nezjazdia na plechacoch, za 3-4 roky sa daju letne vacsie.
no ... a tiez, za 150?, nekup tie disky (samozrejme vsetky styri)
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

to jo ja musim mit vzdycky nejakej extrem,jinak cekal sem to horsi teda...takhle z fotky to vypada dobre a alu sou moc pekny takze dobnra volba pane... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět